יעוץ

ביתיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
חדר עבודה בחדר שרות הכולל מכונת כביסה וכו' ושולחן מחשב.
האם יש הצעת יעול ויופי?
תודה מראש.

קבצים מצורפים

• -חדר עבודה 05 ארונות פתוחים.jpg
    KB 159.4 · צפיות: 14
  • חדר עבודה 06 צד טוב.jpg
    KB 191.1 · צפיות: 12

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מבינה בזה הרבה ...
אבל נראה שלא חסר שום דבר ,
זה פשוט מושלם!!
אהבתי את הרעיון עם המכונת כביסה..

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם יש שמש על שולחן העבודה קשה לעבוד ככה
ובפרט מול מחשב שקשה לראות מסך כשיש אור שמש
( ואפילו עם וילון)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעל הארון הנמוך אפשר להניח עציץ...
ואת השאר אפשר לקשט במדבקות קיר..
זו מכונת כביסה אמיתית?
כי ביחס בתמונה זה נראה של פליימוביל

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה מאוד!

נראה שיהיה קצת צפוף ברגליים לעבוד ככה.
כמה זה? 60 ס"מ? מאוד צפוף...
אם תקטינו את המגירות הימניות לרוחב 25 ס"מ (יכנס לכם שם A4 +), נראה שיהיה יותר מרווח.
(הכל כמובן לפי השערה של המידות הנוכחיות מכיוון שלא צורפו מידות אמיתיות).

הדיקט מאחורי השולחן - לא יודעת אם הוא להמחשה או לא, אבל אין בו צורך, לא פרקטית ולא עיצובית.
ניתן לצבוע את הקיר בצבע יפה ומעניין שיתן קצת חיים לפינה הזו.
אפשר לשלב צבע מגנטי ולתלות עליו מגנטים וכדו' או לוח שעם - הכל לפי העניין וסוג העבודה.

כמו"כ - מבחינה עיצובית הייתי בוחרת בצבע לבן מכיוון שמשתלב היטב עם כל צבע.
כמובן שניתן לבחור גם בצבעים יותר מעניינים אבל זה כבר עניין של טעם אישי.

בהצלחה!

steren

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מעל המסך יש חלל ריק שלדעתי חבל לפספס אותו.

וכמו שאמרו לרגליים קצת תפוף, ומי שיושב שעות על מחשב זקוק לשינוי תנוחות הייתי מורידה את המגירות מימין.

ביתיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה על כל התגובות!

יש לי תנאי שטח שאני צריכה להסתדר איתם.
* מאחורי המסך יש צינורות שאני מסתירה אותם עם הדיקט.
* בגללם גם השטח של הכסא חייב להיות במקום הזה ולא לזוז ימינה או שמאלה.
האם באמת כדאי לותר על המגירות מימין? זה נראה לי די הכרחי למסמכים, מכשירי כתיבה, דיסקים וכו'.
* מה הפתרון לסינוור מהחלון אם גם וילון לא עוזר? אולי סוג מסוים של וילון?

קבצים מצורפים

• מידות.jpg
    KB 96.9 · צפיות: 11

tttsarattt

משתמש רשום
* את לא מתכננת מייבש? הייתי שומרת מקום לזה...
* מהמדפים של עד גובה הכתף (קצת פחות) הייתי עושה מגירות או מדף נשלף - זה הרבה יותר מאורגן ויותר קל להגיע לכל דבר.
* נראה לי שעדיף לעשות מגירות עם אוורור במקום סלסלאות עם דלת לכביסה, זה לא נראה לי פרקטי כל פעם לפתוח דלת ואז לשלוף סלסילה
* אני לא יודעת לאיזה שימוש הפינת עבודה, אבל אם זה עבודה קבועה, נראה לי עדיף להרחיב את השולחן על חשבון צד הימין של הארון הגדול (20-30 סמ מספיקים למטאטא, מגהץ דלי וכו) לגבי איך שזה יראה עיצובי, אני לא יודעת...

ביתיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
* כן, מעל המכונת כביסה אני עושה מדפים, ואם בהמשך בעז"ה יהיה לי מייבש פשוט נוציא את המדפים.
* כדאי לחלק את שתי הדלתות הארוכות לשתים? כדי שלא יהיה צריך כל פעם לפתוח את כל הדלת, כך ששתי המדפים העליונים יהיו בנפרד?
* איפה יכולה להיות מדפסת? היא לא נכנסת במגירות בצד ימין.
* המחשב יכול להיות כ"כ סגור או שזה לא טוב שמדי יתחמם בשעת העבודה? איך לעשות את הדלת שלו? אולי נפתחת למעלה ומגירה נשלפת?

תודה על הכל!

tttsarattt

משתמש רשום
*אני חושבת שכדאי לחלק לשתיים, וגם הנגר יגיד לך ככה... זה יותר איכותי
*למה שלא תכניסי את המדפסת לתוך הארון מעל הקרש גיהוץ?
*התכוונת למכונה? לא נראה לי אמור להיות בעיה של התחממות

בגדול זו תוכנית מהממת עם ניצול ושימוש טוב של המקום. ארון כזו יוכל לשמש לך מעולה כמחסן (המדפים למעלה) בלי אבק...
ממש אהבתי את התכנית

ביתיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה לך.

אולי כדאי לעשות את המדפים מתחת לקרש גיהוץ?
וחוץ מזה פתאום חשבתי שאני גם צריכה מקום לכביסה נקיה שצריכה גיהוץ, אם לא תמיד מספיקים לעשות מיד. לעשות סלסילה או מגירה מתחת לקרש גיהוץ? השאלה אם זה לא יהיה מדי גבוה וקשה להכניס ולהוציא כל פעם. (יש שם גם כסא אוכל לתינוק וכו').

התכונתי למחשב. אם זה לא טוב לו להיות בתוך ארון סגור. ואיך כדאי לפתוח את הארון שלו.

ושוב תודה. זה מאד עוזר לי.

sh12

משתמש מקצוען
*אפשר לנצל את הגובה מעל המחשב למדפים נוספים / כוורת
שם גם תוכלי להניח את המדפסת.
*בשביל שהמחשב לא יתחמם צריך לעשות לו פתח אוורור מאחור או מהצד.
*את שאר עיצוב החדר שלא יהיה מונוטוני תוכלי לגוון עם מדבקות קיר , ואף להחליף מידי פעם.
*מאד חשוב - לדאוג לתאורה על שולחן העבודה.

tttsarattt

משתמש רשום
* שימי לב שיכול להיות בעיה עם מדפים מעל המחשב כי יש שם מחלון...
* סתם ככה כלל חשוב: תרשמי לך רשימה של כל הדברים שאת רוצה לאחסן ותראי שיש לך אכן מקום נוח לאחסן (כמו כביסה נקיה שחשבת עליו עכשיו)
* לא נראה לי כדאי מדפים מתחת לקרש גהוץ והמטאטאים - זה לא נוח להרים כל פעם
* לכביסה הנקיה את יכולה ליעד מדף, אפילו קצת גבוה ולקנות לו סל כביסה יעודי שמתאים בגודל (שיהיה אפילו בגודל של כל המדף הכי טוב), וככה יהיה לך קל כל פעם לשלוף את הסלסילה. בכלל במדפים גבוהים שבשימוש באופן שוטף תמיד כדאי שהכל יהיה מאורגן בתוך סלסילות עמוקים כמו העומק של הארון, ככה אפשר להשתמש גם במקום האחורי במדף בלי לעלות כל פעם על סולם

לגבי העיצוב המונוטוני אני דווקא אוהבת את הקו הנקי של צבע אחיד, אבל זה כל אחד לפי טעמו האישי. סתם טיפ: כדאי לקחת פורמייקה מבריקה, זה מתנקה קל ונשמר יותר טוב כי אין בזה את הניקבוביות.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המקום שמיועד לקרש גיהוץ, אם זה רק לקר- חבל על כל השטח הנוסף, אני מבינה שגם כבא תינוק צריך להכנס שם, אך כסא הוא בגובה של 1.00 מ' מקסימום ואילו הקרש הוא בסביבת 1.5 מ'
אם זה רק לקרש- חבל על כל השטח הנוסף, את יכולה לעשות מחיצה אורכית אחרי 15 ס"מ ואת השטח שנותר לחלק לעוד מדף מגובה 1.5 מ' ומעלה
אבל אם את מתכננת לשים שם גם מקלות ומטאטא וכדו'- אז את כן צריכה יותר רוחב, רק תקחי בחשבון שתצטרכי לתמרן עם הכסא.

כביסה נקיה יכולה להיות מצד שמאל מעל הארון הנמוך, באיזו סלסלה יפה שלא תתפוס שם יותר מידי נפח בעין,

כדאי לחלק את דלתות הארון, גם מבחינת חוזק הדלת וגם בגלל הפתיחה שלה בכל שימוש.

למחשב- את יכולה לעשות את הדפנות של המקום בו הוא נמצא לא עד סוף העומק, נניח 20 ס"מ לפני סוף השולחן, ואז יש לו איוורור מספיק.

הרעיון והתכנון יפים מאד, הייתי מנסה קצת לשבור את אחידות הגוונים, ניתן לעשות זאת כפי שכבר יעצו לך- בטפטים/ בצביעה צבעונית של הקיר האחורי.
בהצלחה!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ביתיה;1402177:
האם באמת כדאי לותר על המגירות מימין? זה נראה לי די הכרחי למסמכים, מכשירי כתיבה, דיסקים וכו'.
* מה הפתרון לסינוור מהחלון אם גם וילון לא עוזר? אולי סוג מסוים של וילון?

נכתב ע"י ביתיה;1402597:
אולי כדאי לעשות את המדפים מתחת לקרש גיהוץ?
וחוץ מזה פתאום חשבתי שאני גם צריכה מקום לכביסה נקיה שצריכה גיהוץ, אם לא תמיד מספיקים לעשות מיד. לעשות סלסילה או מגירה מתחת לקרש גיהוץ? השאלה אם זה לא יהיה מדי גבוה וקשה להכניס ולהוציא כל פעם. (יש שם גם כסא אוכל לתינוק וכו').

התכונתי למחשב. אם זה לא טוב לו להיות בתוך ארון סגור. ואיך כדאי לפתוח את הארון שלו.

*המגירות בצד ימין חייבות להתקטן או להתבטל אם את רוצה שיהיה פרקטי ונוח לשבת ולעבוד שם ולא רק לאחסן שם...

*הפתרון לסינוור מהחלון - וילון האפלה - אך חייבים לדאוג לתאורה נאותה בחדר!

*לדעתי לא כדאי לעשות מדפים מתחת לקרש גיהוץ. גם מסורבל להוציא ולהכניס דברים וגם יתכן שהם יהיו כבדים מידי עבור המדפים...
את הכביסה הנקייה הייתי מייעדת לשים בסלסלה במדף שמעל מכונת הכביסה (כשיהיה שם מייבש הכביסה הנקייה תהיה בתוכו...).

*עכשיו אני חושבת שמבחינה פרקטית, אם בארון השמאלי אמורה להיות הכביסה המלוכלכת, לא יהיה כ"כ נוח להעביר את הסלסלה כל פעם לצד ימין ורק אז לפתוח את ארון המכונת כביסה.
אולי ניתן לעשות דלת שנפתחת הצידה (כמו דלת של אוטובוס), וכך להעביר כביסה ישירות מהסלסלה למכונה.
גם דלתות הזזה עם מסילה עליונה יכולות להוות פתרון, אך נראה שהסגירה תהיה פחות הרמטית.

riki

משתמש צעיר
קחי בחשבון את התזוזות של המכונה בשעת הסחיטה שלא תרעיד את כל הארון ואז לא יהיה נח לעבוד על המחשב,

ביתיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכון, תודה.
כמה רווח כדאי להוסיף בצדדים של המכונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה