יעוץ לצבע קירות - דחוף

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@dini pitrkowski
תודה דיני,
כי אני מאד מתלבטת בין De Ja Vu1541
לבין Sound Of Silence 1513P
מכירה אולי גם את השני?
ועוד משהו, יש אצלך המון תאורה? כי אני מכירה מישהו שעשה את זה ויש אצלו המון תאורה (לדים וכו) שאצלי לא הולך להיות ולכן אני חוששת שזה יהיה מידי כהה.
והמרצפות שלי שמנת אם זה משנה.

תודה רבה!!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני צבעתי את כל הבית בהמלצת המעצבת שלי בצבע של נירלט 0181
מדהים!! כל מי שנכנס מתלהב מהאוירה החמימה שזה משרה!
זה לא כהה מדי?? אולי תצרפי תמונה ותספרי עוד? איזה ריהוט יש לך? כמה אור יש לך בבית?

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
@dini pitrkowski
תודה דיני,
כי אני מאד מתלבטת בין De Ja Vu1541
לבין Sound Of Silence 1513P
מכירה אולי גם את השני?
ועוד משהו, יש אצלך המון תאורה? כי אני מכירה מישהו שעשה את זה ויש אצלו המון תאורה (לדים וכו) שאצלי לא הולך להיות ולכן אני חוששת שזה יהיה מידי כהה.
והמרצפות שלי שמנת אם זה משנה.

תודה רבה!!
אני לא יודעת לייעץ לך לגבי התאמה לשמנת ולא מכירה את הצבע השני.
תשאלי מעצבות פה הן מכירות את הצבע הוא בשימוש לפי מה שראיתי.
לגבי תאורה את צודקת ויש לנו הרבה תאורה אבל היא לא דולקת כל היום ובחדרים אין לנו הרבה תאורה והצבעממשיך להיות מאד נעים ובהיר ויפה, רק הגוון שלו יותר נוכח ביחס לתקרה וזה דווקא ממש יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה