יעוץ למטבח

יעקב שכטר

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני נמצא כרגע באמצע שיפוץ מטבח והמעצבת עשתה לי את הארונות של המטבח 37 סנטימטר כדי שיכנס שם מיקרוגל רציתי לדעת האם 37 זה לא מדי בולט אם זה מספיק עמוק שלא יתקעו עם הראש בארון תוך כדי עבודה
וכן האם שיש של 55 סנטימטר כשהארון הוא 30 זה מספיק רחב
תודה

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נמצא כרגע באמצע שיפוץ מטבח והמעצבת עשתה לי את הארונות של המטבח 37 סנטימטר כדי שיכנס שם מיקרוגל רציתי לדעת האם 37 זה לא מדי בולט אם זה מספיק עמוק שלא יתקעו עם הראש בארון תוך כדי עבודה
סטנדרטי
וכן האם שיש של 55 סנטימטר כשהארון הוא 30 זה מספיק רחב
לא מובן מה זה ארון 30?

יעקב שכטר

משתמש רשום
צילום מקצועי
הארונות מעל השיש בצד אחד הם 30 סנטימטר עומק והשיש 55 סנטימטר ובצד אחד הארונות הם 37 סנטימטר והשיש 60 סנטימטר

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ הגודל הסטנדרטי הוא 30 ס"מ + דלת 2 ס"מ סכ"ה 32 ס"מ
ע"מ שתהיה נוחות בעבודה וכמו שאתם אומרים שהראש לא יתקע
עומק השיש הוא 62 או 64 וכך יוצא שיש כ-30 ס"מ מרווח
אלו הנתונים וההחלטה לשיקולך
לגבי גודל המיקרוגל עדיף 40 ס"מ 37 ס"מ לדעתי זה די גבולי

מרים פינקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה באופן קבוע ארונות עליונים בעומק 35. אבל זה לא מתאים לרוחב שיש 55.
למקרוגל עדיף 40.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי בכמה דברים:
גובה הארונות מהשיש,
גובה המשתמשים,
צורת הפתיחה (דלת או קלפה),
רוחב הדלת,
אם יש מספיק שטחי עבודה בלי ארון בולט,
ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה