יעוץ למחיר

גנצסטר

משתמש רשום
שלום וברכה
רציתי בבקשה להתייעץ עם המומחים והעוסקים המלאכה
כמה אמור לעלות עריכת ספר כ240 עמ' (לא עימוד)
להעתיק ממחברת כתב יד סביר לוורד במחשב
כולל תוכן הענינים?
אשמח לשמוע על מחיר
תודה רבה ושבת שלום.

shar

משתמש רשום
עריכה תורנית
מה שאתה מציע כאן זה לא נכלל כעריכה, מה מצב הטקסט, האם צריך עיבוד לשוני, תחבירי, וכו', הדבר יכול לנוע בין כמה מאות בודדות לכמה אלפים.

ערך רב

משתמש צעיר
עריכה תורנית
עבודה כזו המורכבת מכמה מרכיבים וקשה לשער מראש כמה תיקח, אני הייתי מתמחר לפי שעות, ושיקול שלך איזה שכר לבקש לשעה [כמובן, קח בחשבון את הנסיון והשם שלך, השכר שאתה מקבל מאחרים, ולאיזה סכום יש סיכוי שמוסר העבודה יסכים.]
סכום גלובלי אני מציע רק לאחר שעיבדתי סכום כלשהו של עמודים, שיכול לתת לי הערכה באומדן גס לכל הספר.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה שתיארת בשאלתך נשמע כמו הקלדה, לא עריכה.
האם מעבר להעתקת החומר במחשב צריך גם לערוך אותו?

על הקלדה, יש לשאול את הקלדנים/יות שבחבורה, נדמה לי שהמחיר נע בסביבות ה-4 ש"ח ל-1000 תווים.
אם החומר דורש עריכה מחודשת, סגנון או אפילו שכתוב. זה כבר סיפור אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה