דרוש מידע יעוץ והכוונה תעסוקתית - מכירים משהי מקצועית וחזקה בתחום?

רב-גונית

משתמש מקצוען
אני מחפשת מישהי מעולה
עדיף באזור ירושלים \ בני ברק
בבקשה אם יש לכן המלצות
מניסיון אישי
השבוע בעיתון "בתוך משפחה" הייתה כתבה טובה בנושא
ראיינו שם כמה נשות מקצוע
אולי מישהי מכירה אישית מניסיון אחת מהן
ויכולה להמליץ?

תודה רבה!!!

קומקום

משתמש רשום
דבורה היא מאמנת מקצעית מאד דווקא לנושא התעסוקה. בהגדרתה: מלווה (או מאמנת) נשים להיות מאושרות בעבודה. היא לא יועצת עסקית אלא לדעתי הרבה יותר מזה: מביאה אותך להוציא מתוכך את הרצון האמיתי שלך במה לעבוד ומכוונת אותך איך להתקדם עם הרצון הפנימי הזה. באופן אישי בזכותה עזבתי לפני 3 שנים את עבודתי כשכירה למעלה מעשור, ופתחתי עסק עצמאי מצליח ברוך ה'. היא גם מכירה את השוק ומאד מציאותית. נעימה וזורמת איתך, היא אשת אברך מלאת אמונה ודעת תורה. אני ממליצה לכל אחת שנמצאת בצומת של ספקות לגבי עבודתה לפנות לדבורה ולעשות תהליך בירור מדהים שמוביל בס"ד למקום שבו את רוצה להיות. ואגב למרות שעברו 3 שנים (ועשיתי אצלה תהליך קצרצר ממש)- אני עדיין מרגישה בתוך התהליך הזה של מימוש עצמי (למרות שאין לי קשר איתה היום).
טל. שלה: 0527683340

דרך חדשה

משתמש מקצוען
שרה הלר - ירושלים או טלזסטון - 026512046
רחל פוזן - ירושלים - 0527683504
מעולות בתחום!

רב-גונית

משתמש מקצוען
אני מחפשת מישהי מעולה
עדיף באזור ירושלים \ בני ברק
בבקשה אם יש לכן המלצות
מניסיון אישי
השבוע בעיתון "בתוך משפחה" הייתה כתבה טובה בנושא
ראיינו שם כמה נשות מקצוע
אולי מישהי מכירה אישית מניסיון אחת מהן
ויכולה להמליץ?

תודה רבה!!!
יש כאן עוד מישהי שעברה יעוץ מוצלח?
אנא שתפו!!
וכן אם משהי עשתה את הייעוץ ב"קמח" וחושבת שזה מקצועי מאוד אשמח לשמוע
ושוב כבר עובדת באיזור ה 15 שנה
נראה לי שונה מנערה שמחפשת את עצמה לראשונה

rrrrrrrrr

משתמש חדש
יש כאן עוד מישהי שעברה יעוץ מוצלח?
אנא שתפו!!
וכן אם משהי עשתה את הייעוץ ב"קמח" וחושבת שזה מקצועי מאוד אשמח לשמוע
ושוב כבר עובדת באיזור ה 15 שנה
נראה לי שונה מנערה שמחפשת את עצמה לראשונה
יש לך מסקנות????
אשמח לשיתוף ויעוץ בעניין..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה