מידע שימושי ימי הסתגלות למעון תמת תשפ"ד

חיים דבוש

משתמש רשום
שלוםרב, רציתי לברר איך יתכן שביום שיש המעונות בבני ברק מסימים בשעה 12:00 לפי הקבוע בתמ"ת הם צריכים לסיים בשעה 13:00. איך אני שעובדת כגננת מסימת ברבע לאחד ואין לי דרך לסיים קודם אז למה כולם שותקים וכאן מותר הכל.

ואיך ימי ההסתגלות למעון , גם כן הם עושים מה שהם רוצים.
השאלה שלי למה כולם שותקים הרי יש מידע באתר זה לא מעון פרטי כל אחד יכול לראות את שעות ימי ההסתגלות.אשמח למענה

חברים

משתמש פעיל
רובם של ההורים לא עובדים ביום שישי.
יש מעונות שמביאים בחורות לשעה. ומנסיון לא נשארו ילדים אחרי 12-12.15
גן חרדי גומר ביום שישי בשעה כזאת?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אצלינו מעון תמ''ת ויש ימי הסתגלות... זה חוקי
ביום שישי באים לרבע שעה לפגישה עם המטפלת
ביום ראשון מ8-12 ומשני כרגיל
בימי שישי גומרים ב12.45 נראה לי או ב13

נערך לאחרונה ב:

חיים דבוש

משתמש רשום
כן גן חרדי אמור לסים בשעה כזו. קל וחומר שאנחנו משלמים על זה והטרים פשוט לא יודעים את החוק הזה. אני עובדת ביום שיש עד 12:45. אז למה לא לדרוש מה שמגיע לי????

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
שלוםרב, רציתי לברר איך יתכן שביום שיש המעונות בבני ברק מסימים בשעה 12:00 לפי הקבוע בתמ"ת הם צריכים לסיים בשעה 13:00. איך אני שעובדת כגננת מסימת ברבע לאחד ואין לי דרך לסיים קודם אז למה כולם שותקים וכאן מותר הכל.

ואיך ימי ההסתגלות למעון , גם כן הם עושים מה שהם רוצים.
השאלה שלי למה כולם שותקים הרי יש מידע באתר זה לא מעון פרטי כל אחד יכול לראות את שעות ימי ההסתגלות.אשמח למענה
יש סטטוס קוו בין משרד החינוך למעונות החרדיים שביום ו מסיימים בשעה 12.00
משרד החינוך ובעבר התמת יודע מזה ומאפשר את זה.
אם אתה רוצה להיות הנשמה הטובה שדואגת לציבור המטפלות תדאג שזה יגיע לתקשורת ויחייבו את המטפלות לעבוד עוד שעה ביום שישי חורף.
רק מלדמיין את המטפלת מנסה להספיק אוטובוס אחרון מחוץ לעיר
יגרום לזה שלא יהיו יותר מטפלות ואם כן יהיו הן יהיו מתחתית האוכלוסייה.
ומי שיסבול בסוף יהיו הילדים של כולנו.
בכביש אל תהיה צודק תהיה חכם.

רחלה 123

משתמש מקצוען
כן גן חרדי אמור לסים בשעה כזו. קל וחומר שאנחנו משלמים על זה והטרים פשוט לא יודעים את החוק הזה. אני עובדת ביום שיש עד 12:45. אז למה לא לדרוש מה שמגיע לי????
תדרשי,
אבל כמו שכתבו לך אל תתפלאי אם אח''כ יש תחלופת מטפלות מטורפת, או מעונות שנסגרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה