ימי הכנה

יעל לב

משתמש חדש
שלום, רציתי לשאול אם למישהי יש מושג אם אמורים לקבל כסף על ימי הערכות והכנה לגן ואם כן איך אפשר לדרוש את זה.
תודה

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברשות הרבים יתד נאמן הובא ציטוט ממשרד החינוך שעל כל מוסד לימודים לקיים יום הערכות אחד בלבד.
(לא בדקתי)
נראה לי לעובדים במשרד החינוך זה מחושב ב18 שעות מחצית (כמו אסיפת הורים ומסיבות)
חינוך עצמאי, אין לי מושג (בטח לא משולם...)

יעל לב

משתמש חדש
אני עובדת מטעם עמותה בתור גננת צהרים שנה ראשונה והם דורשים בערך 3 4 ימי הכנה ימים מלאים+ אספות הורים לפני וכו..

hilasg

משתמש פעיל
אני עובדת מטעם עמותה בתור גננת צהרים שנה ראשונה והם דורשים בערך 3 4 ימי הכנה ימים מלאים+ אספות הורים לפני וכו..
כמובן תשלום!
עובדי משרד החינוך מקבלים תשלום על כך ב18 שעות נוספות במחצית.
את כמובן אמורה לקבל על כך שכר על כל הימים ועל אסיפות הורים.
חשוב שתדברי על כך עם המעסיק מראש - על מנת למנוע אי נעימות ואי קבלת תשלום.
בהצלחה רבה!

יעל לב

משתמש חדש
הבעיה היא שאני חדשה במערכת ולא נעים לי להתחיל לבוא ולדרוש דרישות.

hilasg

משתמש פעיל
הבעיה היא שאני חדשה במערכת ולא נעים לי להתחיל לבוא ולדרוש דרישות.
אני מבינה.
זה לא לבוא עם דרישות,
זה לעשות תאום ולוודא שאת מתוגמלת.
בצורה הכי נעימה ונינוחה.
זה בירור לא תביעה ולא דרישה.

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
עובדי משרד החינוך באופק זה מתקזז להם משעות שהיה בימים הראשונים.
מקובל לבקש מגננות וסייעות להכין את הגן
סייעות זה חלק מעבודתם במהלך החופשה, יש להם שכר מסויים וניתן להעסיק אותם אבל לא מעבר לשעות שלהם
השאלה באמת לגבי שנה ראשונה?

מאוד משנה אם זו שנה ראשונה או ותיקים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה