דרוש מידע ילד שמעיף דברים מהמקרר

מצב
הנושא נעול.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מה???
כתבת כאן שאת לא מאפשרת לאכול בין הארוחות ומביאה רק תזונה שנראית לך בריאה.
ושהילד מחפש במקרר, ואת רוצה לנעול בפניו את האופציה.
ושאת חוסמת ומחנכת ילדים בגיל שנתיים להתגבר על תאות האכילה שלהם.
משהו כאן לא מובן.
אני תוהה מה הילד היה כותב אם הוא היה מעלה את השאלה שלו לפרוג.
האם היה מתלונן שאמא נותנת לו אוכל שאינו אוהב כדי שידע להתגבר על תאות האכילה שלו מגיל שנתיים?
או מה בדיוק הבעיה כאן.
לא מובן בכלל.

ומקווה שהכל בסדר.
היא כתבה שמפחדת מהשמנה...

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני חושבת שהאשכול קצת הוסט אבל זה חשוב יותר!!

ילד כמו בתיאור שמשתולל היה נראה קצת יותר מהרגיל אבל לא מדאיג, גם אצלי ואצל רבים ממכרי המקרר נעול אחרת ביצים/חלב וכד תמיד עם הרצפה
זה נורמלי לפתוח להפיל לחקור וכו
לפי התיאור חשבו פה שאולי זה קצת מידי אגרסיבי מה שמתאים הרבה פעמים לילד תחושתי או עצבני וגם זה קיים(אצלי זה קיים הרבה לא להיבהל גדלו ועבר, יש לי כמה מניסיון)
ויתכן וגם התיאור הזה הוא נורמלי לגמרי אבל אם זה מתבטא גם בעוד דברים כמו להעיף ממגירות כלים/לטפס בגינות ועוד

לפי מה שהתפתח פה נראה שהנושא הוא רק אוכל
ולעניות דעתי ואני לא מכירה אותך ואולי זה לא נכון אין פה הודעות בפרטי כך שלא אנחנו המקום לייעץ
זה דבר שמצריך בירור מעמיק יותר כי לא יתכן וילד יהיה רעב!!! ב"ה יש היום שפע אנחנו לא גדלים בדור שמתוארים ילדים שהולכים עם בטן מקרקרת (אלא אם כן הבעיה כספית ואז צריך לפנות לארגונים ולא זה מה שתארת פה)
גם אם רוצים לחנך לארוחות מסודרות ובריאות ומפחדים מהשמנה הדרך הוא לא ילד שמחכה לארוחה כשהוא רעב

יש דברים טעימים ובריאים, יש יעוץ של תזונאיות במקרים של השמנה במשפחה

אני שוב מסייגת כי אני לא מכירה אבל כדאי מאוד להתייעץ בנושא הזה כמה שיותר מהר כי לא תמיד הצורך של הגדולים והניסיון איתם אומר משהוא לגבי הצורך של הקטנים, ואם ח"ו ילד גדל רעב גשמית שלא יפגע אחר כך בדברים אחרים שהם הרבה יותר מפחידים מהשמנה

מבקשת סליחה מראש אם זה מבקר מידי או לא רלונטי בכלל

בהצלחה רבה רבה

לילי 1

משתמש מקצוען
אסור להתחיל לשמור שלא ישמין מעכשיו?
תשמע/י
אם זה הנושא, אז
מכירה את הנושא מקרוב לצערי כך שאני יכולה להזדהות עם החשש ולהבין עד כמה אתם רק רוצים טוב יותר לילדים שלכם. אבל הדרך הזאת מובילה לתוצאות הפוכות וחס וחלילה גם נזקים רגשיים. אתם נשמעים לחוצים בהיסטריה ופועלים שלא מתוך שיקול דעת.
יכולה להמליץ על מה שאני עשיתי- דיברתי עם רופא ילדים שאני סומכת עליו וביקשתי ממנו עשה ואל תעשה, לאור הגנטיקה שהילדים שלי קיבלו בתחום. יצאתי מהשיחה מאוד רגועה ובעיקר חיזקתי את הידיעה שזה מעט מאוד בידיים שלי ושלילדים שלי טוב מה שטוב לכל הילדים . פשוט יש סיבה להקפיד על זה יותר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה