עזרה ילד שלא אומר ל'

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תלוי מה הבעיה
על שיבושי אותיות בודדות לא מטפלים מוקדם
יש קלינאיות שאומרות לא לפני גיל 6,
אם יש דברים רציניים יותר מטפלים מוקדם.

קלינאית תקשורת:)

משתמש חדש
מנוי פרימיום
וואו, רעיון
תודההה
נהיה לו ראקציה מהאות ל'
מרוב שאני משגעת אותו
כשעובדים כדאי לעבוד על צלילים או מיקומים בפה, ובכלל לא להזכיר את שם האות עליה עובדים.
מומלץ לפנות להתפתחות הילד לאבחון וטיפול.
בהצלחה:)

קלינאית תקשורת:)

משתמש חדש
מנוי פרימיום
תלוי מה הבעיה
על שיבושי אותיות בודדות לא מטפלים מוקדם
יש קלינאיות שאומרות לא לפני גיל 6,
אם יש דברים רציניים יותר מטפלים מוקדם.
זה תלוי איזה שיבושים!
שיבושים לא התפתחותיים מטפלים מוקדם
לכל צליל יש את הגיל בו מתחילים לעבוד עליו.
יש צלילים מסוימים שיעבדו עליהם רק מגיל 6 אבל זה צלילים ספציפיים.

טליה שמחוני

משתמש חדש
אני רוצה לשאול את כל המגיבים פה שהסבירו שטיפול זה בגיל מבוגר יותר...
הגננות של הילדות שלי הן היחידות שמפנות בגיל 3 לקלינאית תקשורת? (כבר 2 ילדות)
עד גיל 5 לא מטפלים??? זה הזוי!!! הגדולה שלי בת 4 כבר שנה אצל קלינאית, ועדיין מתביישת מחברות שלה בגן שאומרות לה שהיא מדברת כמו קטנה...
כנראה שהגננת של הבת שלך דוגלת בשיטה אחרת, אני יודעת שזה דיי תלוי באופי של האמא יש אימהות רגועות וזה פשוט מסתדר לבד כי לא אכפת להם שהילדה מדברת קצת שגוי אפילו עד גיל חמש פלוס ואפשר לקחת את זה אפילו בקטע חמוד ויש אימהות שזה אף פעם לא ירגיש להם שזה עבר לבד כי הם כל הזמן בלחץ ובודקות אם השתנה משהו אז וודאי שלא ירגישו שזה עבר לבד והם יזכרו את זה עוד הרבה אחר כך,
אמא שלי היא גננת לגילאי שלוש ארבע כבר 20 שנה ואף פעם היא לא המליצה ללכת דחוף לקלינאית תקשורת תמיד אמרה בוא נחכה ונהיה רגועים וזה בסוף הסתדר לגמרי (כמובן שאני לא מדברת על מקרים מיוחדים שבהם חייב ללכת ושם אני ממש בעד קלינאית תקשורת זה דבר מעולה כשצריך אותו באמת ולא סתם כדי לשגע לילד את הראש )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה