דרוש מידע ילד כבן 4 עם פטריה בציפורניים ברגליים (בעיקר בוהן)

פלונית

משתמש רשום
אשמח לדעת על רופא מומלץ מאיזור ירושלים שיכול לתת טיפול טוב

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין לי המלצה לרופא. אבל עד שאת מגיעה לרופא
אמר לי רופא עור: חייב להיות שיש לעוד מישהו בבית. [למרות שאצלנו ב"ה לא היה] אבל תבדקו טוב.
עוד דבר, תחטאו טוב את הקוצץ ציפורניים. זה מדבק.

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת איך לטפל קובנציונאלית
(אני מכירה שיטה שעזרה במצב קשה אבל בטיפול מתמיד ממש - להשרות את הרגל 20 דקות במים עם סודה לשתיה ומלח ולאחר מכן לייבש היטב ולמרוח "אלופרופוליס")
אבל רק רוצה לעודד לטפל כמה שיותר מהר
כי כשזה בהתחלה עוד קל לטפל
וכשזה מתפשט....

סופרוומן

משתמש מקצוען
רק מעירה שלא בטוח שזו פטרייה אפילו אם זה נראה לך ככה
מנסיון
כדאי באמת רופא טוב
איזו קופה את?

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לבן שלי באותו גיל מרחנו תקופה מאד ארוכה משחה נגד פטריות (בהמלצת רופא עור דרך תמונה במיל)
לאחרונה הייתי אצל פרופ טראו מבני ברק אמר לי שזה בכלל לא פטריה אלא אגזמה של העור
המליץ ללכת רק עם גרבים 100% כותנה ונעלים מאוורוות, ואכן התחלתי לשטוף לו רגלים מיד כשחוזר מהחידר והעור משתקם.

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אחד הדברים שהכי קשה להעלים
בעקביות להשרות במים כמו שכתבו פה, לאוורר ולהתייעץ לגבי תכשיר טוב ולא לשכוח שלתזונה נטולת סוכר , שמרים ופחמימות יש תפקיד גדול בריפוי. יש הרבה מידע ותפריטים בגוגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה