ילד בן שבע פחדן בצורה כרונית

יוכבד02

משתמש פעיל
יש לי בן מתוק בן שבע אך הוא לאחרונה ממש עם מלא פחדים (תמיד היה פחדן אבל לא כך) לא מסכים להיות בחדר לבד יותר מדקה בלילה בא עם חלום ביעותים למיטה שלי, ששואלת אותו על החיידר והרבה ומנסה להבין האם יש משהו חריג נראה שאין.

האם מישהו נתקל בתופעה כזו? וטיפל טיפול שעבר בהצלחה?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
סיוט.
הבן שלי כשצריך לעלות לאוטובוס מפחד, רואה ילד נוסע עם קורקינט בכביש מפחד.
רואה גור של חתול בלי אמא שלו מפחד
אי אפשר ככה

אני בודק

משתמש מקצוען
יש כמה שיטות לטיפול בחרדות.
אבל לפני כן צריכים שמישהו מקצועי יאבחן את הפחדים האלו.
האם הם אכן מצריכים טיפול, האם טיפול פסיכולוגי (שיחות וכד') או פסיכיאטרי (תרופות) ועוד.
מומלץ לגשת לבדיקה מקצועית.

כעזרה ראשונה - לא להתווכח איתו ולהסביר לו שזה לא מפחיד (כי זה כן. זה אמנם לא מסוכן אבל כן מפחיד).
אלא להיפך, להבין להזדהות ולחבק! חיבוק גדול וחזק!

hellen

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי פתרון מדויק ויעיל ביותר
בד"כ הדברים האלו יושבים על טראומות ואפילו לא כאלו גרנדיוזיות כמו שזה נשמע...{נבהל ממשהו ומאז פיתח מנגנון הגנה של פחד...}
אני מאד מאד ממליצה מנסיון על טיפול בשיטת שלושת המימדים ,זה טיפול פרקטי שקט לא מצריך התערבות של שיח ודיבור במהלך הטיפול כך שילדים מאד מתחברים לזה{הם יכולים לשחק תו"כ} לעיתים גם מטפלים בילד ע"י האמא כך שזה עוד יותר נח,
בגדול זה טפול המתעסק בתת מודע ולכן התוצאות הרבה יותר מהירות ואפקטיביות לטווח ארוך
יש לי המלצות חמות מאד גם מאנשים שעברו טיפולים כאלו וגם על מטפלות ממש טובות מאנ"ש
בהצלחה ובברכת בריאות איתנה ושלמה

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
עובר....
מכירה כמה וכמה שמטופלות בזמן ההריון (מכל מיני סיבות שחוששות שהיתה השפעה לא טובה על העובר)

ואגב, הילד לא צריך ללכת, אין שום בעיה שאת תלכי ומטפלים בו דרך האמא
לא הבנתי על מה הטיפול מתבסס. מה זה????? וכמה עולה?

קוויק

משתמש מקצוען
לא הבנתי על מה הטיפול מתבסס. מה זה????? וכמה עולה?
טיפול בתת מודע
איבחון ממה נובעת הבעיה, ואז פריקה של הבעיה והטמעה של משהו תקני וטוב במקום.
בשביל הסבר הגיוני ורהוט על השיטה, צריך ללמוד אותה
מניסיון של אחיות וחברות, השיטה עובדת וטובה

את באה, ולא צריכה אפילו לדבר. המטפלת אם היא טובה תעשה כבר את העבודה, ואת תרגישי את התוצאות לבד.

המחיר הוא כמו טיפול רגיל, סביבות 300 למפגש למטפלת טובה

מניחה שיש פחות מקצועיות שלוקחות פחות, לא הייתי לוקחת סיכון

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
טיפול בתת מודע
איבחון ממה נובעת הבעיה, ואז פריקה של הבעיה והטמעה של משהו תקני וטוב במקום.
בשביל הסבר הגיוני ורהוט על השיטה, צריך ללמוד אותה
מניסיון של אחיות וחברות, השיטה עובדת וטובה

את באה, ולא צריכה אפילו לדבר. המטפלת אם היא טובה תעשה כבר את העבודה, ואת תרגישי את התוצאות לבד.

המחיר הוא כמו טיפול רגיל, סביבות 300 למפגש למטפלת טובה

מניחה שיש פחות מקצועיות שלוקחות פחות, לא הייתי לוקחת סיכון
וכמה טיפולים צריך?

ברית

משתמש רשום
פעמים רבות עובר עם הזמן, יש לתת לילד הרגשה של הזדהות ולהסביר לו שמכל דבר יש אפשרות לפחד וזה הגיוני אבל גם לא ניתן לחיות כך ובתור אנשים מאמינים הכל משמים ואנו עושים את ההשתדלות ומנסים לחיות כרגיל ולהימנע מסכנות בתור השתדלות......
באם זה ממשיך כדאי לפנות לטיפול רגשי יתכן וזה יושב על משהו מהעבר

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מאד משתנה, מניחה שבפעם הראשונה תדע להגיד לך
זה תלוי במצב ובמה רוצים לפתור, יש טראומות קלות שאמנם משפיעות הרבה על החיים, אבל בטיפול שניים גומרים איתן
יכול להתאים גם למצבי גמגום שנוצרו? מכירה משהי בירושלים מומלצת?

קוויק

משתמש מקצוען
יכול להתאים גם למצבי גמגום שנוצרו? מכירה משהי בירושלים מומלצת?
אני לא יודעת לגבי גמגום, יתכן שאם הבעיה היא מטראומה אז כן, כי הטיפול יושב על תת מודע
אם הבעיה פיזית/תורשתית וכו' אז נשמע פחות
אבל אני פחות מתמצאת

מכירה מישהי בירושלים מומלצת מאד מאד, אבל עמוסה בטירוף שלא נראה לי יש סיכוי בחודשיים הקרובים שתתפנה.

אם בכל אופן רוצה לנסות ולבדוק איתה, תרשמי מייל ואשלח לך פרטים.

בהצלחה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה