כללי יישור תמונה סרוקה לתשעים מעלות

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בעבר הרחוק הועלתה כאן טכניקה נחמדה ליישור תמונה אוטומטית לאחר סריקה במקום להשתמש בבכלי הטרנספורם רוטייט. נדמה לי ששילת_250 העלתה את זה אבל אני לא מוצאת את ההודעה. יש סיכוי שמישהו יודע על מה אני מדברת או היכן ההודעה?

[email protected]

משתמש צעיר
אני לא יודעת על מה מדובר, אבל יש אפשרות של שימוש בכלי שנראה כמו סרגל שמיישר את התמונה.

ataraz

משתמש צעיר
אני לא יודעת אם לזה התכוונת אבל...

יש שיטה די מהירה
אחרי שסרקת
את מסמנת בעזרת הסרגל את הקו שאליו את רוצה ליישר
ואז edit-transform-rotate
והוא מסובב לך לפי הקו של הסרגל...
בהצלחה

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך מיישרים אוטומטית את התמונה עם כלי הסרגל? לפי מה שראיתי הוא מיועד למדידת מעלות ומרחקים. (כשסורקים תמונה לא תמיד היא יושבת ישר בסורק ולפעמים יש לה סיבוב של כמה מעלות. ואם יש הרבה תמונות, זה "סיפור" ליישר את כולן)

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לגבי הטרנספורם, הוא לא מיישר אוטומטית, הוא פותח לי את הכלי של הסיבוב ואז אני צריכה לסובב. אני רוצה לחסוך את זה. שיישר את התמונה בהתאם לסרגל בפקודה אחת.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות ליישור תמונות אוטמטית. כלומר סרקת מספר תמונות בדף אחד, ויש ביניהם רווח לבן, הפקודה המצו"ב חותכת לך תמונה תמונה.
צפה בקובץ המצורף 49737

קבצים מצורפים

• ישור תמונה.jpg
    KB 167.1 · צפיות: 4

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בטח התכוונת לזה:
file> automate> crop and straighten photos

ובעברית:
קובץ> אוטומטי> חיתוך ויישור תמונות

בהחלט בין התכונות היותר חמודות שפגשתי איפעם..
:)

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ניסיתי. הוא באמת קורפ אבל לא מיישר. אני מפספסת משהו?

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מימון;330683:
ניסיתי. הוא באמת קורפ אבל לא מיישר. אני מפספסת משהו?
בד"כ הוא דווקא כן מיישר, אבל אין לו רוח הקודש... הוא עושה כל שביכולתו, ולפעמים משאיר גם בידינו קצת עבודה... :)

סה"כ זו פקודה אוטומטית, א"א לדרוש ממנה יותר מדי.. הלא כן? :eek:

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם לא מיישר לך אז תעשה/י כמו שאמר/ה:
נכתב ע"י ataraz;330665:
יש שיטה די מהירה
אחרי שסרקת
בהצלחה
ולמי שלא הבין אחרי הסריקה לבחור את כלי הסרגל למתוח קו לפיו רוצים שהתמונה תתישר.
להכנס ל: edit-transform-rotate ושם בrotate נפתחת תיבת שיחה שבה רשומות מספר המעלות שצריכות כדי ליישר את התמונה לפי הסרגל לאשר והתמונה מיושרת...

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבנתי. הוא רוצה תמונה עם גבולות ברורים של ריבוע ורקע אחיד (בד"כ שחור בגלל הסורק) ואז הוא מסובב אותה בהתאם. וכמובן קורפ. אם התמונה היא למשל כלב, ואין גבולות ברורים של מלבן או ריבוע. אלא קו המיתאר של הכלב הוא לא מסובב אלא רק קורפ. טיפ נחמד ומועיל מאוד.
אבל זכור לי שיש יישור גם לפי הגייד שגוררים מתוך הסרגל. אף אחד לא זוכר?

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם לא מיישר לך אז תעשה/י כמו שאמר/ה:
ציטוט:
<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%"><TBODY><TR><TD style="BORDER-BOTTOM: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-RIGHT: 1px inset" class=alt2>פורסם במקור על ידי ataraz
יש שיטה די מהירה
אחרי שסרקת
בהצלחה

</TD></TR></TBODY></TABLE>
ולמי שלא הבין אחרי הסריקה לבחור את כלי הסרגל למתוח קו לפיו רוצים שהתמונה תתישר.
להכנס ל: edit-transform-rotate ושם בrotate נפתחת תיבת שיחה שבה רשומות מספר המעלות שצריכות כדי ליישר את התמונה לפי הסרגל לאשר והתמונה מיושרת...

שרה100 לא ירדתי לסוף דעתך. תיבת השיחה היחידה שנפתחת היא התיבה למעלה ושם לא מאוזכר אף יישור במעלות לפי הסרגל??
<!-- / message -->

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לפי החלונית שהעלית, אני רואה שיש לך CS4. לי יש CS3. ולא מופיע לי IMAGE ROTATION------ARBITRARY, אלא ROTATE CANVAS------ARBITRARY
ושם פשוט צריך להזין מעלות ותו לא.
ייתכן וההבדל הוא בגלל הגירסאות. אבל הטיפ ששילת_250 העלתה היה כאשר בקושי CS3 יצאה לאוויר העולם כך שלא נראה לי שזה הכיוון.בכל אופן תודה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ההבדל שאתה לא ציירת קודם פס ישר עם הסרגל ולכן אתה צריך לכתוב את המעלות. אם מציירים קודם פס ישר עם הסרגל נפתח חלון והמעלות כתובות בו!

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבנתי סוף סוף. כשדיברת על הסרגל חשבתי שהתכוונת לגייד.
ותודה רבה על הקישור למדריך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה