פורים יינות מיוחדים לפורים

ברסלבער

משתמש צעיר
אם מישהו מכיר עוד יינות בסגנון הזה (מתוק, אחוז כוהל לא נמוך, מחליק בגרון ובעיקר טעם של יין קליל, לאנשים שלא אוהבים יין ורוצים להשתכר על יין בפורים בכיף ולא בסבל)
אשמח לשמוע
כמו שהמלצתי כמה פעמים באשכול הזה למי שמחפש יין קליל מתוק יש את כיסופין (יש תמונה של היין בדפים הקודמים באשכול הזה)

ברסלבער

משתמש צעיר
מישהו יכול לברר לי מה ההכשר של היין הזה (מיקב פינטו)

קבצים מצורפים

• יין-אדום-ישראלי-מלבק-פינטו.jpg.webp
    KB 34.9 · צפיות: 17

ברסלבער

משתמש צעיר
יש טוענים שהמחיר עושה את היין ולא היין עושה את המחיר....
כלומר אם תקנו יין ב-30 שקל לא תהנו ממנו גם אם היין מיוחד,
לעומת זאת יין עלה לכם 150 שקל תהנו ממנו גם אם הוא לא טעים...
יש בזה משהו אבל מי שבאמת טעם הרבה סוגים של יינות וקצת מבין זה לא ככה

רפי 22

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש טוענים שהמחיר עושה את היין ולא היין עושה את המחיר....
כלומר אם תקנו יין ב-30 שקל לא תהנו ממנו גם אם היין מיוחד,
לעומת זאת יין עלה לכם 150 שקל תהנו ממנו גם אם הוא לא טעים...
גם אם היית צודק איך זה עוזר?

saralulu

משתמש מקצוען
בחנות גפנא ברח׳ הרב דסלר בבני ברק יש בכל שנה אפשרות לטעימה של יינות ואולי זה רעיון טוב בשבילכם, כדאי לבדוק את זה מולם לפני שמגיעים שרלוונטי גם השנה.

ברסלבער

משתמש צעיר
בחנות גפנא ברח׳ הרב דסלר בבני ברק יש בכל שנה אפשרות לטעימה של יינות ואולי זה רעיון טוב בשבילכם, כדאי לבדוק את זה מולם לפני שמגיעים שרלוונטי גם השנה.
זה יכול להיות רעיון מעולה לבני ברקים או לאלה שגרים קרוב לבני ברק אבל מי שלא בשביל זה יש את האשכול הזה ובהזדמנות הזאת אני רוצה שוב להודות לכם על כל הרעיונות ולמי שיש עוד יינות טובים להציע אני אשמח לשמוע תודה!

רפי 22

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה יכול להיות רעיון מעולה לבני ברקים או לאלה שגרים קרוב לבני ברק אבל מי שלא בשביל זה יש את האשכול הזה ובהזדמנות הזאת אני רוצה שוב להודות לכם על כל הרעיונות ולמי שיש עוד יינות טובים להציע אני אשמח לשמוע תודה!
ממליץ בחום על היינות של יקב הר ברכה. סדרת ג'וזף ובמיוחד 'ברכה בלנד' מפתיעים ביחס למחיר ( 80 ואפשר להשיג גם בפחות). כשרות: בד"ץ מנצ'סטר.
גם אלון ואלה של הרי גליל מעולים ביחס למחיר (כ65). הכשר של הרב אוירבך.
'נחל יתיר' של יקב יתיר כמובן, יין מדהים! (150) רובין.
יקב פסגות, אדום (EDOM) יין נהדר במחיר סביר (כ100).
'פסגות פיק' מיוחד (כ125). בד"ץ העד"ח.
לחובבי הקינוח, מוסקט P.C של כרמל, זול יחסית (כ30 – חצי ליטר), ולא נופל מיינות יקרים יותר. רובין.
ולסיום, אין מי שלא יאהב את היינות של 'בגליאטי' יין איטלקי מבעבע ברמה אחרת.
יש שלוש סדרות: יבש, רוזה יבש ומוסקטו. אם אתם לא בטוחים לכו על המוסקטו.
(כ90) בד"ץ העד"ח.

ברסלבער

משתמש צעיר
ממליץ בחום על היינות של יקב הר ברכה. סדרת ג'וזף ובמיוחד 'ברכה בלנד' מפתיעים ביחס למחיר ( 80 ואפשר להשיג גם בפחות). כשרות: בד"ץ מנצ'סטר.
גם אלון ואלה של הרי גליל מעולים ביחס למחיר (כ65). הכשר של הרב אוירבך.
'נחל יתיר' של יקב יתיר כמובן, יין מדהים! (150) רובין.
יקב פסגות, אדום (EDOM) יין נהדר במחיר סביר (כ100).
'פסגות פיק' מיוחד (כ125). בד"ץ העד"ח.
לחובבי הקינוח, מוסקט P.C של כרמל, זול יחסית (כ30 – חצי ליטר), ולא נופל מיינות יקרים יותר. רובין.
ולסיום, אין מי שלא יאהב את היינות של 'בגליאטי' יין איטלקי מבעבע ברמה אחרת.
יש שלוש סדרות: יבש, רוזה יבש ומוסקטו. אם אתם לא בטוחים לכו על המוסקטו.
(כ90) בד"ץ העד"ח.
וואו איך היה לך סבלנות לכתוב את כל הפרטים תודה!

ברסלבער

משתמש צעיר
לא שתיתי אף יין שלהם.
זה יקב די חדש שמקבל לא מעט מחמאות...
אולי תפתח אחרי פורים אשכול של רשמי טעימה...
הכוונה איזה הכשר יש לו אם אתה יודע ואגב נתת רעיון טוב (מצורף תמונה של היין)

קבצים מצורפים

• חולות אדום יקב פינטו.png
    חולות אדום יקב פינטו.png
    KB 64 · צפיות: 14

יהודי הפשוט

משתמש רשום
גם בירושלים יש את החנות הזה בקארדו מתחת שנלר ברחוב מלכי ישראל

ברסלבער

משתמש צעיר
מישהו מכיר את היין הזה (הכשר בית יוסף)

קבצים מצורפים

• שור-קברנה-סובניון.png
    שור-קברנה-סובניון.png
    KB 72 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה