טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

אילת וייצמן

משתמש חדש
1708253539412.png

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איזה נתונים כבר יכול ליהות? את הכתובת נותניפ גם לכל משלוחן פיצה ואת הטלפון לכל משרד או שירות לקוחות... ואשראי משלמים דרך פייפל. מה עוד יכול ליהות?

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוב אז כל אתרי הקניות יציעו לכם קניות לפי תחומי הענין שלכם שיין וכד'.. אז גם הם עושים את זה וגם מעבירים את המידע לאחרים... פשוט

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רשמים שלי מהזמנה ראשונה
הגיע תוך 11 יום עם שליח שהניח מאחורי הדלת (בעיניי זה מעלה שלא מתקשר ומציק עם חתימות)
כל המוצרים הם סטייל עליאקספרס והפעם דווקא כל המוצרים יצאו באיכות טובה.
אבל הזמנתי תחפושת של שמלת כלה במידה 130 וקיבלתי במידה 120
מראש חששתי שהמדה\דוגמה לא תהיה טובה אז הזמנתי 2 שמלות ושתיהן יצאו באיכות טובה.
אני יכול להחזיר את השמלה אבל קודם בודק אם יש מישהו בסביבה שירצה לקנות את זה.....
על הדרך בדקתי מה המחיר של אותה שמלה בעליאקספרס ועם חיפוש ע"פ תמונה מצאתי בעליאקספרס ב67 ש"ח במקום 82 ש"ח בטמו, ועדיין חושב שבטמו יותר נח כי המשלוח עד לבית וגם ההחזרה אמור להיות יותר גמיש וקל.

נראה שהמטרה שלהם בסופו של דבר זה "קנה עכשיו תחשוב אחר כך" ולכן כותבים על כל המוצרים אוזל מן המלאי ובאמת אחרי תקופה קצרה זה אוזל מן המלאי (נראה כאילו אוסרים על המוכרים להחזיק מלאי גדול).
ניסיתי לעשות התאמת מחיר ולא הצלחתי לקבל יותר מ5 ש"ח בין השאר כי על חלק מהמוצרים אחרי שבוע כתוב אזל מן המלאי.
לבנתיים האסטרטגיה של "שנה עכשיו תחשוב אחר כך" מצאה חן בעיניי כי בסופו של דבר מבזבזים הרבה זמן יקר בעליאקספרס בנסיון להבין האם זה המוצר הרצוי ומה האיכות שלו והאם זה המחיר הכי טוב, מקווה שלא אגלה שמדיניות ההחזרה לא כ"כ פנטסטית ושאפשר להפסיד.

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
רשמים שלי מהזמנה ראשונה
הגיע תוך 11 יום עם שליח שהניח מאחורי הדלת (בעיניי זה מעלה שלא מתקשר ומציק עם חתימות)
אני יכול להחזיר את השמלה אבל קודם בודק אם יש מישהו בסביבה שירצה לקנות את זה.....
על הדרך בדקתי מה המחיר של אותה שמלה בעליאקספרס ועם חיפוש ע"פ תמונה מצאתי בעליאקספרס ב67 ש"ח במקום 82 ש"ח בטמו, ועדיין חושב שבטמו יותר נח כי המשלוח עד לבית וגם ההחזרה אמור להיות יותר גמיש וקל.

נראה שהמטרה שלהם בסופו של דבר זה "קנה עכשיו תחשוב אחר כך" ולכן כותבים על כל המוצרים אוזל מן המלאי ובאמת אחרי תקופה קצרה זה אוזל מן המלאי (נראה כאילו אוסרים על המוכרים להחזיק מלאי גדול).
ניסיתי לעשות התאמת מחיר ולא הצלחתי לקבל יותר מ5 ש"ח בין השאר כי על חלק מהמוצרים אחרי שבוע כתוב אזל מן המלאי.
לבנתיים האסטרטגיה של "שנה עכשיו תחשוב אחר כך" מצאה חן בעיניי כי בסופו של דבר מבזבזים הרבה זמן יקר בעליאקספרס בנסיון להבין האם זה המוצר הרצוי ומה האיכות שלו והאם זה המחיר הכי טוב, מקווה שלא אגלה שמדיניות ההחזרה לא כ"כ פנטסטית ושאפשר להפסיד.
לפני שקניתי מוצר בטמו ב-120 ש"ח, מצאתי אותו דבר באלי ב-77 ש"ח.
כמעט קניתי באלי בהתלהבות, אבל אז חשבתי קצת וראיתי שאחרי ההנחה הקבועה של ה-20% בטמו, + החזר 16% קאשבק, ההפרש הוא בערך 10 ש"ח. מחיר הנסיעה הפנימית לאסוף את המוצר עולה אצלנו 5.9 כך ששילמתי 3 ש"ח וחסכתי את הטרחה באיסוף המוצר + קבלת המוצר תוך שבוע במקום תוך חודש במקרה הטוב

michalor

משתמש מקצוען
רשמים שלי מהזמנה ראשונה

בד"כ בפעם הראשונה שאתה מבקש להחזיר דברים אז הם נותנים לך את ההחזר ואומרים להשאיר את הדברים אצלך
בפעם הראשונה שלי זה מה שהיה (+ 40 -)

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
כמעט קניתי באלי בהתלהבות, אבל אז חשבתי קצת וראיתי שאחרי ההנחה הקבועה של ה-20% בטמו, + החזר 16% קאשבק, ההפרש הוא בערך 10 ש"ח. מחיר הנסיעה הפנימית לאסוף את המוצר עולה אצלנו 5.9 כך ששילמתי 3 ש"ח וחסכתי את הטרחה באיסוף המוצר + קבלת המוצר תוך שבוע במקום תוך חודש במקרה הטוב
מה זה הנחה קבועה ? לא ראיתי

אילה ג

משתמש פעיל
מישהו יכול לומר לי דחוף,
אם עושים הזמנה ממש קטנה, זה מגיע יותר מהר?
יש למישהו ניסיון?
כ עשיתי הזמנה ב-400 ש"ח ולחצתי עליהם כל הזמן שאני צריכה בדחיפות תוך שבוע,
בסוף זה הגיע אחרי שבועיים וחצי +
עכשיו זה ממש דחוף לי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר לשאול על ה-16 אחוז קאש בק? נרשמתי לאתר הזה וכל הזמן שאני נכנסת לטמו קופץ לי לעדכן כדי לקבל קש בק
אבל כשאני נכנסת לאתר של הרקוטן הזה לא מופיע לי שום קניה (ועשיתי 2 קניות גדולות )
מישהו ראה מהם פעם איזה החזר או שזה שיטה לאיסוף נתונים? מלחיץ קצת...
כמו כן, יש אפשרות לעידכון מחיר מאתר אחר- שווה לנסות

אנטוריום

משתמש מקצוען
אם עושים הזמנה ממש קטנה, זה מגיע יותר מהר?
לא אמור להיות
יש בעיה עם המכס בTEMU? או שאפשר להזמין רגיל?
לא אמור להיות, הם לוקחים אחריות על זה..
אפשר לשאול על ה-16 אחוז קאש בק? נרשמתי לאתר הזה וכל הזמן שאני נכנסת לטמו קופץ לי לעדכן כדי לקבל קש בק
נשמח להתעדכן בנושא.. הרקוטן הזה אמין?

נפטון

משתמש פעיל
אבל כשאני נכנסת לאתר של הרקוטן הזה לא מופיע לי שום קניה (ועשיתי 2 קניות גדולות )
מישהו ראה מהם פעם איזה החזר או שזה שיטה לאיסוף נתונים? מלחיץ קצת...
כמו כן, יש אפשרות לעידכון מחיר מאתר אחר- שווה לנסות
להבנתי בtemu ישראל אין כרגע שום קאשבאק או שותפים.

מה הכוונה עדכון מחיר מאתר אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה