טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני קיבלתי על משלוח שהגיע כבר לפני שבועיים פלוס מינוס
נראה לי שהם שינו
כשנרשמתי זה היה כתוב
עכשיו אני רואה שלא

עשיתי עכשיו התאמה על 2 משלוחים אחד הגיע ואחד בדרך, במה שבדרך נתן לי אופציה להחזיר לאשראי, במה שהגיע רק לקרדיט.

אמא של נסיך

משתמש חדש
אין לי מושג, הזמנתי המון ובמאות שקלים, אף פעם לא חוייבתי, מה גם שהם לא רושמים שום מחיר! ולא קבלה.
זה גם הסיבה שהרבה אתרים עושים דרופשיפינג מאלי בגלל שהם בחיים לא ישלחו קבלה ובחיים לא ירשמו בפנים או בחוץ כמה זה עלה ובחיים גם לא ירשמו שהמקור זה אליאקספרס
אני רוצה להזמין עכשיו ב- 1260 שח
אתה בטוח לגבי המכס?

נפטון

משתמש פעיל
כן.
שימי לב לבצע התאמות מחיר כל כמה זמן, כבר קבלתי חזרה 150 שקל במצטבר בהיקף קניה דומה לשלך.

שלג בבני ברק

משתמש פעיל
זה מה שטמו כותבים באותיות קידוש לבנה בראש האתר על התאמת מחירים:

התאמת מחיר

מוצרים שנרכשו מ-Temu זכאים למדיניות התאמת המחיר שלנו. Temu תספק את הפרש המחיר במידה ומחיר המחירון של המוצר שנרכש הופחת תוך 30 ימים מרגע הרכישה. משלוח ההזמנה שלך לא יושפע מהבקשה להתאמת מחיר לפני שהפריטים שלך יתקבלו. באפשרותך לבקש החזר כספי בגין התאמת מחיר על ידי בחירת ההזמנה הרלוונטית ב'ההזמנות שלך' ולחיצה על כפתור 'בקשת התאמת מחיר'.
פריטים במבצע חיסול, מבצעים או שאינם זמינים יותר, וכו', ייתכן ולא יהיו זכאים להתא,ת מחיר. Temu שומרת לעצמה את הזכות לפירוש הקובע והסופי עבור מדיניות התאמת המחיר שלנו, הזכות לשנות את התנאים של מדיניות זו בכל עת, והזכות לסרב לכל התאמת מחיר על פי שיקול דעתנו הפרטני.

נפטון

משתמש פעיל
נראה לי שהם שינו
כשנרשמתי זה היה כתוב
עכשיו אני רואה שלא

עשיתי עכשיו התאמה על 2 משלוחים אחד הגיע ואחד בדרך, במה שבדרך נתן לי אופציה להחזיר לאשראי, במה שהגיע רק לקרדיט.
גם אצלי עד עכשיו היה החזר לכרטיס אשראי ואחרי שחלק מהמשלוח הגיע יש אופ' רק לקרדיט

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
,
משלוח מספר T1113 נדרש באישור ממשרד התקשורת.
יש באפשרותך לפנות עצמאית למשרד התקשורת על מנת להשיג אישור ולהעבירו אלינו לכתובת מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולציין מס חבילה.
על מנת להקל על התהליך, נשמח להפיק עבורך את האישור בעלות של 150 ₪ (המחיר אינו כולל מע"מ ועלויות אחסנה).
תשלום עבור עלות הפקת האישור בקישור
לאחר ביצוע התשלום יישלח קישור נוסף עם הנחיות לחתימת טפסים הנדרשים לצורך הוצאת האישור.
**במידה ולא קיבלת הודעה נוספת לאחר ביצוע התשלום יש ליצור עימנו קשר באמצעות מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
בברכה,
צוות געש וורלדוויד
משהו יודעת מה זה? קבלתי הודעה למייל. הזמנתי מצלמה מוניטור משהו מתקלה בדבר כזה?

אנטוריום

משתמש מקצוען
תבררי מול משרד התקשורת
היו לי כמה משלוחים שהיו זקוקים לאישור ממשרד התקשורת ולא שילמתי על האישור...

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תבררי מול משרד התקשורת
היו לי כמה משלוחים שהיו זקוקים לאישור ממשרד התקשורת ולא שילמתי על האישור...
איך בודקים במשרד התקשורת? ומה זה בכלל הבעיה הזאת? כאילו למה צריך בכלל לבדוק זה לא קרה לי בחיים ואני מזמינה הרבה

אנטוריום

משתמש מקצוען
איך בודקים במשרד התקשורת?
ומה זה בכלל הבעיה הזאת? כאילו למה צריך בכלל לבדוק זה לא קרה לי בחיים ואני מזמינה הרבה
זה קורה כשמזמינים מוצר שיש להם במשרד התקשורת סיבה לחשוש שגלי רדיו שיצאו מהמכשיר, או ברחפנים וכדו' התקשורת של הווי פיי, עלולה להיות מסוג שלא מותר בארץ [יש סוגי גלי תקשורת שמשמשים את גופי הביטחון ויש גלים שמשבשים את התקשורת הרגילה]
לכן כשמגיע מוצר כזה צריך לקבל אישור..
יכול להיות שמשרד התקשורת יחליט לבדוק את המוצר ויכול יותר להיות שאחרי הצהרה מה המוצר משרד התקשורת יתיר להם לשחרר לך את המוצר

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

זה קורה כשמזמינים מוצר שיש להם במשרד התקשורת סיבה לחשוש שגלי רדיו שיצאו מהמכשיר, או ברחפנים וכדו' התקשורת של הווי פיי, עלולה להיות מסוג שלא מותר בארץ [יש סוגי גלי תקשורת שמשמשים את גופי הביטחון ויש גלים שמשבשים את התקשורת הרגילה]
לכן כשמגיע מוצר כזה צריך לקבל אישור..
יכול להיות שמשרד התקשורת יחליט לבדוק את המוצר ויכול יותר להיות שאחרי הצהרה מה המוצר משרד התקשורת יתיר להם לשחרר לך את המוצר
איך ידעת אם כל פרטי הציוד ואיזה תדר זה וכל זה מסובך..

אנטוריום

משתמש מקצוען
איך ידעת אם כל פרטי הציוד ואיזה תדר זה וכל זה מסובך..
לא ידעתי, עשו את זה בשבילי..
כדאי לברר מול השירות לקוחות של טימו עצמם אם הם משלמים על זה, יכול להיות שכן ואז תתני להם להתנהל מול החברת שליחויות או משרד התקשורת..
אם לא אני יכול לנסות לעזור אבל רק יותר מאוחר- בערב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה