עזרה יושבים שעות על הכיסא ? כנסו כדאי לכם

יניב33

משתמש צעיר
אחרי שעות ארוכות של ישיבה חשתי כאבים בעצם הזנב. כל נסיון להתיישב על כיסא גם שהוא מרופד טוב התלווה בכאב חד של העצם האחרונה של עמוד השידרה. גם שיעול או אפצי גרם לתחושת כאב. אורטופד הסביר לי שישיבה ממושכת גם על כיסא הכי יקר תגרום לשינוי זווית בעצם הזנב.
הוא המליץ לי על כרית מיוחדת שיש לה שקע בחלקה האחורי כך שעצם הזנב בעצם לא נוגעת על שום משטח .מבירור קצר לפני שנה העלות של הכרית היתה כ800₪
חיפשתי בעליאקספרס ומצאתי אותה ב60₪
(מאז המחיר צנח בארצנו הקדושה ובד"ר גב ראיתי את הכרית ב129₪)
מאז כבר שנה לא מרגיש את הכאב. ומצליח לשבת יותר זמן ללא מאמץ .ממליץ לכולם גם למי שלא סובל (עדיין)
20190213_235724.jpg

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה.
השאלה היכן קונים?
אצלנו במשרד זה ישיבה אין סופית...

יניב33

משתמש צעיר
או הזמנה מעליאקספרס. או אצל דר גב.
אם אני לא טועה קוראים לזה כרית עצם הזנב .חיפוש מהיר ברשת תמצאו תוצאות

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי שעות ארוכות של ישיבה חשתי כאבים בעצם הזנב. כל נסיון להתיישב על כיסא גם שהוא מרופד טוב התלווה בכאב חד של העצם האחרונה של עמוד השידרה. גם שיעול או אפצי גרם לתחושת כאב. אורטופד הסביר לי שישיבה ממושכת גם על כיסא הכי יקר תגרום לשינוי זווית בעצם הזנב.
הוא המליץ לי על כרית מיוחדת שיש לה שקע בחלקה האחורי כך שעצם הזנב בעצם לא נוגעת על שום משטח .מבירור קצר לפני שנה העלות של הכרית היתה כ800₪
חיפשתי בעליאקספרס ומצאתי אותה ב60₪
(מאז המחיר צנח בארצנו הקדושה ובד"ר גב ראיתי את הכרית ב129₪)
מאז כבר שנה לא מרגיש את הכאב. ומצליח לשבת יותר זמן ללא מאמץ .ממליץ לכולם גם למי שלא סובל (עדיין) צפה בקובץ המצורף 443084
תוכל לתת קישור ישיר למוצר באליאקספרס?
איך יושבים על זה? באיזה אופן?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אם אני מבינה את זה נכון, אז זה בעצם עושה את אותה הפעולה שאני עושה .
אני שמה בובה מבד בין הכסא לגב , וזה בעצם מרחיק אותי מהמשענת , ומסדר את כל היציבה מחדש.

יניב33

משתמש צעיר
אם אני מבינה את זה נכון, אז זה בעצם עושה את אותה הפעולה שאני עושה .
אני שמה בובה מבד בין הכסא לגב , וזה בעצם מרחיק אותי מהמשענת , ומסדר את כל היציבה מחדש.
המשענת נותנת תמיכה לגב .המטרה היא למנוע עומס על עמוד השידרה התחתון

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני היום ממש חייבת את זה,
בדיוק לכן רכשתי כעת כיסא טוב,
עד היום ישבתי על כיסא נחמד מ'הום סנטר'
ואלו התוצאות לצערי..
בתקופה האחרונה התחלתי לחוש כאב שמתואר כאן,

אין לי גישה לאלי אקספרס.
אנא, מי שגר בערים ירושלים / קרית ספר / ביתר / בית שמש / בניברק
ורואה את עצמו רוכש כעת כרית זו, שיקנה גם עבורי,
אנו נמצא את דרך להעביר אותה אלי והתשלום כמובן מידי בהעברה בנקאית.

תזכו למצוות

ותודה לפותח האשכול ול @יניב33 שהעיר תשומת ליבי.

ח א

משתמש פעיל
האם זה נוח לשבת על כרית עשויה מקצף?
או שהיא מרופדת ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה