Website יופרס - פתיחת חשבון FTP בלי הגבלת כתובת IP בחשבון עם אתר אחד

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
ערב מבורך,

יש לי אתר של לקוח שיושב ביופרס. אין לי עוד לקוחות אצלם לכן רכשתי את החבילה שמכילה רק אתר אחד.
למרבה הצער, נראה שיופרס חושבים שאם יש לי רק אתר אחד אצלם - אני צריכה לקבל פחות פיצ'רים ויכולות.
הדבר שהכי מפריע לי, ממש ברמה יומיומית, זה העניין שחשבון הFTP שפתחתי כדי להתחבר לקבצי האתר, חסומים לפי כתובות IP.
כלומר - רק כתובת IP שהורשתה יכולה להתחבר לשרת.
אין לי IP קבוע. לא רואה סיבה לשלם על IP קבוע אצל ספק האינטרנט שלי.
אבל מה שזה אומר שכל יום (אחרי איפוס של המודם), או אם יש לי ניתוקים במודם והוא חוזר חזרה אחרי כמה זמן (דבר שלצערי קורה הרבה מאז הרוחות האיומות בשבוע שעבר, שכנראה גרמו לאיזשהו נזק בתשתיות האינטרנט בבניין) - אני צריכה להכנס לחשבון ביופרס, לחשבון הFTP, ולאשר גישה לכתובת הIP הנוכחית שלי.
מה שאני צריכה זה שתהיה לי אפשרות לפתוח ללא הגבלת גישה, ומאוחר יותר, כשהאתר יהיה גמור - לחסום את הגישה ללא אבחנה כדי למנוע פריצות לשרת. מהתכתבות שלי עם התמיכה שלהם - נראה שבחשבון שרכשתי, שהוא כאמור חשבון הכי זול כי זה רק לאתר אחד - אין את האפשרות הזו.

ראיתי בעבר הרבה התכתבויות על יופרס. אולי מישהו מכם הצליח לפתור את העניין הזה מולם איכשהו?

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  39  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה