יועצת הנקה בבני ברק

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
מחפשת יועצת הנקה בבני ברק שאפשר לקבל עבורה החזרים ממכבי שלי (מישהי שבהסכם איתם או מישהי עם רשיון ממשרד הבריאות),
ראיתי פה הרבה המלצות על גיתית שפרלינג, האם היא בעלת רשיון ממשרד הבריאות? אשמח לקבל את הטלפון שלה...
אשמח לקבל טיפים מנסיון- מדובר בתינוק בן שלושה חודשים שעד גיל חודשיים בערך ינק נפלא ובגיל חודשיים "שכח" איך יונקים ופוצע אותי ממש כל ארוחה... (רק בצד אחד, משום מה:))

אסתי M

משתמש מקצוען
מחפשת יועצת הנקה בבני ברק שאפשר לקבל עבורה החזרים ממכבי שלי (מישהי שבהסכם איתם או מישהי עם רשיון ממשרד הבריאות),
ראיתי פה הרבה המלצות על גיתית שפרלינג, האם היא בעלת רשיון ממשרד הבריאות? אשמח לקבל את הטלפון שלה...
אשמח לקבל טיפים מנסיון- מדובר בתינוק בן שלושה חודשים שעד גיל חודשיים בערך ינק נפלא ובגיל חודשיים "שכח" איך יונקים ופוצע אותי ממש כל ארוחה... (רק בצד אחד, משום מה:))
כמה זמן? בגיל 3 חודשים יש קפיצת גדילה והוא יונק חזק יותר וממד את גופך לייצר חלב שלב 2

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
היא עם רישיון
תפני אליה
מהממת
קיבלתי החזר

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה