מידע שימושי יומולדת בגן - הוקרה לגננות

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
הבת שלי חגגה יומולדת בגן.
שמחה.
התרגשות.
בלונים.

הי, רגע, משהו נוסף!
הערכה לגננות שמטפחות את הבת שלי במהלך השנה, מגיע להן, לא?

כך הגיע הרעיון הבא:
צלופן עם מספר עוגיות, בקבוקון עם אייס קפה והשני עם שוקו, קש יפה מצורף בשקית תואמת ולא שכחתי גם את המדבקה העליזה לגננות והסייעות היקרות -
הופ, גדלתי בשנה - הבאתי משהו בקטנה...
תודה לממציאת המשפט, שמעתי אותו, איני יודע מאיפה המקור.

בשורה האחרונה הוספתי את השם של ביתי שתחי', פה אני מעלה תמונות ללא השם, מי שרוצה להוסיף - הפונט הוא Afarsek
מי שרוצה לפנות אלי באישי אשתדל לשלוח את הקובץ עם השם שצריך - בלי התחייבות

הקובץ נוצר על ידי ואין עליו זכויות יוצרים (לא לשימוש מסחרי)

מכירים טובה - מוקירים טובה - ומרוויחים מזה!

קבצים מצורפים

• יומולדת, מתנה לגננות (1).png
    יומולדת, מתנה לגננות (1).png
    4.2 MB · צפיות: 58
  • יומולדת, מתנה לגננות.png
    יומולדת, מתנה לגננות.png
    4.2 MB · צפיות: 60
  • הופ.JPG
    הופ.JPG
    KB 909.5 · צפיות: 57

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה