עזרה יום נישואין של שנתיים

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
אולי יש לך רעיון יפה ליומולדת 30 לבעל?
"30 שנה אני מחבלת ועוד לא ראיתי פצצה כמוך"

בסגנון הזה אפשר: "רציתי להכין משהו ליום הזה, אבל מצטערת, בממשלה החליטו לא לציין את יום השלושים באמצע המלחמה.."
אין הרבה דברים של שלושים (חוץ מ'שלושים' של דברים לא טובים).
אבל ננסה בס"ד:

גיל שלושים הוא גיל העבודה של הלגיון המובחר בישראל (שבט לוי), אז הוא עכשיו מתפקד לעבודה של לויים: שוער או משורר. יש כאן שתי אפשרויות, לבחירתך.. (אפשר גם משפטים שקשורים, כמו: 'מעכשיו תתחיל לשיר..')
גיל שלושים הוא גיל של כח: בן שלשים לכח (משנה במסכת אבות). זה יכול להיות שהוא הכח של הבית (עם סמל בסגנון 'שכוייח'..), או הכח הנפשי של כל המשפחה.
אם קוראים לו יוסף או דוד, זה משתלב יפה עם הגיל שבו הם מלכו (יוסף הצדיק ודוד המלך נעשו מלכים בגיל שלושים). וברור שהוא המלך של הבית. (מה שעושה את האשה מלכה, ואת הילדים נסיכים..).

בגדול נראה לי שהרעיון של כח הכי משתלב, כשכותבים סביבו עוד מילים מעצימות:
את המילה 'כח' כותבים באמצע, מתחת לתמונה שלו או משהו כזה: "הכח שלנו!" - וסביבה: עוצמה, נחישות, חוזק, חדור מטרה וכו'.
אולי גם מתאים, מאחר שהוא מחליף כעת קידומת, לכתוב: וקויי ה' 'יחליפו כח'..
ויש גם 'כוחנו באחדותנו', שמאוד הולך בשעות אלו (למרות שזה יותר מתאים ליום נישואין..).

זה מה שעולה לי כרגע.

CHANI M

משתמש חדש
רעיון לביצוע ו/מתנה לרעיון 1+1=זוג מוצלח

עד שבועיים יש לנו יום נישואין של שנתיים ועם המלחמה הזאת כל התוכניות התבטלו.
אולי יש לכם רעיונות? אני רוצה תוכנית ומתנה. אולי גם רעיון ללוגו.
שנוכל לחגוג בבית בצורה הכי טובה
אשמח לשמוע מה עשית (כמובן רק אם את רוצה ומוכנה)
אני לפני יום נישואין שנתיים ומחפשת רעיונות.

תודה מראש.

mwyw

משתמש רשום
ננסה רעיונות כלליים:
שמונה זה מספר מעניין.

זה המספר היחיד שבו הזכר כמו הנקבה, וכל ההבדל רק בניקוד (אחת משתנה לאחד, שנים לשתים, שלש לשלשה, רק שמונה נשאר שמונה). אז אפשר לעשות משחק עם ההבדל בין קמץ לסגול. (נשאיר לכם את המריבה מי קמצן ומי סגלתן/אוהב סגולות..). הבעל מקבל באהבה צלחת בצורת קמץ (לא דבר שמזכיר מוצץ.. בעצם למה לא? שירגיע קצת את הפעוט, הוא גם אחראי עליו), והאשה - צורת סגול.

יש בזה משחק מילים יפה, כי זה מספר שבתוכו יש עוד מספר (שמונה - שהוא מונה), וזה מתאים לשנים האלו שמתחילים כבר לספור (קלוריות, קילו, כמה ירדתי/עליתי. כמה הספקתי בחיים האלה.. כל אחד מה שהוא סופר).

סימבולית, שמונה זה אפס שעומד על אפס, ורק כשהם מתחברים ממש הם נעשים משהו שמן וגדול.
יכול להיות רעיון של תמונה של מספר שמונה, תמונה שלו למעלה כשהוא בתוך אפס, ותמונה שלה למטה כנ"ל, והרעיון הוא שכל אחד לעצמו הוא אפס, אבל כשהם מחוברים הם דבר גדול.
גם בצלחת אפשר להביא (מתאים יותר לפירות וכאלה) שני דברים עגולים חלולים זה מעל זה, שיוצרים את הספרה שמונה.

שמונה ימי מילה. זה אומר שרק אחרי שמונה אפשר לכרות ברית. זה הזמן לכרות ברית חדשה..

אפשר משחק מילים שקשור לשמונה. כותבים מילה קשורה, וצריך לנחש איך היא שייכת. למשל 'חות'ים' (תימן, מתומן זה שמונה צלעות. בגדים של תימניה, שזה שמונה בארמית, דברים כאלה. אבל זה קצת סגנון שלא כל אחד יאהב, יותר מתאים לאנשי חדרי בריחה).

אקטואליה: צו 8. בני הזוג נקראים למילואים של יום אחד, לובשים מדים (בגדי פגישה ראשונה, מי שזה עוד עולה עליו.. אם לא, אפשר משהו בסגנון) ויוצאים לפגישה, מזמינים רק מה שהזמינו בפגישה הראשונה (מים. לא בטעמים ולא מוגזים. רק מים). ורק אחרי הפגישה יכולים לשבור רעב באיזה מקום. בקיצור: להרגיש מילואים!

עד כאן מה שעלה כרגע.
אהבתי מאוד את הרעיון של 8 ימי מילה
כריתת ברית בינינו
אשמח עם יש רעיון לשדרוג
אני שוברתאת הראש
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה