עזרה יום נישואין ראשון פתאומי!, רעיון דחוף לתוכנית תוצרת בית--

shali

משתמש מקצוען
אמנם ידענו מראש מתי עומד להיות...
מסיבות שונות לא היה זמן לשים בו את ראשינו..
כעת אני ח י ב ת תכנית [לא ארוחה או רעיון ליציאה או אטרקציה] תכנית כפשוטו
שאפשר להכין תוך כמה שעות...
אנא הפציצו מרעינותכם המוצלחים

מה יש לי?
אפשרות להדפיס על נייר איכותי בצבעוני
מלללא תמונות מהשנה שחלפה
אמביציה וכו'

מה אין לי?
רעיונות
כישורי גרפיקה למינהם כן כן אפילו בסיסים

משו בסגנון
רבעיות/רמז וכו או כל דבר שעולה על דעתכם

תזכו לרוב ברכות וישועות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
פעם עבדתי בחברה שמפיקה הזמנות.
תמיד שהיו מגיעים אנשים להזמין דחוף-דחוף-דחוף הזמנה לבר מצווה, הבוס שאל אותם אם הם לא שמעו שהילד נולד כבר לפני 13 שנים :)

תכל'ס, כן מבינה שזה יכול לקרות.

בייבי גרו

משתמש צעיר
אמאלה מלחיץץץ
סליחה שאני לא באמת עוזרת,
אבל למה חייב-חייב תוכנית?
את לא מדריכה ב'בתיה'
ובשביל רוב הגברים המתורבתים - תוכניות נוסח נשי זה אאוט. אבסולוט אאוט.
הייתי הולכת על ארוחה מקסימה, פיתוח תמונות בשביל הנוסטלגיה, ואיזה טיול מאוורר

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
פעם עבדתי בחברה שמפיקה הזמנות.
תמיד שהיו מגיעים אנשים להזמין דחוף-דחוף-דחוף הזמנה לבר מצווה, הבוס שאל אותם אם הם לא שמעו שהילד נולד כבר לפני 13 שנים :)

תכל'ס, כן מבינה שזה יכול לקרות.
הם מסוג האנשים שמאד מתוכננים. שכשהוא נולד כבר רצו לסגור על אולם, אבל לא ידעו אם הבחור החשוב זה מה שיאהב. אממה מרוב התרגשות התקשה להחליט תכלס נאלצו ברגע שאחרי האחרון להחליט בשבילו וזהו ככה זה היה נראה :oops:

shali

משתמש מקצוען
אמאלה מלחיץץץ
סליחה שאני לא באמת עוזרת,
אבל למה חייב-חייב תוכנית?
את לא מדריכה ב'בתיה'
ובשביל רוב הגברים המתורבתים - תוכניות נוסח נשי זה אאוט. אבסולוט אאוט.
הייתי הולכת על ארוחה מקסימה, פיתוח תמונות בשביל הנוסטלגיה, ואיזה טיול מאוורר
צודקת מאד!!
אבל מה שאמרת אנו עושים סתם כך,
תוכנית מבחינתי הכונה לזיכרונות זוגיים

shali

משתמש מקצוען
רעיון לסלוגן קטן שמשלב בתוכו את התאריך כ"ח?

עם המילה כח או משהו

שקד מצוי

משתמש פעיל
- רביעיות של תמונות לפי נושאים - 4 תמונות מהאירוסין, 4 תמונות מהטיול לצפון, 4 תמונות שאחד מכם יצא בטעות עם פרצוף מצחיק וכו'.
אפשר גם רביעיות בלי תמונות, של זכרונות משותפים: 4 פעמים שפספסנו אוטובוס חשוב, 4 טיולים משותפים וכו'.

- להדפיס תמונות ולגזור אותן (תגזרי כשאת מחזיקה את התמונה הפוך, כדי שתוכלי להשתתף במשחק). שולפים חתיכת תמונה וצריכים לזהות מה היה בתמונה השלמה - איפה ומתי היא צולמה.

- לחצות תמונות זוגיות כך שבכל חצי תהיה תמונה של אחד מכם. לשחק משחק זיכרון שבו שני החצאים של תמונה אחת הם זוג, או סתם לערבב את כל החלקים ולהרכיב את הפאזלים.

- משחק זיכרון של פרטים עליכם. לדוגמה: אם את אוהבת פיצה והוא אוהב פלאפל, הכרטיס של הפיצה והכרטיס של הפלאפל הם זוג.

shali

משתמש מקצוען
- רביעיות של תמונות לפי נושאים - 4 תמונות מהאירוסין, 4 תמונות מהטיול לצפון, 4 תמונות שאחד מכם יצא בטעות עם פרצוף מצחיק וכו'.
אפשר גם רביעיות בלי תמונות, של זכרונות משותפים: 4 פעמים שפספסנו אוטובוס חשוב, 4 טיולים משותפים וכו'.

- להדפיס תמונות ולגזור אותן (תגזרי כשאת מחזיקה את התמונה הפוך, כדי שתוכלי להשתתף במשחק). שולפים חתיכת תמונה וצריכים לזהות מה היה בתמונה השלמה - איפה ומתי היא צולמה.

- לחצות תמונות זוגיות כך שבכל חצי תהיה תמונה של אחד מכם. לשחק משחק זיכרון שבו שני החצאים של תמונה אחת הם זוג, או סתם לערבב את כל החלקים ולהרכיב את הפאזלים.

- משחק זיכרון של פרטים עליכם. לדוגמה: אם את אוהבת פיצה והוא אוהב פלאפל, הכרטיס של הפיצה והכרטיס של הפלאפל הם זוג.
ווואו תודה!!

ספרינגית

משתמש מקצוען
גם אני חושבת שהוא מעולם לא היה בבתיה ולא במחנה בסמינר
אז אולי משחק זוגי כלשהו. היום יש הרבה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה