קורונה יובל כרמי - בעל דוכן הפלאפל שריגש את כולם

מצב
הנושא נעול.

חחח

משתמש סופר מקצוען
לבעל הדוכן הספציפי הזה, שיחק מזלו (גם זה נגזר משמים, מי יתראיין ויצליח לעורר רחמים ויעזרו לו)
ומיד פנה אליו מישהו בהצעה שיכין מחר 150 מנות פלאפל לחיילי צה"ל והוא ידאג לשלוח לקחת אותן
ולהעבירן לחיילים
ואח"כ גם ראש הממשלה פנה אליו, עודד אותו והבטיח לו עזרה.
כמו שאומרים, שאם משמים נגזר על בן אדם עגמ"נ גם זה מדוד...
לא מצליחה לצרף את הקבצים.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בערל ושמערל עומדים להם בפינת השטיבל ומתלחששים,
בערל שואל את שמערל אתה יודע כמה כסף געציל מרוויח בחודש ?
עונה לו שמערל בטח אני יודע יש לו קייטרינג גדול כל לילה 200 מנות חתונה כפול 40 ₪ = 8,000 ₪ כפול 20 חתונות בחודש, אז הוא מרוויח 160,000 ₪ בחודש !!! פשש...ממש גביר,
אומר לו בערל לא יש לו קצת הוצאות...
עונה לו שמערל בסדר כמה זה כבר ההוצאות 40 אלף נווו אז הוא מרוויח 120 אלף בחודש !!!

והנה ניגש אליהם געציל ושואל,
אתם יודעים כמה ילדים יש לי בבית ? שניהם עונים לא ! איך נדע ?! עונה להם געציל את המספרים שלי שאני מתלחשש מאחורי דלפק עם הבנקאית אתם יודעים במדוייק, עם הילדים שלי אני יוצא כל בוקר לבתי ספר ותלמודי תורה ומהלך בחוצות כמה הם אתם לא יודעים ?!...

חד גדיא חד גדיא ;)

מי שמדבר לא יודע, מי שיודע לא מדבר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה