קורונה יובל כרמי - בעל דוכן הפלאפל שריגש את כולם

מצב
הנושא נעול.

haiosi

משתמש פעיל
הכתבת נגה ניר נאמן (ערוץ 13) ראיינה היום את יובל כרמי בעל דוכן פלאפל שאיבד את פרנסתו בגלל משבר הקורונה ותיאר לה בדמעות את המצב בו הוא שרוי, נגה לא עמדה בצערו של יובל והחלה לבכות יחד איתו בשידור...

הקישור חסום אצלי...
האם מישהו יכול להעלות את הסירטון - ללא תגובת הכתבת - לטובת משתמשי נטפרי?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קיבלתי כמובן.

בסביבות התאריך 15.03.20 כל המדינה והעולם הכריזו על משבר חירום בעקבות הקורונה , נסגרו מקומות עבודה , עובדים פוטרו רובם נשלחו לחופשה ללא תשלום.
אף אחד במדינה לא היה חסין מהגזרה הקשה וכולנו נפגענו גדולים כקטנים .
במהלך החודש ו5 הימים ובמהדורות החדשות מסתובבים מספר ספציפי של טייקונים שעוברים מאולפן לאולפן וצועקים , משתוללים , מאיימים , מדברים דברי רעה על הממשלה והעומד בראשה .
טוענים שקרסו כלכלית וחרב עולמם.

בואו נזכיר במי מדובר :
1. מירי מסיקה שטוענת שהיא על סף לאבד את הבית שלה ולמכור אותו בגלל המצב אז בחיאת מירי על מי את עובדת לאחר חודש הגעת למצב למכור את הבית ? בואי תהי קצת יותר יצירתית .

2.השף חיים כהן שבשנת 2019 עשה מחזור של רווח של עשרות מיליוני שקלים מהמסעדות והנכסים הרבים שיש לו .

3. מנכל פוקס איך נשכח אותו אדון ויזל שבשנת 2019 תשבו שלא תיפלו מהכיסא עשה רווח של לא פחות מ 241 מיליון שקל כן כן שנת 2019 הייתה שנה רווחית ומוצלחת לכולם גם לאדון ויזל .

4. איך לא נציין את הצדיק יעקוב הלפרין מרשת אופטיקנה הוא באמת שבר את ליבי מההופעות שלו באולפנים בכל יום ויום כבר כמעט עשיתי לו מגבית לסל של מצרכי מזון כי רעב המסכן אין לו כסף ,שנת 2019 סיים עם רווחים של עשרות מיליוני שקלים ולא נדבר ונזכיר חלילה את נכסיו הרבים שיש לו ולמשפחתו מעבר לים .

5. אתמול הצטרף שחקן חדש בחור בשם אילן בעל אולם שמחות שצעק והשתולל כמו אחרון העבריינים בערוצי הטלוויזה וצעק גוועלד ״אין לי אוכל לאכול״ , רחמים עליו אבל יש לי עצה לאותו אילן אולי תמכור את המרצדס שלך ששוויה מיליון שקל ,אולי זה קצת יעזור לך לעשות קניות אצל הירקן השכונתי כי הלו שנת 2019 הייתה מלאה באירועים וחתונות ועשית מחזור מכובד של כמה מיליונים שבזכותם אתה גר בארמון .

ואחרון חביב שמראש אני מבקש מחילה ממנו כי הוא באמת העצמאי הקטן שנלחם על חייו וזה מוכר הפלאפל מאשדוד שאתמול קרע את ליבם של חצי מאזרחי ישראל שבכה בכי קורע בטלוויזה אבל בואו נהיה מציאותיים , חודש ו 5 ימים מתוכם פחות שבתות שהוא גם ככה לא מוכר כי הוא סגור , ושבוע וחצי של פסח שלא אוכלים חמץ אז תעשו את החשבון שחצי חודש שגם בלי קורונה הוא היה סגור לא אמורים לגרום למוכר הפאלפל להגיע לפת לחם .

התבונה שלי מכל מה שרשמתי היא שיש כאן התגייסות של אנשי שמאל באמצעות התקשורת השמאלנית להביא כל יום אזרחים שהם עשירי הארץ שלכולם יש מחנה משותף אחד ״רק לא ביבי״ ,המטרה היא לתקוף את מדיניות הממשלה והעומד בראשה .
אל תתבלבלו הם לא רעבים ללחם יש להם מיליונים הם לא זועקים עבור האזרחים הקטנים הם זועקים בשביל האינטרס האישי שלהם בלבד .
תשתפו אנשים

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
ואחרון חביב שמראש אני מבקש מחילה ממנו כי הוא באמת העצמאי הקטן שנלחם על חייו וזה מוכר הפלאפל מאשדוד שאתמול קרע את ליבם של חצי מאזרחי ישראל שבכה בכי קורע בטלוויזה אבל בואו נהיה מציאותיים , חודש ו 5 ימים מתוכם פחות שבתות שהוא גם ככה לא מוכר כי הוא סגור , ושבוע וחצי של פסח שלא אוכלים חמץ אז תעשו את החשבון שחצי חודש שגם בלי קורונה הוא היה סגור לא אמורים לגרום למוכר הפאלפל להגיע לפת לחם .
עד כאן!
האדם רעב ללחם כי הוא חי מהיד לפה, כי הוא (ואלפים כמוהו) לוקח כל יום את דמי הפדיון הביתה ונותן לאשה ולילדים, ועכשיו אין קופה ואין פדיון.

ודרך אגב,
מנכ"ל פוקס זעק בתקשורת על עושק העסקים הקטנים ! אלף ואחד פעם הוא אמר במהלך הראיון - אני לא מדבר עליי / על העשירים, אני מדבר על העסקים הקטנים.

שפריצרית

משתמש מקצוען
3. מנכל פוקס איך נשכח אותו אדון ויזל שבשנת 2019 תשבו שלא תיפלו מהכיסא עשה רווח של לא פחות מ 241 מיליון שקל כן כן שנת 2019 הייתה שנה רווחית ומוצלחת לכולם גם לאדון ויזל .
אל תדבר ככה.
הראל ויזל טען שנפגע כשאבי שמחון כינה אותו 'עשיר' ואמר שאנשים כמותו יקבלו אחרונים.
למה לפגוע באנשים סתם?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עסקים גדולים מעסיקים הרבה אנשים, משלמים שכירות עתק על שטחי מסחר (לא בטוח שיוותרו להם על תשלום השכירות כי הקניון סגור). נכון שלא יגיעו לפת לחם, אבל המצב שלהם גם יכול להיות לא פשוט.

מוכרי פלאפל ומזון מהיר לפני פסח עושים 'מכה' שמפצה על סגירת העסק בפסח, אבל השנה גם זה לא היה להם.

יש הרבה עסקים שהרווחים שלהם במהלך השנה מינוריים, ותקופת פסח ותשרי היא זו שמאזנת את המצב. השנה הם ניזוקו קשות.

שפריצרית

משתמש מקצוען
כולם מתרסקים עכשיו.
אבל דווקא למי שהיה מחזור כספים גדול יותר - קשה יותר.
משפחה שמשתכרת שכר מינימום ומסתדרת איתו בשגרה, זה אומר שהיא נצרכת רק לאלפים בודדים כדי לשרוד.
אז אם ההורים המפרנסים פוטרו או יצאו לחל"ת, ייקל עליהם יחסית להביא את הכסף למחיה ממקור אחר.
אבל משפחה שמגלגלת בכל חודש סכומים של עשרות אלפים וההכנסה הופסקה באחת - תתקשה הרבה יותר לשרוד.
זה לא משנה שרמת החיים שלהם גבוהה יותר, כי תכלס הם מצויים במצב נתון של צורת חיים שעליהם לממן גם בימים כאלו - הוצאות מגורים שכנראה גבוהות מאד, תשלומים שונים שלפעמים בלתי אפשרי להפסיק לשלם.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
קיבלתי כמובן.

בסביבות התאריך 15.03.20 כל המדינה והעולם הכריזו על משבר חירום בעקבות הקורונה , נסגרו מקומות עבודה , עובדים פוטרו רובם נשלחו לחופשה ללא תשלום.
במהלך החודש ו5 הימים ובמהדורות החדשות מסתובבים מספר ספציפי של טייקונים שעוברים מאולפן לאולפן וצועקים , משתוללים , מאיימים , מדברים דברי רעה על הממשלה והעומד בראשה .

בואו נזכיר במי מדובר :
1. מירי מסיקה שטוענת שהיא על סף לאבד את הבית שלה ולמכור אותו בגלל המצב אז בחיאת מירי על מי את עובדת לאחר חודש הגעת למצב למכור את הבית ? בואי תהי קצת יותר יצירתית .

2.השף חיים כהן שבשנת 2019 עשה מחזור של רווח של עשרות מיליוני שקלים מהמסעדות והנכסים הרבים שיש לו .

4. איך לא נציין את הצדיק יעקוב הלפרין מרשת אופטיקנה הוא באמת שבר את ליבי מההופעות שלו באולפנים בכל יום ויום כבר כמעט עשיתי לו מגבית לסל של מצרכי מזון כי רעב המסכן אין לו כסף ,שנת 2019 סיים עם רווחים של עשרות מיליוני שקלים ולא נדבר ונזכיר חלילה את נכסיו הרבים שיש לו ולמשפחתו מעבר לים .

5. אתמול הצטרף שחקן חדש בחור בשם אילן בעל אולם שמחות שצעק והשתולל כמו אחרון העבריינים בערוצי הטלוויזה וצעק גוועלד ״אין לי אוכל לאכול״ , רחמים עליו אבל יש לי עצה לאותו אילן אולי תמכור את המרצדס שלך ששוויה מיליון שקל ,אולי זה קצת יעזור לך לעשות קניות אצל הירקן השכונתי כי הלו שנת 2019 הייתה מלאה באירועים וחתונות ועשית מחזור מכובד של כמה מיליונים שבזכותם אתה גר בארמון .

התבונה שלי מכל מה שרשמתי היא שיש כאן התגייסות של אנשי שמאל באמצעות התקשורת השמאלנית להביא כל יום אזרחים שהם עשירי הארץ שלכולם יש מחנה משותף אחד ״רק לא ביבי״ ,המטרה היא לתקוף את מדיניות הממשלה והעומד בראשה .
אל תתבלבלו הם לא רעבים ללחם יש להם מיליונים הם לא זועקים עבור האזרחים הקטנים הם זועקים בשביל האינטרס האישי שלהם בלבד .
תשתפו אנשים
למדן וידען! לא כל מה ש"קיבלת כמובן" ראוי להעברה הלאה, מצופה מלמדן וידען מינימום של חוש ביקורת.

שפריצרית

משתמש מקצוען
מנכ"ל פוקס זעק בתקשורת על עושק העסקים הקטנים ! אלף ואחד פעם הוא אמר במהלך הראיון - אני לא מדבר עליי / על העשירים, אני מדבר על העסקים הקטנים.
הוא דואג בדיוק לעצמו ולעשירים.
הוא נלחם בפתיחה של חנויות רחוב - הוא דורש את פתיחת הקניונים במקביל.
ככה דואגים לעסקים קטנים?
ואגב, הוא מסרב להכיר בעצמו כעשיר.
הוא נזקק כמו כולם.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למדן וידען! לא כל מה ש"קיבלת כמובן" ראוי להעברה הלאה, מצופה מלמדן וידען מינימום של חוש ביקורת.
היי בעדינות.
ניסיתי להפעיל חוש ביקורת, לא מצאתי כי לא מכיר את החומר.
החלטתי להעלות כאן ולשמוע מה הציבור יודע.
בינתיים כרגיל, שני צדדים למטבע. והאמת, כנראה איפשהו באמצע.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קיבלתי כמובן.

בואו נזכיר במי מדובר :

תשתפו אנשים
יעקב הלפרין מאופטיקהלפרין ולא מאופטיקנה....

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא בכה על זה שיש לו מעל 100 סניפים סגורים והוא משלם עליהם שכירות במליוני שקלים
הוא בכה על זה שהסחורה שהם הזמינו ושלמו עליה עומדת על המדפים.
אולי יש לו כסף, אולי יש לו נכסים
אבל הנזק הכלכלי שהוא חוטף פה הוא קשה קשה קשה

ג'ירפה

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• -רץ-ברשת-יובל-כרמי-בעל-הפלאפליה-לא-עמד-בעומס-ופרץ-בבכי-באמצע-הראיון.mp4
    1.1 MB

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנ"ל ,
עולה לו ארנונה, ואולי גם שכירות, ואין לו הכנסות כנגד.
וגם אם שנה שעברה הוא הכניס מליונים, מי אמר לך שהוא חסך את זה?
ואם הוא יצטרך למכור את האולם בשביל זה, הוא איבד את הפרנסה!

פנדורה

משתמש מקצוען
קיבלתי כמובן.

תשתפו אנשים
הקטע האחרון לא יפה, אדם, מוכר פלאפל, איבד את הפרנסה שלו ואומרים שהכל זה בגלל השמאל והתקשורת, מה הקשר?
הבנ"א מדבר מהלב!
וכמו שכתבה @ארבע מעלי, ערב פסח - העונה שחנויות מסוג אלו מרויחות המון!!! (אפ' שבפסח הם סגורים)
קצת רגישות כלפי יהודי.

חני S

משתמש מקצוען
מי מעלה את הוידאו של הכתבה?

תודה!!

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הקטע האחרון לא יפה, אדם, מוכר פלאפל, איבד את הפרנסה שלו ואומרים שהכל זה בגלל השמאל והתקשורת, מה הקשר?
הבנ"א מדבר מהלב!
וכמו שכתבה @ארבע מעלי, ערב פסח - העונה שחנויות מסוג אלו מרויחות המון!!! (אפ' שבפסח הם סגורים)
קצת רגישות כלפי יהודי.
הנושא הוא - למיטב הבנתי- אינו מוכר הפלאפל.
התקשורת שמביאה את קולו והאינטרסים שלה - הם הנושא.
(הגם שאיני מסכים לגוף העניין)

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הבנ"א מדבר מהלב!
קצת רגישות כלפי יהודי.
למדן וידען! לא כל מה ש"קיבלת כמובן" ראוי להעברה הלאה
עד כאן!
האדם רעב ללחם כי הוא חי מהיד לפה, כי הוא (ואלפים כמוהו) לוקח כל יום את דמי הפדיון הביתה ונותן לאשה ולילדים, ועכשיו אין קופה ואין פדיון.

ודרך אגב,
והנה זה בא:
חדשות המוקד:
פעילי ימין מעלים תיעודים ברשתות החברתיות שמהם עולה כי צילום סרטון הבכי של בעלי 'פלאפל כרמי' היה מתוכנן מראש על ידי איש עסקים חרדי מוכר, כמו כן בעלי החנות מחזיק בכמה סניפים ומצבו הכלכלי טוב יותר לכאורה ממה שהוצג בראיון בחדשות 13

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה