ידע בנושא הציור במחשב

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ציירים וציירות אחרי שעברתי על פורום הציור ממש הוקסמתי אני כבר שנים טובות עוסקת בגרפיקה ואף פעם לא הגעתי לנושא הציור במחשב
ברצוני אם ביוכלתכם קצת להעישר את ידיעותי.באיזו תוכנה מציירים וצובעים את התמונות???
האם עושים סקיצה ואח"כ סורקים וצובעים??
כך עבדתי בעבר ומה קורה היום?

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ובכן, לכל אחד יש את השיטה שלו שאליה הוא התרגל ונוח לו איתה, בעיקרון עדיף לצייר סקיצה ביד, לסרוק ולצייר את האינקינג בפוטושופ/אילוסטרייטור/ כל תוכנה אחרת , הצביעות המורכבות שאתה רואה כנראה של פוטושופ, יש גם ציורים וקטוריים באילוס/פריהנד, וכמובן לא נשכח שלתוצאות היפות - צריכים טאבלט/עט גרפי.
מקוה שעזרתי קצת :)

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שמעתי על קורס מדהים בנושא איור דיגיטלי שמועבר במרכז החרדי בקרית ספר, משהו שעוד אין בשומקום, הם עובדים עם "מנטור" ועוד כמה מקצוענים...
זה היה נשמע ממש טוב.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
dass - נשמח לשמוע עוד פרטים, אם יש בידייך....

אביעד

משתמש רשום
D I G I T A L
נכתב ע"י אלינור;184603:
ובכן, לכל אחד יש את השיטה שלו שאליה הוא התרגל ונוח לו איתה, בעיקרון עדיף לצייר סקיצה ביד, לסרוק ולצייר את האינקינג בפוטושופ/אילוסטרייטור/ כל תוכנה אחרת , הצביעות המורכבות שאתה רואה כנראה של פוטושופ, יש גם ציורים וקטוריים באילוס/פריהנד, וכמובן לא נשכח שלתוצאות היפות - צריכים טאבלט/עט גרפי.
מקוה שעזרתי קצת :)
האינקינג לא חייב להיות וקטורי? (כלומר, איך עושים אינקינג בפוטושופ, כך שיעזור לצביעה)?
וגם- מה זה טאבלט?
חן חן!

אלף

משתמש מקצוען
האינקינג יכול להיות בפוטושופ זה בדיוק כמו ביד והטאבלט הוא העט הגראפי שדובר עליו רבות בפורום ראה חיפוש:
http://www.prog.co.il/search.php?searchid=222024&photoplog_searchinfo=1&photoplog_searchquery=%E8%E0%E1%EC%E8
כל הציורים שלי נעשו אתו.ובפוטושופ

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אינקינג פרושו קוי מתאר

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בררתי בשביל Racheliart אז יש לי פרטים למעוניינים:
מלמדים שם ציור בתוכנות: photoshop, illustrator, painter. מגוון סגנונות וויקטורי, מלמדים עקרונות בציור ותאוריה, הבנתי שיש להם מורים מהטובים בתחום והמחיר לא גבוה בכלל ביחס לשוק הזה.
זה נשמע משו ממש טוב למי שיש לה נטיה לכיוון הזה.

לא יודעת אם מותר להעלות כאן פרטים מעבר לזה אבל מי שרוצה את המספר- אפשר בפרטי.

אביעד

משתמש רשום
D I G I T A L
תודה למסבירים הנדיבים---
השאלה היא האם קווי המתאר נעשים עם המברשת או עם כלי ה"עט". הסתבכתי עם זה די הרבה...בינתיים אני עובד עם הקוים שנסרקו, וזה באמת לא כ"כ נוח בד"כ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה