מידע שימושי יבלת במיתרי הקול

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפי החיפוש שעשיתי [ומה שפתוח לי] יש את מנחם גלינסקי במודיעין עילית מומחה לקול / קלינאי וכו' - זה האיש?

פרפר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אביחי בס;n5053328:
לפי החיפוש שעשיתי [ומה שפתוח לי] יש את מנחם גלינסקי במודיעין עילית מומחה לקול / קלינאי וכו' - זה האיש?

כן, זה הוא. הוא מטפל בבעיות קול, ויש לו הכשרה מחו"ל. התואר שלו זה "מרפא בדיבור", אבל הוא לא קלינאי תקשורת (כלומר, אין לו את ההסמכה לזה, ולא רשיון משרד הבריאות). תכל'ס, המון הולכים אליו, בעיקר כי אין בציבור שלנו קלינאי תקשורת גברים, והוא אופציה כמעט יחידה למי שזה חשוב לו. כך שיש לו הרבה נסיון וקבלות על הצלחות.

avim10

משתמש מקצוען
אפרופו קלינאי תקשורת לגברים, חשוב ליידע את חברי מכבי שיש קלינאי תקשורת גבר בשם איתמר שרביט שעובד בבני ברק .
נראה לי שהוא מקבל גם בירושלים חברי מאוחדת [מחיפוש קצר ברשת, לא בטוח שמעודכן]

יהודית ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י אביחי בס;n5053023:
בסדר, איך אני מגיע אליו, הוא הגלינסקי היחיד בברכפלד?

המספר שלו הוא:

0533170862

בהצלחה!!

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז הייתי אצלו בסוף, מקצועי ביותר, אבל אחרי בדיקה של רופא א.א.ג מקצועי שהוא הפנה אותי אליו, כנראה אין מנוס מניתוח להסרה.
מישהו עבר את זה? יש טיפים והמלצות בענין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה