דרוש מידע יבוא מעליאקספרס

• פותח הנושא 501
  • פורסם בתאריך

501

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני רוצה לפתוח עסק לייבוא מעליאקספרס וכדו' של מוצרים שונים, ומכירתם לבתי עסק.
מישהו יודע לכוון אותי איך מקימים כזה דבר? במה זה כרוך, מכס, מסים, ועוד שאלות רבות...
אני מעונין לשלם למישהו שהתנסה בזה וידע לכוון אותי הלאה.
תודה רבה

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
,

שרי קצנלבוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בעליבאבא צריך לקנות כמויות מאוד גדולות, כך שלא תמיד משתלם לקנות משם

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יודע לכוון אותי איך מקימים כזה דבר? במה זה כרוך, מכס, מסים, ועוד שאלות רבות...
תודה רבה
אולי תתחילו לקנות ולמכור ואחכ תעברו לסטונאי
תתחילו מקטן תמששו דופק.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אפשר למצוא באליבאבא גם מוצרים שלא צריך כמות גדולה כ"כ, אבל זה מגביל מאד, וכמובן ככל שמזמינים יותר מוצרים המחיר ליחידה יורד.
ניתן לחפש שותפים לרעיון כזה, וכך להזמין יחד 2 או 3 סיטונאים יחד.
וכמובן, צריך לחשב את המסים והמכס ולגלם את זה מראש במחיר המוצר.

501

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה למגיבים
מהמידע שאני קיבלתי עדיף להביא מעליאקספרס בגלל ששם יש לך יותר אפשרויות עם מי לדבר במידה והמוצר מקולקל או לא הגיע, בשונה מעליבאבא שפחות מתייחסים למוצרים פגומים..

אבל אני חייבבב מישהו שמנוסה בזה, הופך את העולם ולא מוצא:(:(:(

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל באליאקספרס אם מזמינים מאותו מוצר הרבה המשלוח ממש יקר

דבורה לאה1

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
האמת שגם אני חשבתי בכיוון הזה, לייבא מוצר מסוים.
עלי באבא הוא אתר די מסובך, לא הצלחתי להסתדר אפילו בלמצוא את המוצר, חוץ מזה שבקושי אפשר לדעת מה מזמינים מתמונה בודדת ולפעמים באיכות גרועה.
נראה לי שצריך ממש ל'התמקצע' באתר. אבל אולי אני טועה...

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה
אני התנסתי בייבוא מעליבאבא
לא כל מסובך ואשמח להיות לעזר

מוגז כדין

משתמש צעיר
למיטב ידיעתי הדלה, יבוא זה עסק מורכב, למרות שהוא משתלם מאוד.

מורכב הן מבחינה בירוקרטית, מסים והילים, רשיון יבוא וכו' והן מהיבטים מסחריים כמו ממי לקנות בסין(עלי אקספרס לא הכי זולים שיש בסין, אפשר למצוא מהיכן הסיני קונה ולהזמין משם) ואיך לבטח שלא יקרו תקלות סיניות מהסיפורים...

עד 75 דולר להזמנה ניתן להזמין ללא מכס ומעמ.
עד 250 דולר ניתן להזמין ללא רישוי מתאים.
מה שהיזמים עושים זה שמוצאים יבואן במקצועו, ומשלמים לו טבין ותקילין שילוום בכל הצעדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה