עזרה יבוא הרבה קבצי וורד ביחד לאינדיזיין

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לקוח שולח את החומר לספר כל מאמר בקובץ נפרד
יש דרך לקצר את תהליך היבוא ולא להצטרך לייבא את הקבצים אחד אחד?

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יכול לצרף אותם בוורד לקובץ אחד ואז לייבא (כאשר יש לי צורך בדבר כזה אני משתמש בתוסף שקוראים לו Kutools)
אופציה שניה לבחור כל הקבצים בתיקייה ואז העכבר טעון בכולם לזרוק אחד אחרי השני. כמו שמוצאים כאשר טוען כמה תמונות. זה קצת מקצר התהליך

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יכול לצרף אותם בוורד לקובץ אחד ואז לייבא (כאשר יש לי צורך בדבר כזה אני משתמש בתוסף שקוראים לו Kutools)
אופציה שניה לבחור כל הקבצים בתיקייה ואז העכבר טעון בכולם לזרוק אחד אחרי השני. כמו שמוצאים כאשר טוען כמה תמונות. זה קצת מקצר התהליך
תודה רבה. אבל אני צריך משהו יותר טוב, באופן הזה הוא שם אותם בתיבות נפרדות זה רק מקשה יותר

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תודה רבה. אבל אני צריך משהו יותר טוב, באופן הזה הוא שם אותם בתיבות נפרדות זה רק מקשה יותר
אז תעשה האופן הראשון שכתבתי
יכול להוריד Kutools חינם לחודש (גם היה אשכול על תוסף זה פה בפורום)
גם בשימושי לוורד כמדומני יש פונקציה לצרף קבצים אם יש לך את זה

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם יש לך שימושי לוורד, יש שם פונקציה קלה במיוחד וידידותית, לאיחוד קבצים בצורה מסודרת!

בנוסף, בשימושי לוורד השתכללה לאחרונה האופציה של "חיפוש תווים לא צפויים".

במקור הפונקציה הזו נולדה בשביל לאתר תווים מיוחדים שהמחברים משתמשים בהם שלא למטרה המקורית, ונעלמים בשעת העימוד.

באינדזיין, יש לזה משנה חשיבות לאתר ולנכש תווים, שבוורד לפעמים אין להם שום ביטוי, ובאינדזיין יכולים לגרום בעיות.
מדובר על תווים בלתי נראים בוורד כלל, ובאינדזיין הם נראים רק אם מפעילים תצוגה של תווים כאלו.

באמצעות פונקצית החיפוש הזה, מאתרים את התו כבר בוורד, ובלחיצת כפתור ויכולים לקבל מידע מדויק מה שמו של התו הזו, ומה מטרתו של התו הזה, ולהחליט האם הוא נצרך, (לפעמים הוא הכרחי לקבוע כיון מילים מסוימות אם יש שילוב של מס' שפות), או שאפשר לנכש אותו מהסמך.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אפשר לאחד את הקבצים בוורד.
פותחים את הקובץ הראשון, עומדים בסופו, ובתפריט 'הוספה' > אובייקט - בוחרים 'טקסט מתוך קובץ':

1675333854940.png

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
בנוסף, בשימושי לוורד השתכללה לאחרונה האופציה של "חיפוש תווים לא צפויים".

במקור הפונקציה הזו נולדה בשביל לאתר תווים מיוחדים שהמחברים משתמשים בהם שלא למטרה המקורית, ונעלמים בשעת העימוד.

באינדזיין, יש לזה משנה חשיבות לאתר ולנכש תווים, שבוורד לפעמים אין להם שום ביטוי, ובאינדזיין יכולים לגרום בעיות.
מדובר על תווים בלתי נראים בוורד כלל, ובאינדזיין הם נראים רק אם מפעילים תצוגה של תווים כאלו.

באמצעות פונקצית החיפוש הזה, מאתרים את התו כבר בוורד, ובלחיצת כפתור ויכולים לקבל מידע מדויק מה שמו של התו הזו, ומה מטרתו של התו הזה, ולהחליט האם הוא נצרך, (לפעמים הוא הכרחי לקבוע כיון מילים מסוימות אם יש שילוב של מס' שפות), או שאפשר לנכש אותו מהסמך.
זה כבר נושא אחר לגמרי...
אבל תודה על הפירוט!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה