דרוש מידע יארצייט רבי ישעי' בן ר' משה מקרעסטיר - ג' אייר תשפ"ג

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
1681204212040.png

3524

משתמש מקצוען
הזמנתי טיסה לדברצן הלו"ש דרך לרנקה קפריסין.
היום קיבלתי מייל מקיווי כדלהלן:

החברה שינתה את תוכנית הנסיעה​

Tel Aviv
Debrecen
Tel Aviv
הטיסה בוטלה
ואכן אלעל שלחו הודעה שהטיסה ללרנקה נדחתה ב8 שעות מה שאומר שאני מפספס את הטיסה מלרנקה לדברצן.
הבו לי עצה מה עושים?
והאם אני יקבל החזר ופיצוי על הביטול?
23 לחודש? לא הכל אבוד. יש בתאריך הזה כמה טיסות ללרנקה, אולי אחת מהם עדיין תתאים לך ולא תאבד את טיסת ההמשך. בהצלחה.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למה שתיים?
צריך לאחד לאשכול מרכזי.

eh

משתמש פעיל
אתגר:
מי מצליח למצוא טיסה הלו"ש להילולא בפחות מ2,300 ש"ח
אני מצאתי חזור בוויז ב340 שקל עדיין יש סיכוי פשוט לעקוב יום למחרת זה היה 1200(צד אחד)לצערי סגרתי בערב שזה עלה ל440 אני בטוח שהם יורידו השאלה מתי אפילו ריינאר הורידו מ750 ל540 הנ"ל היה לפני פסח אבל עדיין יש הרגשה שההויז מששחקים עם המחיר עד הרגע האחרון פשוט לעקוב בגוגל פלייט.אשמח אם יגיבו המבינים עם הדברים באמת נכונים.

eh

משתמש פעיל
מבדיקה שלי עכשיו ישיר וויז 867 שני בוקר לפני יומים זה היה 1200 שלישי 1000 לפני יומיים 467 גם הטיסה של רביעי ירדה רק פשוט לעקוב ולסגור בנפרד הלוך וחזור(מקסימום עושים צד אחד קונקשן)

cofix

משתמש פעיל
עד מתי אפשר לצאת מהארץ בשביל להגיע בזמן ?

סוכן טיסות

משתמש רשום
רוצים לטוס לקרעסטיר ולהיות בשבת בפרשבורג במחיר הפסדח בסך 390 $ בלבד ???
זו ההזדמנות שלא תחזור
מדובר בחבילה הכל כלול
בתור סוכן טיסות שהתחייבתי על מקומות ונשאר לי מקומות, החלטתי לשווק במחיר מטורף ומשוגע שלא תמצאו בשום מקום אחר (אתם מוזמנים לבדוק אותי) חבילה הכל כלול
יציאה ביום חמישי 20.04 המראה בשעה 20:05 בערב לוינה, משם נסיעה למלון מפואר בפרעשבורג (ברטיסלבה) לינה, יום שישי בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נסיעה לניקלשבורג לקברו של ר' שמעלקא מניקלשבורג (יום היארצייט שלו בשבת קודש) לאחר מכן חוזרים לשבת בפרשבורג אירוח כיד המלך לינה כאמור במלון מפואר, יום ראשון בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נשפוך שיח בקברו של החתם סופר, לאחר מכן נסיעה לקרעסטיר ליומא דהילולא של ר' ישעיה בן ר' משה
כל הנ"ל מותנה באם אתם מארגנים קבוצה של מינימום 30 אנשים
כמו כן ניתן לצרף יחידים במחיר 450 $ לנוסע (כאמור בתנאי של הרשמה לפחות של 30 אנשים)
שווי אמיתי של כל כרטיס כזה הוא 650 $
(לא כולל חזור-שזה ניתן להזמין בנפרד בעלות 255 $)
בטלפון 073-2367722

שלומי ברגר

משתמש פעיל
מה עושים כל סוכני הטיסות לקרעסטיר עם כל הכרטיסים שנשארים להם??
יש עדיין הרבה סוכנים שנשארו להם כרטיסים.

3524

משתמש מקצוען
יש עדיין מקומות לינה בפחות ממאה שקל מיטה.

סוכן טיסות

משתמש רשום
מכירת חיסול
נשארו לי 13 מקומות להיום בלילה לדברצן המראה בשעה 23:15 נחיתה בדברצן בשעה 01:30 (הגעה משוערת לציון בשעה 03:30)
חזרה (יציאה מהציון בשעה 09:0 בבוקר) המראה בשעה 12:30 נחיתה בישראל בשעה 16:35
להזדרז מקומות אחרונים
במחיר מיוחד בסך 380 $ בלבד
073-2367722

בברכה.

שוחט

משתמש רשום
התפנו כמו מקומות מוגבלת לטיסה הלוך בלבד לקרעסטיר מחר ב9:55 בבוקר
במחיר 220 דולר בלבד
למעוניינים נא ליצור קשר בהקדם
02-6527043 (אחרי השעה 10 בלילה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה