בריאות טריק קריטי לסובלים ממיגרנה

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מבקשת מבעלי... אין מצב להוציא לבד
אצלי זה מגיע בעיקר בהריונות בין שבוע 7 ל-11. אני יכולה לחשב לפי המיגרנה בדיוק באיזה שבוע אני.
אחרי הלידה הקודמת היו לי כמה התקפים סתם ככה שהתבררו כתגובה לכדורים הורמונליים מסויימים ואז עשיתי סיטי שהיה תקין ב"ה.
מה זה הפטנט של המים?

ללדת אחרת

משתמש פעיל
מבקשת מבעלי... אין מצב להוציא לבד
אצלי זה מגיע בעיקר בהריונות בין שבוע 7 ל-11. אני יכולה לחשב לפי המיגרנה בדיוק באיזה שבוע אני.
אחרי הלידה הקודמת היו לי כמה התקפים סתם ככה שהתבררו כתגובה לכדורים הורמונליים מסויימים ואז עשיתי סיטי שהיה תקין ב"ה.
מה זה הפטנט של המים?
בכל המקומות כתוב לשתות שתי כוסות מים. אישית אני מיד הולכת לשכב עם הראש מוטה לצד המסונוור.
[בתנאי שאני לא באמצע קניות בסופר /באמצע לשטוף רצפה חצי שעה לפני החג / באמצע להרכיב קוגל מביצים ושמן רותח...בקטנה - הפעם הראשונה חשבתי שאני מאבדת את הראייה.]

אופססס ;)

משתמש מקצוען
בכל המקומות כתוב לשתות שתי כוסות מים. אישית אני מיד הולכת לשכב עם הראש מוטה לצד המסונוור.
[בתנאי שאני לא באמצע קניות בסופר /באמצע לשטוף רצפה חצי שעה לפני החג / באמצע להרכיב קוגל מביצים ושמן רותח...בקטנה - הפעם הראשונה חשבתי שאני מאבדת את הראייה.]
חלק מהמיגרנה אצלי גם נרדמות לי הידיים. ככה שלשתות זה רלוונטי רק אם יש מי שישקה אותי מהכוס...
וכן- בפעם הראשונה שזה קרה אושפזתי עם חשש לאירוע מוחי. הייתי בתחילת הריון ראשון- עוד לפני גיל 20... פתאום ראיתי שחור, הידיים היו בלי תחושה וכך גם הפה. לא הצלחתי לדבר. לאט לאט למדתי להכיר ולזהות

I) AM)

משתמש מקצוען
חלק מהמיגרנה אצלי גם נרדמות לי הידיים. ככה שלשתות זה רלוונטי רק אם יש מי שישקה אותי מהכוס...
וכן- בפעם הראשונה שזה קרה אושפזתי עם חשש לאירוע מוחי. הייתי בתחילת הריון ראשון- עוד לפני גיל 20... פתאום ראיתי שחור, הידיים היו בלי תחושה וכך גם הפה. לא הצלחתי לדבר. לאט לאט למדתי להכיר ולזהות
מזדהה לגמרי. זה מפחיד ברמות. המענין שבפעמים הראשונות זה הגיע בלי כאבי ראש, ולאט לאט גם הוא הצטרף לחגיגה+בחילות

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מזדהה לגמרי. זה מפחיד ברמות. המענין שבפעמים הראשונות זה הגיע בלי כאבי ראש, ולאט לאט גם הוא הצטרף לחגיגה+בחילות
נכון. עכשיו את כותבת אני משחזרת אחורה13 שנים +. זה באמת הגיע בלי כאב ראש לפחות בפעם הראשונה

חדת עין

משתמש רשום
שואלת מחוסר ידיעה כי שמעתי שיש כאלו שזה עוזר להם למנוע כאבי ראש בצומות
האם זה לא נובע מקרישיות יתר בדם? אספירין לא אמור לעזור?

אשה כשרה

משתמש צעיר
יש פתרון אחד למחול השדים של קפאין-מיגרנה

בתור חולת מגרנה כרונית, יותר מ10 שנים(!!)
כבר אחזתי ב3 כפיות קפה בכל כוס, ושתיתי כ-15 כוסות ביום,

השקט שלי היה בנוי על אקמול (פונדול) בתוספת קפאין שהבאתי לעצמי בכמיות מאירופה,

עד שיום אחד הפסקתי 'לגמרי' עם הקפה....
שכבתי במיטה 5 ימים עם כאבים שלא יכולתי לזוז
היו לי יסורים בלתי נסבלים!!

אחרי זה למשך שבועיים עוד היו לי כאבי ראש בינוניים,

ומאז חלפו 10 חודשים, וזהו חלפה המיגרנה כאילו לא היה.....
אפילו פעם אחת לא חוויתי כאב ראש..

לדעתי שווה את המאמץ....

מה שכן.. אולי 12 ימים לפני יום כיפור זה לא הזמן המתאים לזה..

**Moko**

משתמש פעיל
יש פתרון אחד למחול השדים של קפאין-מיגרנה

בתור חולת מגרנה כרונית, יותר מ10 שנים(!!)
כבר אחזתי ב3 כפיות קפה בכל כוס, ושתיתי כ-15 כוסות ביום,

השקט שלי היה בנוי על אקמול (פונדול) בתוספת קפאין שהבאתי לעצמי בכמיות מאירופה,

עד שיום אחד הפסקתי 'לגמרי' עם הקפה....
שכבתי במיטה 5 ימים עם כאבים שלא יכולתי לזוז
היו לי יסורים בלתי נסבלים!!

אחרי זה למשך שבועיים עוד היו לי כאבי ראש בינוניים,

ומאז חלפו 10 חודשים, וזהו חלפה המיגרנה כאילו לא היה.....
אפילו פעם אחת לא חוויתי כאב ראש..

לדעתי שווה את המאמץ....

מה שכן.. אולי 12 ימים לפני יום כיפור זה לא הזמן המתאים לזה..
זה אומץ רציני לעשות את תהליך הגמילה הזה!
מה שכן זה רק מראה לנו את השתלשלות האירועים הצפויה מפתיחת האשכול, ועד עשר שנים קדימה .. :)
מוסיפה מחוויה אישית שלי. כאחת שב"ה לא BFF של מיגרנות, אבל כשהן מגיעות זה משתק- בעיקר להקפיד על תזונה, ארוחות משביעות יותר מקפה ועוגה או סנדביצ'ים פשוטים. לדאוג שיהיה אוכל מבושל שמגיע גם אלייך ולא רק לילדים ולבעל, זה מה שהכי עזר במצבים האלו והרחיק אותם מעליי.
הגוף בסך הכל צריך שיקום והוא מבקש את זה - אצל כל אחד זה נובע מסיבות וגורמים שונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה