קינוחים טרייפלים אישיים---

-פרידמן-

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
@ה. בקר מטורף! אהבתי את העבודה המאורגנת.
טכנית- איך את מקפיאה קינוחים בכוסות?
יש לי רגישות לדברים פתוחים במקרר/מקפיא

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

שירה:)

משתמש מקצוען
הכנתי, יצא מעולה, טעם אוכמניות.
את העוגת בסיס החלפתי לעוגה ללא גלוטן, (המצאתי משהו מהראש, קחו כל עוגת ספוג ל"ג שאתם מכירים בתור תחליף)

k1234

משתמש פעיל
הכנתי, יצא מעולה, טעם אוכמניות.
את העוגת בסיס החלפתי לעוגה ללא גלוטן, (המצאתי משהו מהראש, קחו כל עוגת ספוג ל"ג שאתם מכירים בתור תחליף)
אפשר מתכון לעוגה ששמת ללא לגוטן
כי בדיוק רציתי להכין אבל יש לי אחות צליאקית.....

שירה:)

משתמש מקצוען
אפשר מתכון לעוגה ששמת ללא לגוטן
כי בדיוק רציתי להכין אבל יש לי אחות צליאקית.....
להקציף היטב 5 ביצים עם כוס סוכר,
לאחר מכן הורדת מהירות ולהוסיף בערך חצי כוס שמן, 3/4 כוס מים, כוס קורנפלור, כוס שקדים טחונים, אבקת אפיה.
הכמות מתאימה לתבנית תנור.
*כאמור המתכון לא מתבסס על מתכון מוסמך, והוא לא מדויק, ככה שבלי אחריות*
מתכונים מדויקים יותר, את יכולה למצוא ברשת- https://www.google.com/search?q=עוגת+ספוג+ללא+גלוטן&rlz=1C1GCEA_enIL899IL899&oq=עוגת+ספוג+ללא+גלוטן&aqs=chrome..69i57.6938j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

שוקולית

משתמש רשום
@ה. בקר תודה רבה על המתכון!
אשמח אם תוכלי להסביר איך יוצאת לך שכבת קצפת אחידה כי כשאני עושה עם שקית זילוף יש 'חורים' בין השכבות.. וזה לא יוצא ישר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@ה. בקר תודה רבה על המתכון!
אשמח אם תוכלי להסביר איך יוצאת לך שכבת קצפת אחידה כי כשאני עושה עם שקית זילוף יש 'חורים' בין השכבות.. וזה לא יוצא ישר
אני מתחילה את הזילוף מהד החיצוני כלומר מהדופן לבפנים. אחרי זלוף דופקת מעט בעדינות על השיש שישתטח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה