אינדיזיין טקסט רץ

• פותח הנושא bp131
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

חני ורדינון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכן במאסטר תיבת טקסט בגודל שהינך רוצה, שכפל לדף השני במאסטר, שרשר בין 2 התיבות שהכנת במאסטר
ואז הכנס לדף הראשון בו אתה רוצה להריץ אץ החומר, יבא את החומ לתיבה הראשונה (אחרי שפתחת אותה עם שיפט+קונטרול) עמוד על הפלוס בתחתית תיבת הטקסט הראשונה ויחד עם שיפט עבור לתיבה הבאה והמלל יזרום בתיבות בגודל ובמיקום שהכנת במאסטר

זה עובד נהדר.
אבל כשיש לי 2 שרשורים, זה דוחף את השני.
כלומר אני מנסה לעשות לוח שנה, בניתי במאסטר 7 תיבות טקסט משורשרות מימין בשביל העברי, ועוד שבע תיבות טקסט משורשרות ללועזי.
כשאני מגיע לעמוד התיבות טקסט נעולות לוחץ שיפט וקונטרול ואז זה משתחר אני מכניס את השרשור זה אכן יוצר את שאר הדפים, אבל כשאני עובר להכניס למשל את הצד השני הלועזי, הוא משרשר בעמוד וכן בעמודים הבאים, אבל דוחף את השרשורים הקודמים שיתחילו מסוף השרשור החדש, השני.
אשמח לעזרה דחוווף

MOSHE1972

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני עדיין לא מצליחה ליצור טקסט רץ. אני לא יודעת מה הבעיה.
אולי משהו יכול להדריך אותי שלב שלב איך עושים את זה.
תוודא שיש סימון וי על האופציה ראשונה
smart text reflow.png

נערך לאחרונה ב:

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשאני מגיע לעמוד התיבות טקסט נעולות לוחץ שיפט וקונטרול ואז זה משתחר אני מכניס את השרשור זה אכן יוצר את שאר הדפים, אבל כשאני עובר להכניס למשל את הצד השני הלועזי, הוא משרשר בעמוד וכן בעמודים הבאים, אבל דוחף את השרשורים הקודמים שיתחילו מסוף השרשור החדש, השני.
אם עושים שתי שרשורי טקסט, צריך שכל שרשור יהיה בשכבה נפרדת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה