עזרה טפט למטבח

חוי ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום,
כבר הרבה זמן שאני רוצה לעשות טפט לקיר במטבח,
אבל לאחר שוטטות חסרת תכלית באתרים אני מתייאשת כי חסרים לי פרטים בסיסיים כמו -
מה המחיר הממוצע לכזה דבר?
לכמה זמן מחזיק
האם ההדבקה היא לבד?
וכמובן איפה אפשר למצוא משהו יפה ואיכותי?

אולי למישהיא יש השראות להעלות לי....
תודה רבה מראש!

צל אדם

משתמש פעיל
את צריכה לעזוב את האתרים ולדבר עם חנויות שעוסקות בטפטים, שם יש אנשים מתוך התחום, יש טפטים מוגנים ממים, לא יודע מה לגבי לכלוך, ההדבקה יכולה להיעשות לבד ע"י דבק לטפטים שקונים בטמבור (בטח יש גם בחנויות הנ"ל), הדבקה ע"י איש מקצוע מייקרת, עדיין אני חושב שזה יוצר יותר זול מצביעה.

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא בטוח שטפט יוצא יותר זול מצביעה
יש צביעה חלקה.שאפשר לצבוע לבד. וליטר עולה כמה עשרות שקלים. וככל שעושים דוגמא מורכבת. או אפקט בצבע המחיר עולה.גם לחומר וגם לבעל מלאכה.
טפט יש גליל שמתחיל בכל המחירים עד למאות שקלים לגליל. (עם סברובסקי יכול להעות גם 1000+ ש"ח )
להדביק לבד- צריך מיומנות דיוק.
אנשי טפטים מדבקים באזור ה-300 ש"ח לגליל (גליל הוא של 10 מ"ר)
כאן בתמונה גליל מדמה בריקים בפינת אוכל. מחזיק מצוין.
לבית עם ילדים לא הייתי ממליצה טפט אלא צבע. אפשר לתקן פגמים/מכות הרבה יותר בקלות.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• IMG_1012.JPG
    IMG_1012.JPG
    2.1 MB · צפיות: 124

פפרר

משתמש מקצוען
כפי שכתבו לך למטבח צריך טפט מהסוג הרחיץ
לא הייתי מזמינה באתר
צריך לק=ראות בעין , למשש ולקבל הנחיות ברורות כיצד להדביק

חוי ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איזה מדהים!
מאיפה הטפט הזה?
דוקא בגלל שזה פינת אוכל חשבתי שטפט ישמר ויקבל פחות חריצים מקיר צבוע שהכסאות עושות בו שמות..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה