טעינת תמונות בדפדפן

• פותח הנושא mat
  • פורסם בתאריך

mat

------- Magicode -------
בניתי באתר שלי אפשרות של תצוגה מקדימה של הדפים

זה עובד בצורה שכשהדפדפן מבקש תמונה מקדימה של דף אם אין תמונה כבר הוא מרנדר אותה ושומר אותה בזיכרון ואח"כ הוא לא צריך לרנדר

עכשיו בפעם הראשונה בקשתי את הדף הזה

קישור

הדפדפן ביקש הרבה תמונות בבת אחת וכל תמונה מצריכה את השרת לעבוד ולרנדר תמונה כי זה פעם ראשונה

הבעיה שזה יצר עומס על השרת עד שכמה תמונות הוא רינדר עם שגיאת שרת 500
אפשר לראות

יש עמודים שהם כוללים יותר תמונות

אני מחפש דרך לטעון את התמונות אחת אחרי השניה בצורה שלא יעשה עומס על השרת
ואני רוצה שישאר לינק של התמונה ולא שאני ישים אותו עם js כדי שמנועי החיפוש יוכלו לסרוק את התמונה

חיים פ

משתמש צעיר
הכי פשוט תשמור את התמונות המקדימות שלך כGIF תחסוך כשני שליש מהמשקל. גם כך זה קבצים בשחור לבן ופרופיל הצבע לא נפגע.. במקום 600KB יהיה לך 200 הדף ירוץ מהר יותר,
בנוסף אולי תאריך את הTIMEOUT בשרת שלא יחזור לך 500..

mat

------- Magicode -------
המשקל המקסמילי של התמונות כרגע זה 30Kb

לאור מה שאמרת באמת חשבתי על הכיוון וראיתי שקודדתי את התומנה באיכות הכי גבוהה של jpg 100 ואם אני מוריד את זה ל75 שזה נראה יחסית טוב זה יוצא 10Kb וזה שני שליש כמו שאמרת

לגבי ה timeout של השרת זה לא קשור לזה, זה בגלל שמתי שזה תמונה שלא נשמרה אז השרת מרנדר את הדף וזה ע"י דפדפן (בצורה אוטומטית) מה שזה אומר שאם הדפדפן מבקש מהשרת 100 תמונת בבת אחת שלא מרונדרות אז השרת קורס כי הוא צריך לעבוד קשה בבת אחת מה שאומר שאחי שביקשת 100 תמונות לא תוכל לבקש מהשרת שום דף הוא יחזיר לך שגיאת שרת 500 ואחרי כמה דקות הוא יחזור לעצמו

לכן מה שעשיתי פשוט הרצתי תוכנה שתרנדר את הכל ועכשיו כל התמונות מרונדרות וזה לא בעיה וגם אם משהו ישנה משהו בדף זה מקסימום לרנדר תמונה או שנים בו זמנית שזה לא קשה

חיים פ

משתמש צעיר
אכן, להקטין כמות כזו של תמונות "און דה פליי" זה לא תורם לביצועים..
טוב עשית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה