עזרה טסט

דוד בקשייב

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
אני רוצה לשאול,אתמול היה לי טסט לרשיון נהיגה
נהגתי בביטחון מלא ובזהירות,היא קטע אחד שעצרתי בתמרור עצור והתקדמתי לאחר מכן בגלישה הכי איטית שאפשר תוך כדי הסתכלות לצדדים אלף פעמיםמכל צד,כשראיתי שאפשק להמשיך עוד מעט עם הגלישה עשיתי זאת לאט,ופתאום בא רכב מימין במהירות רבה ,מיד כשראיתי את זה בלמתי ללא היסוס ,הטסטר סתם היה לחוץ והושיט את הידיים שלו להגה(שגם זה לא קשור ,היה אמור לבלום אם כבר ולא להושיא ידיים להגה)ולבסוף כשראה שבלמתי אפילו לא נגע בהגה,חוץ מזה הבחימה הייתה מעולה,הייתי בטוח שאני מקבל רשיון אתמול,עד שקיבלתי הודעה עצובה שלא, בדקתי למה ומסתבר שהוא כתב שהוא התערב והפקיע שליטה וכו וכו ומניעת סיכון מיידי וכו,ועוד הוסיף סעיף נוסף שלא קרה שסיכנתי הולך רגל ,שלא היה ולא נברא,היום הלכתי וצפיתי בסרטון של הטסט,ואכן מוכח כפי טענותיי שדבריו אינם נכונים,הגשתי ערעור
השאלה שלי מה דעתכם האם יקבלו את הערעור או שהכל חרטא??
תודה לכולם
דרך אגב הטסט היה בפתח תקווה

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בדקתי למה ומסתבר שהוא כתב שהוא התערב והפקיע שליטה וכו וכו ומניעת סיכון מיידי וכו,ועוד הוסיף סעיף נוסף שלא קרה שסיכנתי הולך רגל ,שלא היה ולא נברא,היום הלכתי וצפיתי בסרטון של הטסט,ואכן מוכח כפי טענותיי שדבריו אינם נכונים,
:(
אם זה הסיפור, אז פשוט נפלתם על בוחן שהכשיל אתכם סתם.
ולמה הוא הוסיף פירוט כ"כ רחב? זה כל הבוחנים עושים. הם חייבים מלל בתשובות שלהם על הטסט.
במצב כזה גם אני הייתי מגישה ערעור.
בהצלחה

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אם זה הסיפור, אז פשוט נפלתם על בוחן שהכשיל אתכם סתם.
לא חושב שיש להם ענין להכשיל סתם. לפי הסיפור הטסטר עשה טעות, וקשה לו להודות בה, וחבל....
בכל מקרה כל הכבוד על הערעור. בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לפי הסיפור הטסטר עשה טעות, וקשה לו להודות בה,
שזה אומר?
שהוא הכשיל בלי סיבה.
=
סתם.
אם היתה סיבה כגון: חניה לא נכונה, התפרצות לכיכרות, נסיעה מהירה ליד מעברי חצייה וכד'...היה מתקבל הכישלון.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
שזה אומר?
שהוא הכשיל בלי סיבה.
=
סתם.
אם היתה סיבה כגון: חניה לא נכונה, התפרצות לכיכרות, נסיעה מהירה ליד מעברי חצייה וכד'...היה מתקבל הכישלון.
ההגדרה הנכונה יותר במקרה הזה - הטסטר פסל. יש מקרים שהטסטר נתן פקודה לא נכונה/מטעה וזה נקרא הכשלה.
לפי הסיפורים מהעבר הרחוק יש אמת בהגדרה "הטסטר הכשיל אותי". כי שמעתי שבעבר הטסטרים היו נותנים פקודות מטעות שהנבחן היה אמור שלא לבצע אותם. למשל כשהיו מגיעים לצומת עם רחוב ללא כניסה מצד ימין, הטסטר היה פוקד "ימינה" כמובן שאם הנבחן היה פונה הוא היה נכשל. אבל כיום ההוראה לטסטרים היא לא לבמע הכשלות מכוונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה