דרוש מידע טסט שהוזמן ללא רצוני, יש אפש' לבטל אותו?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמו שכתבתי, לא אפשרי.
צריך סיבה מוצדקת לא להגיע לטסט
אם הסיבה אינה מוצדקת-תחוייב בתשלום אגרה מחדש
המורה החדש אמר לי שלאחר שאני מקבל תאריך, הצורה יכול לקחת את התאריך שלי ולהביא אותו לפלוני ולי את התאריך של פלוני.
אני משער שמה שעומד מאחורי זה שאם המורה או התלמיד מרגישים שהוא עוד לא מוכן ואחר כן מוכן, יהיה אפש' לשחק עם זה.

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
המורה החדש אמר לי שלאחר שאני מקבל תאריך, הצורה יכול לקחת את התאריך שלי ולהביא אותו לפלוני ולי את התאריך של פלוני.
אני משער שמה שעומד מאחורי זה שאם המורה או התלמיד מרגישים שהוא עוד לא מוכן ואחר כן מוכן, יהיה אפש' לשחק עם זה.
תבדוק איך אתה משחרר ממנו את הטופס הירוק שלך
נראה לי שככה הוא לא יוכל לשבץ אותך בשום טסט אצלו

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
זה אונליין
כן, אבל עדיין נראה לי שיש איזו פרוצדורה (אולי הטופס הירוק רשום עכשיו על שם בית הספר אליו אתה משויך?)
אין לי מושג איך עובד טופס ירוק אונליין, צריך לבדוק את זה
אולי מישהו כאן יודע ויוכל לעזור??

yosros

משתמש פעיל
תשמע אני בהלם
מאחל לך המון הצלחה...
אבל סתם טיפ קטן שעובד המון פעמים
זה להתקשר אליו ולומר בתחילת השיחה "אני מקליט את השיחה בהתאם להוראות העו"ד שלי"
וכו' מקווה שהבנת את הרעיון

chanab

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מחובתי להסתייג - הכלי היחיד שיש למורה נהיגה לגבות את הכסף הוא על ידי קביעת תאריך הטסט. אחרי הטסט הם יכולים ברוב המקרים לרדוף אחרי הרוח, ביקשת ממנו להסתכן ולהזמין עבורך טסט למרות שבכך הוא מאבד את דרכו היחידה לגבות ממך כסף...
ניתן להאמין שלא פנית אליו בלי לברר קודם.
תבדוק גם את עצמך - מורה שמתנהג באופן כזה פעמיים-שלוש נהיה מלצר....
כמובן שזה רק בעיני כך ואם לא כך הם פני הדברים מומלץ לדאוג שאכן יסב את מקצועו......

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
מחובתי להסתייג - הכלי היחיד שיש למורה נהיגה לגבות את הכסף הוא על ידי קביעת תאריך הטסט. אחרי הטסט הם יכולים ברוב המקרים לרדוף אחרי הרוח, ביקשת ממנו להסתכן ולהזמין עבורך טסט למרות שבכך הוא מאבד את דרכו היחידה לגבות ממך כסף...
ניתן להאמין שלא פנית אליו בלי לברר קודם.
תבדוק גם את עצמך - מורה שמתנהג באופן כזה פעמיים-שלוש נהיה מלצר....
כמובן שזה רק בעיני כך ואם לא כך הם פני הדברים מומלץ לדאוג שאכן יסב את מקצועו......
איזה להסתכן? אני סיפרתי, שהוא התנה את ההזמנה של הטסט בתש' של 10 שיעורים, במזומן מראש. ולאחר שהודעתי לו שעזבתי אותו וכבר התחלתי ללמוד אצל מורה אחר, הוא הלך ברוב חוצפתו והזמין לי טסט, במטרה לסנדל אותי!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

rew3020

משתמש מקצוען
הוא לא סתם מורה, יש לו רשיון לזה.
תאיים עליו - אבל קצר,
אם הוא לא מתייחס פשוט תתלונן עליו עם כל הסיפור.

אני מאמין שהוא יתקפל מהר.
אחרי הכל זה הפרנסה שלו.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
זה בעיה מצד אחד רוצים מורה אקטיבי - ואז הוא צורח... ועושה דברים הזויים.
אחר כך לוקחים מורה חייכן כזה - אבל הוא רק מלטף ונותן צומי...

ייצ'ק

משתמש מקצוען
אבל יש כאן משהו לא הגיוני בסיפור הזה:
איך קבע לך טסט בלי ששילמת אגרה??(140 ש"ח)
המורה כנראה שילם
בכל אופן
קודם כל תקליט אותו
ואז אתה יכול לאיים וגם לעשות לפנות למשטרה, ולעו"ד לתביעות פיצויים, ולמשרד התחבורה ולמשרד הרישוי..
2.אתה יכול לבדוק כל יום אם אתה יכול להזמין טסט חדש כי אולי אתה יכול להספיק לתפוס בין לבין בזמן שהוא ישתמש עם זה לתלמיד אחר.
3.מתי עובר לך התיאוריה? כי אם עבר שנתיים הוא לא יוכל להזמין לך עוד אחד
4.תגיד לו שאתה ממשיך איתו וכבר אתה מביא לו את הכסף, ומתחת לאף בינתיים תעבור למורה אחר.
תתקשר לכל מי שאתה יכול, מרדיו ועד...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני שילמתי

ייצ'ק

משתמש מקצוען
למה אתה לא מפרסם מי זה כאן??
תכתוב את השם ונטריד אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה