טלפון לארה"ב

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התבקשתי לשאול: איזה טלפון נייד הזול ביותר לקחת מהארץ למישהו שנוסע לארה"ב?

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אמור להתחיל מ2012 five
הם פירסמו שיהיה להם מחירים אטרקטיביים..

ביוגרפיק

משתמש צעיר
אם עוד לא הסתדרת, אני קיבלתי עסקה טובה כשטסתי לארהב
כתבי לי הודעה פרטית

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקחת פלא' פרוץ מהארץ (פרוץ= משלמים 50 ש"ח כדי שיהיה אפשר להכניס סים של כל חברה). ובארה"ב לקנות כרטיס סים משהו כמו טוקמן בארץ. וכל פעם למלא את הכרטיס בדקות.

imirs

משתמש רשום
בדיוק חזרתי לפני שבוע , לקחתי סים מ"סים זול" עבד נפלא , והמשכתי לקבל את כל השיחות מהארץ לארה"ב ללא עלות דרך מספר 03 שהם נתנו לי ....וגם שלחו לי את הסים עד הבית

המספר שלהם הוא : 03-532-0202 המייל שלהם הוא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי שלוקח פרוץ מהארץ לארה"ב, צריך לשים לב שהמכשיר עובד בתדר 1900 וכך להגדיר אותו שם אחרת לא יעבוד

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש בב"ב אחד שמשכיר שירות עד הגג ומחירים זולים מאוד מנסיון מס' פלאפון 0527141210

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מר נחמיאס;695825:
מי שלוקח פרוץ מהארץ לארה"ב, צריך לשים לב שהמכשיר עובד בתדר 1900 וכך להגדיר אותו שם אחרת לא יעבוד
באמת? אני לא בדקתי ובהשג"פ עבד לי...
איך בודקים את זה?

imirs

משתמש רשום
לבדוק אפשר בגוגל , אין מה להגדיר , אלא אם כן אתם רוצים לגלוש גם בסין
עקיבא ,מהנסיון שלי המר והעצוב בעבר , הזולים לרוב לא אמינים , פתאום אין קליטה , פתאום אתה לא מקבל שיחות , ואין עם מי לדבר

נילס

משתמש רשום
מנסיון, סים זול היו הכי זולים, והשירות והאיכות שלהם היה מצויין!

ממליצה מאד.
אתה יכול לקחת את המכשיר שלך מהארץ (רק תוודא שהוא פתוח לסים זר - ואת זה תוכל לעשות אצל פלאפון / סלקום / אורנג' ללא עלות).
להכניס את הסים, אתה יודע מראש כמה אתה משלם ועל מה.
השיחות מחו"ל לארץ כלולות ללא הגבלה, כמו"כ השיחות בחו"ל.
ואתה מקבל גם מס' ישראלי (עם קידומת 03) בה יכולים להתקשר אליך מהארץ בעלות שיחה מקומית.
אני לא מקבלת מהם אחוזים, אבל הייתי מרוצה ואני שמחה להמליץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה