דרוש מידע טלפון כשר לטיול לחו"ל - מחפשת מידע

אותיות זהב

משתמש חדש
היוש,
מחפשת מידע, איך עושים קו טלפון לשבוע לחו"ל,
אני מדברת על טלפון כשר לגמרי ומחפשת במחיר טוב.
אשמח לכל מידע בעניין.
תודה!

ahlan

משתמש רשום
מצורף פרסומת, לא קשור אלי.

קבצים מצורפים

• מודעה טלפונים.pdf
    KB 203.7 · צפיות: 43

יונה צחורה

משתמש מקצוען
0527660403
לשבוע 220 שח
טלפון כשר דור 4
שיחות ללא הגבלה
אפשר להוציא ולקבל שיחות מאירופה ומישראל גם נייד וגם נייח

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
לסלקום יש חבילה לכשרים
נראה לי עלה אזור ה70-80
וכל דקת שיחה בינלאומית (יוצאת או נכנסת) עולה 80 אגורות.(אם מתקשרים למספר מקומי זה עולה 20 שח לדקה!, החבילה היא רק למספרים ישראליים.)

תתקשרו אליהם ויסבירו לכם
הם הסבירו לי בטלפון ואח"כ קניתי את החבילה באתר, כי היתה שם הנחה של 10 שח...

וזה אגב אחירי שבחנות פלאפונים אמרו לי שאין כזה דבר חבילה לחול וזה שטויות, וזה בטח יעלה לי מאות שקלים.

ממש לא.

חד בדרא

משתמש צעיר
האם ניתן לרכוש בוינה סים כשר (לשיחות) המתאים למכשירי פלאפון מהארץ?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
0533110542
מחירים טובים שירות מיוחד

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא אני
תתקשר ותשאל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה