עזרה טלפון אלחוטי motorola s3001 כותב לא רשום ואי אפשר ללחוץ על שום מקש

שמואל ש.

משתמש חדש
ראיתי בכמה נושאים שכבר דנו על זה וכולם נפתרו על ידי בחירת בסיס וכו', אבל פה אני בכלל לא מצליח להקיש על שום מקש - הטלפון לא מגיב לשום הקשה, רק כותב לא רשום
פה וגם פה וגם פה שנו על זה אבל בשלושתם הנושא הסתיים עם לחיצה ובחירה בבסיס, אבל פה אני בכלל לא יכול ללחוץ!

מה עושים?
@ברוך אתה @ידידים ומי שעוד יכול לעזור לי

abrp

משתמש חדש
לחץ על לחצן של הבסיס עד שאתה מקבל צפצוף>ואז תוכל להיכנס להגדרות>רישום נייד>קוד 1234>אישור>החזר מיד את הטלפון לבסיס בדרך כלל זה קולט

שמואל ש.

משתמש חדש
לחץ על לחצן של הבסיס עד שאתה מקבל צפצוף>ואז תוכל להיכנס להגדרות>רישום נייד>קוד 1234>אישור>החזר מיד את הטלפון לבסיס בדרך כלל זה קולט
בסוף עכשיו ראיתי שכל העניין הוא שהלחצנים לא נלחצו טוב...
הכל עובד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה