ביקורת טירוף מחירי המשפחתונים

ה' אוהב אותך

משתמש פעיל
שום מעון לא מחכה לי כמובן בד' באלול...
אבל זה לא העניין,
מה שהזוי זה שאני קונה מוצר, ומקבלת את תג המחיר החדש והמפולפל חצי שנה אחרי.
באיזה תחום במשק ההתנהלות הזו היתה עוברת בשתיקה?
בטח שיש
למעונות ישנן הקומבינות הכי גדולות הם יכולים להכניס עוד כמה מחוץ ל"תקן" בתנאי שיש "כוח עזר" וכו'
תנסי המון מקומות יקבלו אותך בזרועות פתוחות
(אולי ברשמי באתר את רואה שאין מקום כי לפעמים רושמים ילדים שלא בשום מקום רשמי ע"מ לקבל סבסבוד ...)

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש שינוי למי שמשלם מס ושולח למסגרת פרטית.
במסגרות פרטיות המחיר לא עלה. ויהיה החל מינואר החזר של 470 לחודש לכל בן זוג שמשלם מיסים
באזור שלי אין כ"כ מסגרות פרטיות עד 4.
והשכר לימוד עולה לי מתחילת השנה, ואת הנקודת זיכוי אני אקבל רק שנה הבאה.
ואגב- אני לא בטוחה שהיא תכסה את הפער במחיר.
זה כן מאכזב שהעלו את המחיר כ"כ משמעותית.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה
רואה
פשוט חסר היגיון
מה הסיבה שאם השכר שלי עלה במשך השנה אני חייבת לעדכן אותם, אבל את גיל הילד הם לא מעדכנים? רק מה שלטובתם?

מישהו פעם ניסה להתעקש איתם על העניין הזה? יש לי מה לבזבז זמן ואנרגיה?
אני איתך באותה הנקודה..
ילד בן יותר משנה, הכניסו אותו לקבוצת בינוניים בגלל שהוא מאד מפותח, עם שלושה ילדים יותר בקבוצה ממה שאמרו לי מראש, אבל המחיר - כמו תינוק, בגלל הסעיף הנ"ל.
יש מה לעשות עם זה?

יהודי פושט

משתמש פעיל
אני איתך באותה הנקודה..
ילד בן יותר משנה, הכניסו אותו לקבוצת בינוניים בגלל שהוא מאד מפותח, עם שלושה ילדים יותר בקבוצה ממה שאמרו לי מראש, אבל המחיר - כמו תינוק, בגלל הסעיף הנ"ל.
יש מה לעשות עם זה?
נשמח לשמוע גם אם יש מה לעשות בנידון

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אולי פשוט לשלוח תלונה על זה במשרד העבודה
תחת הקטגוריה הזו
1692643895960.png

124578

משתמש צעיר
פשוט הזוי!
עוד משהו מעצבן זה שהחישוב של התמ"ת חודשים יוני ויולי שמקבלים ביגוד והבראה הם מחשבים את זה בממוצע של המשכורת בלי לחלק ל12 חודשים, לעומת זאת, דמי לידה על אותם חודשים (באותה מדינה, כן?) מחלקים את הבונוסים האלה ל12 ואז מהממוצע שנשאר מכניסים לחישוב.
תחליטו, זו הכנסה חודשית או שנתית?
זה ממש נכון! גם אני נתקעת עם זה.
מה עוד, שאני לא מבינה למה מחשבים את הברוטו כהכנסה. שיורידו את מס ההכנסה שמורידים לנו כל חודש . המס האו לא הכנסה לכיס שלי הוא הכנסה למדינה.
מוזר מאד המחיר של המשפחתונים
למה המדינה מסבסדת אותם פחות
כלומר המחיר המלא זול יותר - אבל העלות לאדם בעל ההכנסות הנמוכות יקר יותר מאשר מעון.
תמיד היה הפוך,
מה השתנה השנה?
פשוט מאוד, לדעתי זה בגלל שמשפחתונים אין בכלל במגזר הכללי. רק אצל החרדים.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה ממש נכון! גם אני נתקעת עם זה.
מה עוד, שאני לא מבינה למה מחשבים את הברוטו כהכנסה. שיורידו את מס ההכנסה שמורידים לנו כל חודש . המס האו לא הכנסה לכיס שלי הוא הכנסה למדינה.
חישוב ברוטו בלי הפחתת מיסים - יוצר כפל מיסים.
מס אקטיבי - ההורדה הישירה למס הכנסה.
ומס פסיבי - אי קבלת סבסוד או הנחות בגלל כסף שמחלקו הופרש מיסים ולא הגיע לעובד בכלל.

124578

משתמש צעיר
חישוב ברוטו בלי הפחתת מיסים - יוצר כפל מיסים.
מס אקטיבי - ההורדה הישירה למס הכנסה.
ומס פסיבי - אי קבלת סבסוד או הנחות בגלל כסף שמחלקו הופרש מיסים ולא הגיע לעובד בכלל.
כנראה לא הסברתי את עצמי טוב.

כשמחשבים הכנסה לנפש בארנונה/ משפחתונים לדעתי לא אמורים לקחת בחשבון את כל הברוטו.
זה לא הגיוני שאת החק שאני משלמת למס הכנסה מחשיבים כהכנסה שלי. ובהתאם אני מקבלת הנחה פחותה.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כנראה לא הסברתי את עצמי טוב.

כשמחשבים הכנסה לנפש בארנונה/ משפחתונים לדעתי לא אמורים לקחת בחשבון את כל הברוטו.
זה לא הגיוני שאת החק שאני משלמת למס הכנסה מחשיבים כהכנסה שלי. ובהתאם אני מקבלת הנחה פחותה.
וגם למה החזרי נסיעות נחשבים להכנסה? רוב העובדים נוסעים לעבודה ברכב, ומשלמים יותר מההחזר. למה שזאת תהיה הכנסה?

איזה טבלה זה מעון. מלכ"ר/לא מלכ"ר? תקינה בסיסית/תקינה מורחבת?

דבר נוסף מי שיודע/ת
אפשר לחשב להנחה ממוצע של יותר מ 3 חודשים אם זה יוצא ממוצע הכי נמוך נגיד 5 תלושים?
ואם כן אפשר להכניס גם את יולי אוגוסט?
(3 התלושים הכי נמוכים הממוצע שלהם יותר נמוך מגובה השר המינימלי)

גינצלה

משתמש פעיל
חברייה, מי שיש לו גישה לפייסבוק וכו' ,שיעתיק את כל השרשור הזה לשם.
ככה הם טיפה יזדעזעו . במייל לא עשית כלום........

blue cat

משתמש פעיל
מי שיכול שיעלה לפה עוד מיילים של חכי"ם מש"ס ...
אולי ככה צריך לעבוד נשלח כולנו מיילים שידעו כמה הנושא כאוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה