דרוש מידע טיפים לצום קל

ישראל סגל

משתמש פעיל
אגב לגבי הקפאין - לאלו שלא יכולים להפסיק כמה ימים קודם [וכמאמר החכם -עדיף לסבול יום אחד מאשר כמה ימים],
יש הטוענים שיש פתרון לשתות קפאין ישר לפני הצום -וגם עוזר קצת.

קול תורה

משתמש פעיל
יש לנו בחור, ב"ה נהיה בר מצוה בשבט
בתענית אסתר היה ממש קשה לו והוא הרגיש הוא מתפקע, בסוף איזה רב התיר לו
בשבעה עשר בתמוז קנינו לו "קליצום", הוא טען שזה לא עזר לו ואין לו מושג איך ישרוד את תשעה באב ויום כיפור
יש למישהו איזה רעיון מה לעשות? איזה מאכלים מיוחדים שמקלים או כדורים מסוג אחר שעוזרים?
תודה רבה מראש!!
לי היה מאוד קשה בת"ב ויו"כ והייתי לוקח קלי צום שלא ממש עזרו לי לפני כמה שנים התחלתי לשתות מיץ ענבים (השנה אי אפשר) ואם אי אפשר אז לאכול במשך היום הרבה ענבים (נראה לי קילו +) ומאז אני צם הרבה יותר קל (עדיין לא קליל), גם במשך היום אני מקפיד מאוד להיות תחת מזגן ולצאת המינימום שחייבים, גם בלילה אני משאיר מזגן לכל הלילה

גונן

משתמש מקצוען
גם במשך היום אני מקפיד מאוד להיות תחת מזגן ולצאת המינימום שחייבים
באמת השנה נורא חם (נראה לי שיותר משנים קודמות), לא הייתי ממליץ לאף אחד לשהות ביום כזה בחום שבחוץ,
ובהחלט להקפיד לשהות במקום ממוזג.

לורנס

משתמש מקצוען
לא הבנתי, אבל כתבו שהעניין הוא קפאין...
נכון אז בנטול, זה לא אפס קפאין, אבל הרבה פחות,
ומתחילים יומיים לפני תשעה באב, כך אפשר 'לפצות' עם אוכל, שתיה, זה לא צום, אבל רק בשביל להרגיל את הגוף.

עלום

משתמש רשום
ראיתי שיש כדורי קפאין שהקפאין משתחרר מאוחר
יש למישהו נסיון בענין?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
איפה קונים את זה?
ראיתי את הקופסא הגדולה באושר עד.
1690361645374.png
1690361655788.png

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
היה פה דיון שמישהו הביא בשם החפץ חיים לשתות כוס תה עם חצי כוס סוכר,
והיו כאלה שאמרו שלא יתכן שנכון, כי זה רק יזיק לצום.

אני לא יכול להעיד מניסיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה