דרוש מידע טיפול רגשי מקצועי בביתר

הגאולה קרובה

משתמש חדש
באופן כללי
אחת שהייתה בטיפול מנסיון או שמכירה אישית מישהי שטופלה וממליצה
תכתוב את השם ואת מספר הפלאפון

הגאולה קרובה

משתמש חדש
וכמובן התכוונתי למישהי ספציפית לכל מה שפירטתי בהתחלה - (מבוגרת, עדינה, מצב מורכב וכו')

חסידויסית

משתמש מקצוען
אולי תנסי לברר ב"מגן".
מנוהל ע"י הניה לוברבום,
וכל מי שמועסקת שם היא מקצועית עם תואר ולא סתם בוגרות קורסים חביבים.
אישית מאוד נעזרתי שם.
טלפון: 02-5803461
בהצלחה!

אסתושש

משתמש חדש
מכירים את טובה הניג מבני ברק
היא גם מטפלת רגשית או רק יועצת?

nechami21

משתמש מקצוען
@אמונה וביטחון
מכירה את רוב השמות שהומלצו (אביגיל קולר, גיטי פיין) מצוינות.
חוזרת על ההמלצה שלי- רויטל מרדר- מבחינת הגיל, כבר חיתנה כמה ילדים. תואר שני בטיפול. מטפלת מצוינת , מקצועית ומוערכת. מכירה אותה אישית, וכמה שטופלו אצלה.
לא חושבת שהוגן לכתוב את המספר שלה פה. אפשר לעשות חיפוש און ליין יעלה המספר בקלות.

בסוף יהיה טוב

משתמש חדש
@אמונה וביטחון
חוזרת על ההמלצה שלי- רויטל מרדר- מבחינת הגיל, כבר חיתנה כמה ילדים. תואר שני בטיפול. מטפלת מצוינת , מקצועית ומוערכת. מכירה אותה אישית, וכמה שטופלו אצלה.
לא חושבת שהוגן לכתוב את המספר שלה פה. אפשר לעשות חיפוש און ליין יעלה המספר בקלות.
אני גם מכירה אותה, היא אכן מאד טובה
עד כמה שידוע לי , היא מתעסקת יותר בטיפול עם ילדים, לא?
המלצתי על המטפלת הניה פרידמן שהיא מתעסקת בגיל מבוגר יותר והיא מקצועית ומצליחה מאד [ גם אשה מבוגרת שחיתנה כמה ילדים, מתעסקת שנים בתחום]
כמובן שצריך "סיעתא דשמיא" ולברר היטב
בכל אופן ממליצה מאד להתקשר ולהתרשם...

nechami21

משתמש מקצוען
אני גם מכירה אותה, היא אכן מאד טובה
עד כמה שידוע לי , היא מתעסקת יותר בטיפול עם ילדים, לא?
המלצתי על המטפלת הניה פרידמן שהיא מתעסקת בגיל מבוגר יותר והיא מקצועית ומצליחה מאד [ גם אשה מבוגרת שחיתנה כמה ילדים, מתעסקת שנים בתחום]
כמובן שצריך "סיעתא דשמיא" ולברר היטב
בכל אופן ממליצה מאד להתקשר ולהתרשם...
עובדת עם מבוגרים.

לא מכירה את הניה פרידמן, (היא מטפלת קלינית עם תואר שני, פחות מצוי בביתר)

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
@אמונה וביטחון
נשגב מבינתי לשם מה תייגת אותי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה