עזרה טיפול בקשב וריכוז לפני אבחון

צנוברית

משתמש פעיל
אני מבינה שכדי לדייק וגם כדי להבין את המכלול מחפשים אבחנה מדויקת וכך לדעת לדייק אבל בתור אחת שמתעסקת בתחום אני גם מאמינה שכל ילד מגיע לו לקבל את הכלים המגיעים לו גם בלי אבחנה
מאיפה אתם בארץ?
אני מחפשת כעת תלמיד\ה עבור סטאז' שלי באימון קשב אם את רוצה אז בשמחה

אני מבינה שכדי לדייק וגם כדי להבין את המכלול מחפשים אבחנה מדויקת וכך לדעת לדייק אבל בתור אחת שמתעסקת בתחום אני גם מאמינה שכל ילד מגיע לו לקבל את הכלים המגיעים לו גם בלי אבחנה
מאיפה אתם בארץ?
אני מחפשת כעת תלמיד\ה עבור סטאז' שלי באימון קשב אם את רוצה אז בשמחה
שלחת לי פרצוף כועס.
אז בואי נתחיל עם זה שאת מספרת על עצמך שאת רק בשלב הסטאז'..., שלב מקסים אבל ראשוני.
מהמקום שלי, שבררתי לא פעם אחת- לכל ילד מגיע לקבל את כל מה שמגיע לו.
אבל רוב המאמנות קשב ירצו לתת מענה דווקא לילדי קשב שמגיע להם כל מה שמגיע להם
ולא לכל ילד שמגיע לו מה שמגיע לו.
עובדות בשטח
אולי את בתור מתחילה לא איכפת לך לקחת גם לא מאובחנים. (עכשיו תשימי לי שוב פרצוף כועס.)

קולמוס בודד

משתמש רשום
הסוג הפשוט ביותר נקרא ריטלין 10ואני מכיר כאלו שניסו הכל וכשגילו אותו ממש הופתעו לטובה ואותו גם רופא המשפחה ינפיק בשחה יש לו מעלות וחסרונות המעלות
1.ניתן לשחק במינון
2.משפיע כארבע שעות כך שגם אם נלקח לאחר ארוחת בוקר בצהריים כבר יש תיאבון ואפשר לנוח
3.ניתן לקחת שניים או שלושה מנות ביום כך שאם לוקחים מנה לאחר ארוחת הבוקר ובצהריים תרד ההשפעה אפשר לאכול ולנוח ולאחר מכן לוקחים עוד מנה היום יכול להסתדר יופי
4.זול
חסרונות
עולה ויורד מהר ויש כאלו(בעיקר ילדים) שזה יכול לשבש אותם או לגרום למצב רוח ירוד אך זה קורה בדרך כלל למי שלוקח מינון גבוה אפילו במעט
ושוב. רופא רגיל יוציא מרשם גם בלי איבחון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה