דרוש מידע טיפול בבית חולים, כמה שאלות

lotr

משתמש מקצוען
  1. האם מרשם שקבלתי בבית חולים מזכה אותי באותו החזר כמו מרשם מרופא מהקופה או ששווה לבקש מהרופא מרשם כזה מהקופה?
  2. קבלתי אישור מהקופה להגיע למיון מהבית חולים, האם להמשך הטיפול בימים האחרים במרפאות של בית החולים אני צריך שוב לבקש אישור מהקופה?

אנוכי

משתמש מקצוען
לגבי השאלה הראשונה-
כמה שידוע לי- צריך לבקש את המרשם מרופא בקופה ע"מ לקבל אותו בעלות המינימלית ולא בתשלום מלא.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
  1. האם מרשם שקבלתי בבית חולים מזכה אותי באותו החזר כמו מרשם מרופא מהקופה או ששווה לבקש מהרופא מרשם כזה מהקופה?
  2. קבלתי אישור מהקופה להגיע למיון מהבית חולים, האם להמשך הטיפול בימים האחרים במרפאות של בית החולים אני צריך שוב לבקש אישור מהקופה?
ההתחייבות/הפניה מהקופה למיון לא פוטרת אתכם מהצורך להוציא התחייבות חדשה על כל ביקור במרפאה לאחר השחרור מבית החולים בין אם היה אשפוז ובין אם לא. גם אם זו אותה מרפאה אבל יש כמה תורים צריך כל פעם התחייבות. לפעמים אפשר לקבל התחייבות שמכסה כמה ביקורים במרפאה. בהגשת בקשה להתחייבות צריך תמיד להציג מכתב שחרור + זימון למרפאה או שיהיה כתוב במכתב השחרור שיש צורך במעקב במרפאה.

ולגבי השאלה הראשונה, כבר ענו לכם. מרשם של רופא קופה מזכה בהנחה [בתרופות שיש בהם הנחה, שכלולות בסל הבריאות]

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ידוע לי שבית מרקחת של הקופה עצמה (לא בית מרקחת פרטישעובד עם הקופה)
מזכים בהחזר עם מרשם של בית חולים כמו מרשם רופא רגיל

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא בכל קופות החולים. מניסיון!!
בדקתי עכשיו באתר של מכבי
וכותבים שם שהם מכבדים מרשמים של בתי חולים בבתי המרקחת של מכבי פארם וסופר פארם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה