עזרה טיפולי שיניים לילדים - עזרה ראשונה

gs134678

משתמש חדש
שלום רב!

אני לקוח של קופ"ח לאומית בירושלים. הבת שלי בת ה 3 קמה לפני שבוע עם חום, חצי פנים נפוחות, ורוקדת מכאבים בשיניים.
יום לפני זה כשהיו רק כאבים התקשרתי לשני מרפאות של קופ"ח לאומית ולא היה להם תור "לעזרה ראשונה". התקשרתי לראשי של לאומית (גם במוקד שיניים...) ואמרתי להם שאני רוצה תור איפשהו. אולם הם אמרו לי שאי אפשר להזמין דרכם אלא צריך להתקשר לכל מרפאה ולשאול. כמובן שלא יה לי את הזמן לזה במצב של הילדה. וגם תיארתי לעצמי שאם לשני מרפאות אין עזרה ראשונה באופן מיידי זה לא יעזור לי הרבה.
הלכתי לביה"ח הדסה. ושם טיפלו בה עם טשטוש ועשו לה טיפול שורש וארבע עקירות.
המחיר הוא 3000 ש"ח והייתי בטוח שבעקבות הנסיבות אקבל החזר על הטיפול (וגם ביקשתי התחייבות בהיותי שם). אלא שאחרי דין ודברים נאמר לי שאין אפשרות כזו. ו...כן, הייתי אמור לעבור מרפאה מרפאה ולא ללכת להדסה.
האם מישהו יודע לומר איך זה בקופו"ח אחרים?
והאם ניתן עדיין לעשות משהו בנושא?
(אגב דיברתי לפני זה עם אחת ממתאמי קשרי הלקוחות שאמרה לי להתקשר לראשי ולבקש תור ולהגיד להם שבינתיים לא קיבלתי ישירות במרפאות וכו'. וזה מה שעשיתי, אבל הם אמרו שאין שום אפשרות כזו)
ואני תוהה האם אכן כך זה אמור להראות? האם אני אמור לעבור על עשרות מרפאות כדי שהילדה שלי לא תצטרך לסבול?
בנוסף, לפי מה ששמעתי מאחרים הטיפול במרפאות הן מאד מוגבלות מול ילדים! - אם הילד/ה לא זורמ/ת עם הטיפול. פשוט שולחים הביתה (בשונה מהדסה ששם יש טשטוש...).
האם זה אכן כך?

דגם

משתמש רשום
אין לי איך לעזור
אבל פשוט מזעזע המצב.....ככה לתת לילד לסבול...
וב"ה שהיא אחרי!

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מנסיון עם קופח לאומית
אני מאד נהנית מהמקצועיות של הרופאים
אבל המוקד המרכזי על הפנים, יש להם מידע שגוי על שעות, קביעת תורים ועוד
מציעה לך לדבר עם מתאם קשרי הקהילה ולהסביר לו, בקופות השכונתיות ידעו יותר לעזור
או עם מנהל הסניף בשכונה

gs134678

משתמש חדש
מנסיון עם קופח לאומית
אני מאד נהנית מהמקצועיות של הרופאים
אבל המוקד המרכזי על הפנים, יש להם מידע שגוי על שעות, קביעת תורים ועוד
מציעה לך לדבר עם מתאם קשרי הקהילה ולהסביר לו, בקופות השכונתיות ידעו יותר לעזור
או עם מנהל הסניף בשכונה
אני מודה על הרצון לעזור והאמת שאני גם די מרוצה שם. אבל האמת שאני כבר אחרי כל הסבב... ואין להם איך לעזור לי.
במקרה הזה, כפי שכתבתי דיברתי גם לפני זה עם מתאמת קשרי הלקוחות ובפועל התוצאה היתה כנ"ל

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום רב!

אני לקוח של קופ"ח לאומית בירושלים. הבת שלי בת ה 3 קמה לפני שבוע עם חום, חצי פנים נפוחות, ורוקדת מכאבים בשיניים.
יום לפני זה כשהיו רק כאבים התקשרתי לשני מרפאות של קופ"ח לאומית ולא היה להם תור "לעזרה ראשונה". התקשרתי לראשי של לאומית (גם במוקד שיניים...) ואמרתי להם שאני רוצה תור איפשהו. אולם הם אמרו לי שאי אפשר להזמין דרכם אלא צריך להתקשר לכל מרפאה ולשאול. כמובן שלא יה לי את הזמן לזה במצב של הילדה. וגם תיארתי לעצמי שאם לשני מרפאות אין עזרה ראשונה באופן מיידי זה לא יעזור לי הרבה.
הלכתי לביה"ח הדסה. ושם טיפלו בה עם טשטוש ועשו לה טיפול שורש וארבע עקירות.
המחיר הוא 3000 ש"ח והייתי בטוח שבעקבות הנסיבות אקבל החזר על הטיפול (וגם ביקשתי התחייבות בהיותי שם). אלא שאחרי דין ודברים נאמר לי שאין אפשרות כזו. ו...כן, הייתי אמור לעבור מרפאה מרפאה ולא ללכת להדסה.
האם מישהו יודע לומר איך זה בקופו"ח אחרים?
והאם ניתן עדיין לעשות משהו בנושא?
(אגב דיברתי לפני זה עם אחת ממתאמי קשרי הלקוחות שאמרה לי להתקשר לראשי ולבקש תור ולהגיד להם שבינתיים לא קיבלתי ישירות במרפאות וכו'. וזה מה שעשיתי, אבל הם אמרו שאין שום אפשרות כזו)
ואני תוהה האם אכן כך זה אמור להראות? האם אני אמור לעבור על עשרות מרפאות כדי שהילדה שלי לא תצטרך לסבול?
בנוסף, לפי מה ששמעתי מאחרים הטיפול במרפאות הן מאד מוגבלות מול ילדים! - אם הילד/ה לא זורמ/ת עם הטיפול. פשוט שולחים הביתה (בשונה מהדסה ששם יש טשטוש...).
האם זה אכן כך?
איך הגעת להדסה? תיאמת עם משהו?
מישהו יודע אם למאוחדת יש החזר על טיפול כזה?
תודה!

gs134678

משתמש חדש
איך הגעת להדסה? תיאמת עם משהו?
מישהו יודע אם למאוחדת יש החזר על טיפול כזה?
תודה!
1. לא תיאמתי. אין צורך לתאם ובדיוק בשביל זה יש את הדסה... עקרונית יש צורך להזמין תור. אבל במקרה של עזרה ראשונה אפשר להגיע בלי תיאום. (אם כי לפעמים צריך לחכות מעט)

2.לפי הבירורים שלי במאוחדת ומכבי אין בכלל צורך לדבר עם מישהו כדי לקבל החזר וגם אין צורך לבקש התחייבות ולא כלום. אלא פשוט הדסה היא אחת מהמרפאות שלהן! משלמים 50 ש"ח במקום ומטפלים! ומבאס וגם לא מובן זה שבלאומית יש צורך לעבור את התהליך הנ"ל ולא לקבל בסוף החזר...

אגב השירות שם בהדסה מדהים! ממליץ לכל אחד! (שנמצא בקופות הנ"ל).

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
1. לא תיאמתי. אין צורך לתאם ובדיוק בשביל זה יש את הדסה... עקרונית יש צורך להזמין תור. אבל במקרה של עזרה ראשונה אפשר להגיע בלי תיאום. (אם כי לפעמים צריך לחכות מעט)

2.לפי הבירורים שלי במאוחדת ומכבי אין בכלל צורך לדבר עם מישהו כדי לקבל החזר וגם אין צורך לבקש התחייבות ולא כלום. אלא פשוט הדסה היא אחת מהמרפאות שלהן! משלמים 50 ש"ח במקום ומטפלים! ומבאס וגם לא מובן זה שבלאומית יש צורך לעבור את התהליך הנ"ל ולא לקבל בסוף החזר...

אגב השירות שם בהדסה מדהים! ממליץ לכל אחד! (שנמצא בקופות הנ"ל).
@gs134678 תודה על כל המידע!!!!
אני ממש בחוסר אונים עם הבן שלי,
לאן פנית בהדסה לאן מגיעים?
ולגבי החזר ממאוחדת שמעת את זה שיש החזר?

gs134678

משתמש חדש
מאחורי הבנין החדש יורדים את המדרגות ובצד שמאל נכנסים לבנין - קומת כניסה (בניין בית הספר לרפואת שיניים, ) אבל תשאל במודיעין. כולם ידעו להגיד לך.
כן. כמו שאמרתי - במאוחדת אין צורך בהחזר... אלא פשוט משולם אוטומטית זה מה שאני שמעתי שם. ואולי עדיף שתוודא לפני זה במאוחדת
הייתי גם ממליץ לעבור קופה ולו בכדי שהילד יסבול פחות על ידי הטיפול שם וזה מה שאני עושה עכשיו.

מתוך האתר של הדסה:

כתובת​

הדסה עין כרם, בניין בית הספר לרפואת שיניים, קומת כניסה.

שעות פעילות​

ימים א' – ה', 08:00-16:00.
מיון ועזרה ראשונה: (ללא הזמנת תור מראש) בימים א', ב', ג', ה' 08:00-09:30 ובימי ד' 09:00-10:00.

מייל​

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

טלפון​

מרפאה
02-6777635

מיון ועזרה ראשונה
02-6776168

פקס מרפאה

02-6416067

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה