דרוש מידע טיפוח שיער גלי ונפוח לנערה - הכיצד?

אלישבע57

משתמש פעיל
הצעתי לעשות החלקה,
יש כאלה שלא מקובל אצלם אז לכן עשיתי בסוגריים...

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
היא גם רוצה מראה טבעי, ופחות של החלקה.
אבל אם אין משהו אחר אז היא תעשה עוד שנה בערך החלקה.

אלישבע57

משתמש פעיל
לגיל של עוד לא החלקה, אפשר לעשות פן אחרי אמבטיה, לשים סיליקון לשיער (ממליצה מאוד על ביוטיקר) ואח"כ לשים קרם, אם זה יותר מידי בשבילכם אז פשוט רק קרם וסיליקון ויש מברשת רכה כמו של התינוקות שזה כמו שיער רך כזה שמיישרת את השיער אחרי הקרם גם למתולתל וגלי יש אותה בנתיב החסד פצצה
בהצלחה רבה

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לגיל של עוד לא החלקה, אפשר לעשות פן אחרי אמבטיה, לשים סיליקון לשיער (ממליצה מאוד על ביוטיקר) ואח"כ לשים קרם, אם זה יותר מידי בשבילכם אז פשוט רק קרם וסיליקון ויש מברשת רכה כמו של התינוקות שזה כמו שיער רך כזה שמיישרת את השיער אחרי הקרם גם למתולתל וגלי יש אותה בנתיב החסד פצצה
בהצלחה רבה
איזה קרם וסיליקון את ממליצה?

esti1

משתמש צעיר
אני גם ממליצה על שיקום שיער / קרטין.
זה מוריד את הנפח של השיער, ומשאיר את הגלים הטבעיים. לא החלקה. הבת שלי עשתה את זה (בכיתה ח') וזה פשוט מדהים. שווה כל שקל.

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שיקום שיער- מהמם! (רק אצל משהי טובה ומנוסה!!!)
לא מחליק את השיער לגמרי,
משאיר את השיער גלי יפה וטבעי, (לבקש זאת ממי שמחליקה)
מחזיק כחצי שנה (גם אחרי חצי שנה השיער לא חוזר להראות כמו שהיה...)
מחיר כ600 ש"ח

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מוס
סיליקון
או קרם
זה שונה לגמרי משיער לשיער
אין ברירה אלא לנסות הכל :sneaky: לתוצאה טובה.
יש מברשת חשמלית - אצלינו עבדה מעולה!!
לא גורמת לשיער להראות קרשים של החלקה ומוריד נפח.

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
שיקום זה פשוט מושלם וכמו שאמרו מתאים גם לגיל צעיר.....
יש גם הרבה בחורות שעושות שיקום לכתחילה כי באמת לא כולן מתחברות למראה של השיער הישר מידי
אפשר גם לעשות בהחלקה קצת ביביליס זה עושה מראה טבעי..
מהכבאית כמובן...

נערך לאחרונה ב:

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
טווח המחיר בין 400ל600 כמובן שיש יותר כמו בכל תחום למי שמחפש....
אני יכולה לברר אצל לפחות 5 שעשו ממש עכשיו באזור ירושלים ביתר ובית שמש אם זה רלונטי תגידי
מהכבאית כמובן.......

RL אראל

משתמש רשום
ממליצה מאוד על מרכך של חברת DAVE .
ואחרי המקלחת שתשים קצת קרם על השיער
ואז תשים גומיות ברוחים על הקוקו,
למחרת בבוקר מורידים- שיער הרבה פחות נפוח.

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
טווח המחיר בין 400ל600 כמובן שיש יותר כמו בכל תחום למי שמחפש....
אני יכולה לברר אצל לפחות 5 שעשו ממש עכשיו באזור ירושלים ביתר ובית שמש אם זה רלונטי תגידי
מהכבאית כמובן.......
אני אשמח להמלצה באיזור ירושלים
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה