דרוש מידע טיסה לקברי צדיקים בחול לכמה ימים

מנחם איזן

משתמש רשום
יש לי שני חברים בישיבה שרוצים להצטרף לקבוצה מארגנת שנוסעים לפולין או להונגריה לקברי צדיקים
משהו לא מדי יקר אלא בסביבות 2000 ש"ח האם משהו מכיר קבוצה שיוכל להתאים להם?

3524

משתמש מקצוען
בגליון 'מבשר ואומר' שהופץ היום בבתי הכנסת היתה מודעה על נסיעה כזאת במחיר 1900 שקל. מוצ"ש עד שלישי.

• וואו!
Reactions: KAV

KAV

משתמש פעיל
בגליון 'מבשר ואומר' שהופץ היום בבתי הכנסת היתה מודעה על נסיעה כזאת במחיר 1900 שקל. מוצ"ש עד שלישי.
אתה בטוח?
הגיליון מופץ ראשון שלישי...
תוכל לעלות פרטים?

3524

משתמש מקצוען
יתכן שזה גיליון מאתמול. לא זמין לי כרגע.

• תודה
Reactions: KAV

שלומי ברגר

משתמש פעיל
גם אני מחפש נסיעה מאורגנת לפולין אבל משהו שלא יקח יותר מיומיים.
אם מישהו ישמע על כזה דבר, אשמח לקבל מידע.
תודה.

3524

משתמש מקצוען
בדקתי, אין שם פרסומת כזו.
כנראה טעית.
למה להעליב למה? IMG_20230123_233718.jpg

3524

משתמש מקצוען
דרכי שלמה מוציאים נסיעה בשבוע הבא לקרסטיר, שני בלילה, ליממה אחת, 1100 שקל כולל הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה