סקירה טינקו s5 יש לכם?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
349 דולר

קבצים מצורפים

• image (5).png
    image (5).png
    KB 32.7 · צפיות: 28

לייצי

משתמש פעיל
@דני נוימןןן אולי תוכל לעזור לי. עכשיו קבלתי הודעה מאמזון שיחזירו לי כסף על הטינקו. והם מחזירים לי פחות 9 דולר בגלל המוצר שהוספתי כדי להוריד את המכס שעלה 0.50 סנט. מה אפשר לעשות? אני ממש מעוניינת לקבל את הטינקו. האם יש איך לתקשר איתם. לא נראה לי הגיוני ששלחו חזרה בלי ליצור איתי קשר. פניתי אליהם כל התקופה וכל הזמן אמרו לי לחכות. אולי תדע איך נכון להתנהל איתם?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
@דני נוימןןן אולי תוכל לעזור לי. עכשיו קבלתי הודעה מאמזון שיחזירו לי כסף על הטינקו. והם מחזירים לי פחות 9 דולר בגלל המוצר שהוספתי כדי להוריד את המכס שעלה 0.50 סנט. מה אפשר לעשות? אני ממש מעוניינת לקבל את הטינקו. האם יש איך לתקשר איתם. לא נראה לי הגיוני ששלחו חזרה בלי ליצור איתי קשר. פניתי אליהם כל התקופה וכל הזמן אמרו לי לחכות. אולי תדע איך נכון להתנהל איתם?
ניסיתם לתקשר איתם בצ'אט שירות לקוחות ?

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל

משתמשת אנונימית

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הזמנתי עכשיו, פעם ראשומה שאני מזמינה באמזון.
האם פספסתי משהו? האם המחיר הגיוני?

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230711_123852_Chrome.jpg
    Screenshot_20230711_123852_Chrome.jpg
    KB 527.8 · צפיות: 56

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה