סקירה טינקו s5 יש לכם?

שידרוגים

משתמש מקצוען
זה מעולה בנקיון שרותים ..
רק שימי לב לא לשאוב אקונומיקה או כל חומר אחר
רק ניקיון עם חומר מתאים .
אני אנסה להסביר את השאלה
בחדר שירותים כזה - שהדלת מול האסלה ורחוב החדר הוא כמעט מטר
א"א להעביר את הטינקו מצד לצד בכיוון המטר
אלא לאורך - מכיוון הדלת לכיוון האסלה
השאלה אם הטינקו מגיע עד הקיר בקדימה שלו - לא צד שמאל או ימין

מקווה שהובנתי
אבל זאת שאלה קריטית וחשובה לי

אסתיס

משתמש מקצוען
כש"הולכים" איתו בצמוד לקיר-לאורך הקיר, צריך אח"כ לעבור על הפינה עם סמרטוט ? או שבכל אופן הוא מנקה עד הפינה גם מבלי להגיע פיזית?

.S.K

משתמש מקצוען
אין לו מברשת פתוחה מהצד,
אבל השאיבה החזקה שלו מחפה על החיסרון הזה.

מצד שני אין לו את הבעיות של בסוללה ואת החישנים הבעיתיים שיש לטינקו.
מה שאני מתלבטת עליו זה בגלל שהמיכלים שלו קטנים משמעותית. לא לא קשה כאלו מיכלים קטנים?
וגם זה שצריך ללחוץ כל הזמן כדי להוציא מים, לא מקשה?

שאלתי אותם הכי זול שהם יכולים לתת זה 2550
מעניין
לי אמרו שלא יכולים לתת מחיר נמוך יותר מהאתר.

לייצי

משתמש פעיל
מה שאני מתלבטת עליו זה בגלל שהמיכלים שלו קטנים משמעותית. לא לא קשה כאלו מיכלים קטנים?
וגם זה שצריך ללחוץ כל הזמן כדי להוציא מים, לא מקשה?

מעניין
לי אמרו שלא יכולים לתת מחיר נמוך יותר מהאתר.
התכתבתי איתם בצאט וזה מה שאמרו לי

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כנראה שירד כי כבר יצא טינקו s7

בינהלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה ההבדל בין הדגמים? (לא הקומבו)
1687176277603.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה