סקירה טינקו s5 יש לכם?

qa123

משתמש מקצוען
באמזון יש אחריות שנתיים ..
יש מוקדי שרות גם בארץ לפי מה שהבנתי

ר021

משתמש צעיר
מעניין
אחרי שאני משתמשת בשואב שוטף-
רצפה שעברה טאטוא+ העברת סמרטוט לא מרגישה לי מספיק נקיה (בד"כ עם העברה של סמרטוט נשארים פירורים ואבק).
בעיני, המכשיר מתחרה בשטיפה שכוללת גריפה של מים רק בלי כל המאמץ (וחיסרון של אי הגעה לפינות)
יש לנו ביסל אז אולי הוא באמת לא משתווה לטינקו או לבובוט

.S.K

משתמש מקצוען
מעתיקה תגובה שכתבתי בפורום ליד - על המחיה
למי שמתעניין לקנות
קניתי לפני חודשיים בערך טינקו S5 לא קומבו! במחסני חשמל,
הגשתי הצעת מחיר דרך האתר והיא נדחתה,
כמה שע' אח"כ יצרו איתי קשר מהחברה והציעו לי ב 2300 ש"ח כולל תמיסה לשנה ואחריות יבואן.
מחיר הכי זול שמצאתי בארץ!!
איך מגישים שם הצעת מחיר?
לא רואה אופציה כזו

איידי וייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש טינקו ובסרטון שראיתי בינו לבין הבובוט הוא מסביר שהפתח מעל המברשת בטינקו
יותר גבוה ומאפשר לקחת יותר לכלוך מהבובוט שהפתח אצלו נמוך יותר
ובאמת ראיתי הבדל אז שימי לב, בכל אופן הטינקו לדעתי לוקח ושווה יותר מהבובוט יש לו עוד יתרונות שאין בבובוט.
איזה יתרונות?

איידי וייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מנסיון
כי אני גם בהתלבטות הזאת
ועדיין לא רכשתי
אבל בדקתי ברשת, טינקו לעומת בובוט
היה אחד שהראה סרטון של הביצועים של שתיהם במקביל, המסקנה ששתיהם ממש ממש דומים, עם פור לטובת הבובוט
החלטת בסוף? ולמה הבובוט יותר טוב?

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
החלטת בסוף? ולמה הבובוט יותר טוב?
כן, יש לי בובוט, לא יודעת אם טוב יותר או פחות, הגעתי למסקנה שלא שווה לי להשקיע בפער המחיר, כל הזמן יצאו דגמים יותר מתקדמים ומשוכללים ומן הסתם ארצה להתקדם, יהיה קל לי לעשות את זה אם ההשקעה הראשונית שלי היתה נמוכה יותר

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כן, יש לי בובוט, לא יודעת אם טוב יותר או פחות, הגעתי למסקנה שלא שווה לי להשקיע בפער המחיר, כל הזמן יצאו דגמים יותר מתקדמים ומשוכללים ומן הסתם ארצה להתקדם, יהיה קל לי לעשות את זה אם ההשקעה הראשונית שלי היתה נמוכה יותר
מצטרפת.
יש לי מערב פסח, מרוצה מאד!!!

דודו

משתמש מקצוען
איזה דגם??

הדס99

משתמש מקצוען
אני הזמנתי לפני כמה ימים באמזון
S5 (ללא הקומבו) כי חשוב לי הספק חשמל טוב לעבודה רציפה
ראיתי בשיטוט באמזון שיש דגם של טינקו S7 חדש יותר שהיתרון שלו הוא מברשת עד הסוף ב-2 הפינות, כמו שאת מחפשת.
המחיר כמובן גבוה ב-300 דולר מה- S5 לא חושבת שמצדיק את זה (אולי יש עוד שכלולים אבל זה בעיקר מה שתפס לי את העין)
תכלס יצא לי לשלם 1960 שח. הוספתי פריט בחצי דולר כמו שהמליצו כדי להוריד עלויות של מכס, ושילמתי בדולר ולא בשקל- גם יותר משתלם.
עכשיו נשאר רק לחכות:)
מרוצה מהמכשיר? ממליצה?

efrat.walla

משתמש פעיל
אני הזמנתי לפני כמה ימים באמזון
S5 (ללא הקומבו) כי חשוב לי הספק חשמל טוב לעבודה רציפה
ראיתי בשיטוט באמזון שיש דגם של טינקו S7 חדש יותר שהיתרון שלו הוא מברשת עד הסוף ב-2 הפינות, כמו שאת מחפשת.
המחיר כמובן גבוה ב-300 דולר מה- S5 לא חושבת שמצדיק את זה (אולי יש עוד שכלולים אבל זה בעיקר מה שתפס לי את העין)
תכלס יצא לי לשלם 1960 שח. הוספתי פריט בחצי דולר כמו שהמליצו כדי להוריד עלויות של מכס, ושילמתי בדולר ולא בשקל- גם יותר משתלם.
עכשיו נשאר רק לחכות:)
איך יצא לך כ"כ זול? היה קופון הנחה? כרגע יש 80$ השאלה אם שווה לחכות עוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה