סקירה טינקו s5 יש לכם?

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
כמה גרוע וקשה להתנהל עם מכשיר שצריך חוט?
[המעלות הם, שהוא פחות כבד, וזמן השימוש לא מוגבל לחצי שעה..., וגם יותר זול.]
לנו היה אלחוטי , ועברנו למכשיר עם כבל באורך 7 מטר של ביסל. שמים בשקע בנקודה מרכזית בבית, וזה מגיע אצלנו לכל מקום (דירת 3 חדרים) ואין צורך להחליף שקע.
בדירה גדולה יותר כנראה יהיה צריך להעביר לשקע במיקום נוסף.
יש חיסרון שלפעמים קצת פחות נוח כשהכבל משתרך תוך כדי העבודה, אבל בעיני היתרון שאין לו הגבלת זמן עולה על החיסרון הזה. בנוסף זה זול משמעותית, חזק, יש חלקי חילוף זולים באליאקספרס ואמזון, ויש לו גם מיכל מים נקיים ומלוכלכים גדולים יותר מהמתחרים היקרים יותר כך שכמעט אף פעם לא צריך לרוקן/ למלא את המיכלים באמצע.

דודו

משתמש מקצוען
לנו היה אלחוטי , ועברנו למכשיר עם כבל באורך 7 מטר של ביסל. שמים בשקע בנקודה מרכזית בבית, וזה מגיע אצלנו לכל מקום (דירת 3 חדרים) ואין צורך להחליף שקע.
בדירה גדולה יותר כנראה יהיה צריך להעביר לשקע במיקום נוסף.
יש חיסרון שלפעמים קצת פחות נוח כשהכבל משתרך תוך כדי העבודה, אבל בעיני היתרון שאין לו הגבלת זמן עולה על החיסרון הזה. בנוסף זה זול משמעותית, חזק, יש חלקי חילוף זולים באליאקספרס ואמזון, ויש לו גם מיכל מים נקיים ומלוכלכים גדולים יותר מהמתחרים היקרים יותר כך שכמעט אף פעם לא צריך לרוקן/ למלא את המיכלים באמצע.
יופי, עכשיו הוספתם עוד שם להתלבטות.
מה זה חברת ביסל?? שזה הרבה יותר זול? (ניסינו כבר לבדוק באתרים)
נשמח לשמוע על זה קצת, ומה ההבדלים בינו לבין הטינקו, בובוט...
מבולבלים לגמרי....

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
יופי, עכשיו הוספתם עוד שם להתלבטות.
מה זה חברת ביסל?? שזה הרבה יותר זול? (ניסינו כבר לבדוק באתרים)
נשמח לשמוע על זה קצת, ומה ההבדלים בינו לבין הטינקו, בובוט...
מבולבלים לגמרי....
ביסל זו חברה וותיקה בתחום, נראה לי חברת אמריקאית.
ספציפית הדגם שקנינו הוא זול כי הוא דגם עם חוט וגם ישן למדי. עלה לנו בערך 700 ש"ח וקיבלנו מתנה של 6-7 אריזות של חומר לשטיפה בגודל מלא - רק המתנה הזו שווה כמה מאות שקלים, אז יצא משתלם לגמרי.
בגלל שזו חברה מאוד מוכרת וותיקה, אפשר למצוא בקלות חלקי חילוף זולים באמזון / אליאקספרס כמו רולר שמומלץ להחליף מידי פעם או מסנן למשאבה.
נמצא בשימוש כבר בערך 9 חודשים.
לפני כן היה לנו מכשיר אלחוטי שהחזיק מעמד בערך שנה (של חברת ראלף) . בעיני, זה שהמכשיר אלחוטי הוא חיסרון כי הסוללות מחזיקות לפרק זמן של 20 דקות עד חצי שעה. עם המכשיר הנוכחי עם החוט אפשר לעבור בנחת גם על כתמים קשים בלי לחץ שהסוללה נגמרת. האלחוטי גם הרגיש קצת צעצוע ונראה שהוא רגיש יותר לתקלות.
יש אנשים שפחוות יאהבו את הרעיון שהחוט משתרך אחריהם לכל מקום, וירגישו שזה מסורבל יותר.

לא יןדעת להשוות לבובוט/ טינקו, אז אולי יש להם יתרונות אחרים.

דודו

משתמש מקצוען
ביסל זו חברה וותיקה בתחום, נראה לי חברת אמריקאית.
ספציפית הדגם שקנינו הוא זול כי הוא דגם עם חוט וגם ישן למדי. עלה לנו בערך 700 ש"ח וקיבלנו מתנה של 6-7 אריזות של חומר לשטיפה בגודל מלא - רק המתנה הזו שווה כמה מאות שקלים, אז יצא משתלם לגמרי.
בגלל שזו חברה מאוד מוכרת וותיקה, אפשר למצוא בקלות חלקי חילוף זולים באמזון / אליאקספרס כמו רולר שמומלץ להחליף מידי פעם או מסנן למשאבה.
נמצא בשימוש כבר בערך 9 חודשים.
לפני כן היה לנו מכשיר אלחוטי שהחזיק מעמד בערך שנה (של חברת ראלף) . בעיני, זה שהמכשיר אלחוטי הוא חיסרון כי הסוללות מחזיקות לפרק זמן של 20 דקות עד חצי שעה. עם המכשיר הנוכחי עם החוט אפשר לעבור בנחת גם על כתמים קשים בלי לחץ שהסוללה נגמרת. האלחוטי גם הרגיש קצת צעצוע ונראה שהוא רגיש יותר לתקלות.
יש אנשים שפחוות יאהבו את הרעיון שהחוט משתרך אחריהם לכל מקום, וירגישו שזה מסורבל יותר.

לא יןדעת להשוות לבובוט/ טינקו, אז אולי יש להם יתרונות אחרים.
דווקא נשמע שיש הרבה צדק בדגם עם החוט.
כמה זמן דורש ההתעסקות עם נקיון המכשיר וכו'
ושוב תודה ענקית על הפרוט

דודו

משתמש מקצוען
שאלה נוספת,
האם בביסל יש ניקוי עצמי של המכשיר?
משום מה, לא שמה לב לפרט הזה במפרט של המכשיר עם החוט

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
כשיש לך טינקו (או דומיו) הבית נקי רוב הזמן.
כמעט ואין צורך ביותר מחצי שעה רצופה של עבודה, בד"כ הרבה הרבה פחות
מנקים מיד כל דבר שמתלכלך, וגם סתם כך כשלמישהו משעמם...
לא קרה לי שהבטריה לא הספיקה
לא רואה פלוס בחוט
(מלבד בפעם הראשונה שכל ילד רצה לנסות בעצמו וגם הבית היה מלוכלך כי לא היה לנו טינקו קודם)

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
דווקא נשמע שיש הרבה צדק בדגם עם החוט.
כמה זמן דורש ההתעסקות עם נקיון המכשיר וכו'
ושוב תודה ענקית על הפרוט
בדגם הזה אין ניקוי עצמי
בסוף הניקיון אני מעבירה שטיפה על המיכלים, הסננים, הרולר ומכסה של הרולר (פעם ב.. משקיעה עם מברשת וחומר ולא רק שטיפה במים) . במקום להשקיע בניקוי רציני של הרולר, אני פשוט מעדיפה להחליף אותו מידי פעם. בנוסף מעבירה מגבון על המכשיר עצמו (אחרי שמנותק מחשמל כמובן) במקומות שיש שאריות לכלוך. הכל ביחד לוקח לי כמה דקות.
במכשיר האלחוטי הקודם היה ניקוי עצמי, אבל זה לא פטר משטיפה של מיכלים, וגם היה צריך מידי פעם לנקות באופן ידני את המכשיר ואת הרולר כי תוכנית הניקוי העצמי לדעתי לא מספיק יסודית (בפרט שלא מצאתי חלקי חילוף).

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
כשיש לך טינקו (או דומיו) הבית נקי רוב הזמן.
כמעט ואין צורך ביותר מחצי שעה רצופה של עבודה, בד"כ הרבה הרבה פחות
מנקים מיד כל דבר שמתלכלך, וגם סתם כך כשלמישהו משעמם...
לא קרה לי שהבטריה לא הספיקה
לא רואה פלוס בחוט
(מלבד בפעם הראשונה שכל ילד רצה לנסות בעצמו וגם הבית היה מלוכלך כי לא היה לנו טינקו קודם)
זה עניין של הרגלי שימוש וצרכים משתנים :)

לא לכל אחד יש כח להוציא את השואב שוטף כל פעם שיש לכלוך נקודתי.
היתרון הגדול שלו הוא אכן דווקא כשהרצפה מלוכלכת מאוד, והוא יכול להחליף שטיפה.
למשל, במוצ"ש שאז מצטברים לכלוכים שונים ועקשנים משבת.

במכשיר הקודם בגלל שחששתי שהסוללה תיגמר על כתמים דביקים שהצטברו בשבת, הייתי עוברת במוצ"ש על כתמים דביקים/ קשים עם סמרטוט, ואחר כך עוברת עם השואב- שוטף, וזה קצת מעצבן ומייתר את השימוש בשואב...

עם המכשיר החוטי אני יכולה לעבור על כתמים עקשניים בלי הגבלת זמן עד שהם יורדים.
וגם אם לא שטפתי את הבית כמה ימים, והוא מלוכלך יותר - הכל בסדר, אני לא משועבדת למכשיר, אלא הוא אלי :)

אבל שוב, בהחלט עניין של העדפה אישית וכאמור צרכים שונים.

RIvka.F

משתמש פעיל
ממש מעניין אותי האם עם המכשירים הנ"ל באמת יותר פשוט וקל מלקחת סמרטוט רטוב ומגב ולשטוף את הרצפה.
איזה התעסקות יש איתם?
לרוקן מים, לשטוף מברשת או משהו?
האם זה יותר איטי וכבד מלהעביר את הסמרטוט? או שזה נח באותה מידה?
בקיצור מה השוס הגדול?

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
אצלי הטינקו נמצא במטבח, ליד הפח
זמין ברמה של מטאטא
מוציאה על כל פיפס ומחזירה מיד
בכלל לא לניקוי יסודי וכתמים קשים. כלומר גם, אבל בעיקר ליום יום

וברור שנח בהרבה מלהעביר סמרטוט. וגם נקי באמת - לא מורח לכלוכים אלא מנקה (עם מיים נקיים..)
ההתעסקות בכלל לא מורכבת. לרוקן מים, מברשת כל כמה ימים למכונת כביסה... ומידי פעם לנקות את החלקים

דבורה חזקיה

משתמש מקצוען
אני קניתי בובוט
והוא מעולה!
הייתי בטוחה שההתעסקות שלו מסובכת, אבל זה פשוט קל.
ממליצה ממש.

ר021

משתמש צעיר
ממש מעניין אותי האם עם המכשירים הנ"ל באמת יותר פשוט וקל מלקחת סמרטוט רטוב ומגב ולשטוף את הרצפה.
איזה התעסקות יש איתם?
בקיצור מה השוס הגדול?
לי יש ביסל חוטי והוא מנקה טוב אבל עדיין מעדיפה את השיטה הישנה של לטאטא ולהעביר סמרטוט.
ואין מצב שהוא מחליף שטיפה שבועית.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
איזה התעסקות יש איתם?
בקיצור מה השוס הגדול?
זה מחליף גם את הטאטוא, את השטיפה, הגריפה והייבוש בפעולה אחת .
יתרון נוסף, שבמהלך השטיפה הכל מתייבש באופן מיידי, ובני הבית לא צריכים להיות בעוצר בזמן השטיפה :)
אצלי זה מהווה ממש תחליף לשטיפה, אבל מידי פעם צריך לנקות את הפינות בבית כי המכשירים לא מגיעים עד קצוות הפינות.

נערך לאחרונה ב:

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
לי יש ביסל חוטי והוא מנקה טוב אבל עדיין מעדיפה את השיטה הישנה של לטאטא ולהעביר סמרטוט.
ואין מצב שהוא מחליף שטיפה שבועית.
מעניין
אחרי שאני משתמשת בשואב שוטף-
רצפה שעברה טאטוא+ העברת סמרטוט לא מרגישה לי מספיק נקיה (בד"כ עם העברה של סמרטוט נשארים פירורים ואבק).
בעיני, המכשיר מתחרה בשטיפה שכוללת גריפה של מים רק בלי כל המאמץ (וחיסרון של אי הגעה לפינות)

לייצי

משתמש פעיל
לכל מי שציפה לזה ! קופון באמזון ע''ס 80$ לטינקו S5 עכשיו נכנס לתוקף ! כאן
מומלץ להוסיף מוצר קטן לעגלה לתיקון חישוב המכס.
מה ההבדל בין הסוגים ומה מומלץ?
1686583958738.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה